Bushnell Advance Reflex Sight

Bushnell Advance Reflex Sight

Bushnell® Advance™ je mikroreflexný zameriavač červenej bodky dostatočne malý na to, aby sa zmestil na pištoľ. Premieta 5-MOA bod cez vodotesnú, hmlu odolnú a nárazuvzdornú optiku. Advance™ je najmenší a najľahší červený bod v rodine AR Optics a je ideálny pre scenáre na blízko. Bushnell® Advance™ je mikroreflexná červená bodový zameriavač dostatočne malý, aby sa zmestil na pištoľ. Premieta 5-MOA bod cez vodotesnú, hmlu odolnú a nárazuvzdornú optiku. Advance™ je najmenší, najľahší červený bod v rodine AR Optics a je ideálny pre scenáre v blízkom okolí.

Bushnell Advance Reflex Sight

Advance Micro Reflex Sight je najmenší, najsvetlejší červený bod v rade Bushnell AR Optics a v kompaktnom balení ponúka vysoký výkon. Premieta 5-MOA bod cez odolnú optiku a je kompatibilný s veľkým výberom pušiek a poloautomatických pištolí, vrátane štandardu MEOPTA, ktorý sa nachádza (okrem iného) na montážnej doske Glock® MOS #1. Bushnell AR Optics Advance Micro Reflex Sight je voľbou pre ľahký výkon.

  • Čierna so zámerným krížom 5 MOA Dot
  • Vodotesná konštrukcia – Utesnená optika s O-krúžkom zostáva vo vnútri suchá, aj keď je úplne ponorená do vody.
  • Nárazuvzdorná konštrukcia – Vyrobená tak, aby odolala nárazom, nárazom, pádom a drsnému prostrediu na ihrisku.
  • Obsahuje držiak adaptéra Picatinny.
  • Kompatibilné s pištoľami a puškami
  • 5-MOA červený bod
  • Vodotesný, odolný voči zahmlievaniu, nárazuvzdorný
  • Predĺžená výdrž batérie
  • Kompatibilné s montážnou doskou Glock® #1

ČISTIACA UTRIEČKA SPUDZ®

Zahŕňa čistiacu handričku SPUDZ® – hodnota 6,99 $!

AR PRISPÔSOBITEĽNÉ A JEDNODUCHÉ ZMENY JASU

Advance Reflex je dodávaný s adaptérom Picatinny a je kompatibilný s veľkým výberom pušiek a poloautomatických pištolí. Vďaka svojej malej veľkosti, vysokému výkonu a jednoducho použiteľným tlačidlám na rýchle zmeny jasu je tento červený bod ideálnou voľbou pre scenáre na blízko.

MALÝ VEĽKOSŤ, VEĽKÝ VÝKON

Mieridlo Advance Micro Reflex je naša najmenšia červená bodka, ale to neznamená, že by mu chýbal výkon. Vďaka malému vzrastu je ideálny na montáž na pištole a vďaka nárazuvzdornej optike je ideálnym spoločníkom.

NASTAVILI SME ŠTANDARD PRE ČERVENÉ BODKY

Nemôžete pokaziť žiadnu z našich červených bodiek Bushnell; výber dokonalého zameriavača s červenými bodkami pre váš štýl lovu sme však ešte uľahčili. Mieridlá Bushnell s červeným bodom fungujú so širokou škálou zbraní, takže sa vám bude dobre hodiť puška, AR-15 alebo brokovnica.

BUSHNELL. NIKDY NENECHAJTE.

Od nájdenia menej prejdenej stopy až po zdokonalenie záberu – patríte von. V Bushnell vyvíjame optické zariadenia, ktoré vám umožnia dostať sa von a zažiť vašu vášeň, pretože milujeme prírodu rovnako ako vy.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-AR750006

názov Pokročilý reflexný zrak

Form Factor Otvorte Reflex

Rozsah nastavenia 80+ MOA

Farba bodu Červená

Zväčšenie x Objektív 1 x 24 mm

Nastavenia jasu 12

Reticle 5 MOA Bod

Vodeodolný IPX7

Hmotnosť 2,2 oz

MOA Per Rev 40

Mount Kompatibilné so štandardom MEOPTA pre priamu montáž; Obsahuje tiež držiak v štýle Weaver pre koľajnice Weaver alebo Picatinny

Životnosť batérie až 50 000 hodín

Typ batérie CR2032

Automatické vypnutie Nie