Bushnell 20-60×65 Prime Spotting Scope Rovný

Bushnell 20-60x65 Prime Spotting Scope Rovný

Prémiová všestrannosť za nízku cenu. 45-stupňový okulár a indexovací statívový adaptér umožňujú flexibilitu pri love, streľbe alebo pozorovaní prírody. To všetko spolu s rovnakou veľkou jasnosťou, ktorú Bushnell ponúka, vytvára prémiový produkt za štandardnú cenu.

Bushnell 20-60×65 Prime Spotting Scope Rovný

Exkluzívna technológia EXO Barrier od spoločnosti Bushnell, šošovky s plne viacnásobnou povrchovou úpravou a vodotesná konštrukcia IPX7 zaisťujú ostrý a jasný obraz za akýchkoľvek podmienok.

  • Fully Multi Coated – Viacnásobné vrstvy antireflexného povlaku na všetkých povrchoch vzduch-sklo poskytujú jasný a vysoko kontrastný obraz.
  • Argon Purged Fog-Proofing – Argonom plnená optika zostáva stabilná bez ohľadu na okolitú teplotu pre maximálnu ochranu proti zahmlievaniu.
  • Vodotesná konštrukcia IPX7 – optika s tesnením O-krúžkom zostane vo vnútri suchá, keď je ponorená do 3 stôp vody až na 30 minút.

ROZSAH ZOBRAZOVANIA

Pozorovacie ďalekohľady Bushnell vám dávajú výhodu svetového najvyššieho bodu jasu, jasnosti a detailov od okraja po okraj – či už sledujete vtáctvo na hladine mora alebo lovíte nad hranicou lesa. HDOS (optický systém s vysokým rozlíšením) kombinuje naše kľúčové technológie: sklo ED Prime s extra nízkym rozptylom, prémiové hranoly BaK-4 a šošovky s plne viacerými vrstvami. Spoločne poskytujú bezchybnú vernosť farieb, mimoriadne ostrý obraz a optimálnu priepustnosť svetla.

OPTIKA BUSHNELL. NIKDY NENECHAJTE

Od nájdenia menej prejdenej stopy až po zdokonalenie záberu – patríte von. V Bushnell vyvíjame optické zariadenia, ktoré vám umožnia dostať sa von a zažiť vašu vášeň, pretože milujeme prírodu rovnako ako vy.

ŠPECIFIKÁCIE

ID P2180083

názov Spotovací ďalekohľad 20-60×65 Prime™

Hmotnosť 38,1 oz

Dĺžka 14,5 palca

Zväčšenie x Objektív 20-60×65

Zorné pole (ft @ 100 yds) 50 m pri 20 x až 17 m pri 60 x

Zatvoriť zaostrenie 20 stôp

Výstupný žiak 1,2-3,3 mm

EyeRelief 18 mm

Očnice Twist-Up

Povrchová úprava šošoviek Plne viacvrstvové

PC-3 fázový náter Nie

Hranolový systém Porro

Prism Glass BaK-4

Reticle žiadne

ED Prime Nie