Andres DTNVS-14-LWT40 Photonis Echo+ Autogated White Phosphor 2000 Binocular Night Vision

Andres DTNVS-14-LWT40 Photonis Echo+ Autogated White Phosphor 2000 Binocular Night Vision

Najmodernejšia technológia nočného videnia sa spája s vynikajúcim komfortom nosenia – prvotriedne kombo, ktoré je možné individuálne prispôsobiť podľa individuálnych želaní a potrieb. Číslo produktu: 120524

Andres DTNVS-14-LWT40 Photonis Echo+ Autogated White Phosphor 2000 Binocular Night Vision

Najmodernejšia technológia nočného videnia sa spája s vynikajúcim komfortom nosenia – prvotriedne kombo, ktoré je možné individuálne prispôsobiť podľa individuálnych želaní a potrieb.

Nový DTNVS je ľahký a všestranný. Dá sa držať v ruke aj pripevniť na prilbu alebo držiak na hlavu. Okrem toho sa dá individuálne prispôsobiť užívateľovi pomocou nastavenia dioptrií, zaostrenia objektívu a nastavenia očného reliéfu (DTNVS Locking System).

Nový model ďalekohľadu vďačí za svoju pozoruhodne nízku hmotnosť a vysokú stabilitu telu z polykarbonátu vystuženého vláknami. Voliteľne je možné jednotku nastaviť aj tak, aby sa po zložení automaticky vypínala, čím sa nielen šetrí energia, ale aj minimalizuje sa roztrúsené svetlo.

Medzi ďalšie funkcie patrí známe individuálne zapínanie/vypínanie okuláru ACT, indikátor stavu batérie a IR v zornom poli, ako aj vstavaná IR LED pre lepšie videnie do blízka.

Binokulárne prístroje nočného videnia ponúkajú veľkú výhodu skutočného priestorového videnia, ktoré poskytuje výrazne zlepšené povedomie pri rýchlom pohybe v heterogénnom teréne alebo v interiéri.

Vyberte si svoje telo:

LNS40

Balík optiky LNS40 pozostáva zo široko osvedčenej optiky PVS14. Ide o sklenenú optiku so 40° FOV. Vďaka tomu sú ťažšie, ale aj odolnejšie pre náročné použitie a sú odolnejšie voči poškriabaniu a opotrebovaniu. Okulár má dráhu nastavenia dioptrií od +2 do -6.

Táto optika je kompatibilná so všetkým príslušenstvom pre objektív a okulár PVS14.

Optika spĺňa špecifikáciu 20m na 2h ponorenie.

LWT40

Balík optiky LWT40 ponúka rovnaký pocit a funkčnosť ako optika PVS14 pri 30 % znížení hmotnosti v porovnaní s balíkom optiky LNS40. Šošovka objektívu je výrazne kratšia, čo môže spôsobiť určité problémy s kompatibilitou. Okulár je pre užívateľa vo všetkých smeroch prakticky identický so štandardným okulárom PVS14, avšak samozrejme ľahší. Okulár má dráhu dioptrickej korekcie od +2 do -6.

Optika je hybridná optika, ktorá obsahuje niektoré plastové šošovky. Tie sú potenciálne menej odolné voči opotrebovaniu/škrabancom ako bežná celosklenená optika. Optika presahuje MilSpec pre environmentálne testy a má rovnaký alebo lepší optický výkon ako väčšina štandardnej optiky PVS14.

Optika spĺňa špecifikáciu 20m na 2h ponorenie.

LWT40D

Optika LWT40D je voľbou pre najlepší optický výkon a je len o 5% ťažšia ako optika LWT40. Objektív je rovnaký ako v LWT40, krátkej a výrazne ľahšej verzii objektívu PVS14.

Okulár je etherový okulár, ktorý ponúka výrazne zníženú hmotnosť, väčší priemer okuláru a väčšiu očnicu, vďaka čomu je používanie pohodlnejšie. Dioptrie má nastaviteľnú od +2 do -2, ale okrem bežných okulárov môže užívateľ toto nastavenie uzamknúť pomocou aretácie. Tým sa zabráni náhodnému prestavovaniu dioptrií počas používania.

Je potrebné poznamenať, že okulár Ether kvôli jeho odlišným rozmerom nie je kompatibilný s väčšinou štandardného príslušenstva, ktoré sa naskrutkuje do okuláru PVS14. Prijíma štandardnú očnicu pre PVS14 a teda akékoľvek príslušenstvo používajúce rovnaký upevňovací bod.

Súčasťou dodávky:

2 Odhmlievacie štíty

2 obetné šošovky

2 poťahy na bikiny

2-dňové čiapky

1 MOLLE vrecko

1 Karta na manuálne sťahovanie

1 Pevné puzdro na prenášanie

Technické údaje:

Hmotnosť: 445 – 510g

Rozmery: 76 x 105 x 111 mm

Infračervený iluminátor: Áno

IR indikátor: Áno (v FOV)

Indikátor slabej batérie: Áno (v FOV)

Environmentálne hodnotenie: Vodotesnosť 20 m

Zväčšenie: 1×

FOV: 40º

Systém objektívu: F / 1,2

Dioptrická korekcia: +2 až -6

Rozsah zaostrenia: 25 cm až nekonečno

Napájanie: 1 x CR123

Normy: MIL-STD-810G