Bushnell AR Optics Red Dot First Strike 2.0 Reflexný zameriavač

Bushnell AR Optics Red Dot First Strike 2.0 Reflexný zameriavač

Jedna z našich najuniverzálnejších optík – The First Strike 2.0 a jej masívna šošovka objektívu má takmer nekonečné možnosti použitia.

Bushnell AR Optics Red Dot First Strike 2.0 Reflexný zameriavač

Jedna z našich najuniverzálnejších optík – The First Strike 2.0 a jej masívna šošovka objektívu má takmer nekonečné možnosti použitia.

Teraz sme vylepšili First Strike 2.0 s jasnejším nastavením jasu denného svetla, ktoré je ideálne pre súťaženie alebo lov za jasného denného svetla. Dali sme mu tiež úplne nové dvierka batérie, ktoré sú zaistené 2 skrutkami. Ďalej sme vylepšili už aj tak robustný dizajn posilnením vnútorných kontaktov pre zvýšenie hodnotenia spätného rázu. Aby sme zlepšili kozmetiku a znížili viditeľný kontrast, odstránili sme hornú bielu značku a zefektívnili sme puzdro objektívu s čistým dizajnom.

First Strike 2.0 je ako doma na brokovnice na lov moriakov, malorážkové pušky pre súťaž Steel Challenge, karabíny Pistol Caliber pre USPSA alebo 3Gun, MSR ako primárnu alebo ofsetovú optiku na lov alebo použitie na terč, alebo ju možno dokonca namontovať priamo na vlastné držiaky pre súťažné pištole. Vyznačuje sa špičkovou výdržou batérie, ktorá vydrží až 50 000 hodín.

First Strike 2.0 je fantastická hodnota, ktorá sa dodáva s držiakom, ktorý funguje na koľajniciach Weaver-Style a Picatinny a upevňuje sa vysoko aj nízko, aby fungoval na čokoľvek, na čo ho montujete.

Ak hľadáte úžasne jasný červený bod s obrovským zorným poľom, First Strike 2.0 musí byť na vašom užšom zozname.

  • Čierna so zámerným krížom 3 MOA Dot
  • Zahŕňa výškovú a nízku montáž Picatinny
  • Vodotesná konštrukcia – Utesnená optika s O-krúžkom zostáva vo vnútri suchá, aj keď je úplne ponorená do vody.
  • Nárazuvzdorná konštrukcia – Vyrobená tak, aby odolala nárazom, nárazom, pádom a drsnému prostrediu na ihrisku.
  • Optika KC Eusebio používala na získanie svetového rýchlostného rekordu a ďalších titulov.
  • Obsah balenia: optika First Strike 2.0, nízka montáž, výškový medzikus, multifunkčné náradie Bushnell, imbusový kľúč, nastavovací kľúč, 2 krátke skrutky, 2 dlhé skrutky, látka SPUDZ™, návod.

ČISTIACA UTRIEČKA SPUDZ®

Zahŕňa čistiacu handričku SPUDZ® – hodnota 6,99 $!

NABATÁ FUNKCIAMI

First Strike 2.0 je nabitý výhodami a funkciami, vrátane 3 MOA nitkového kríža, vysokého a nízkeho uchytenia Picatinny a vodotesnej/nárazuvzdornej konštrukcie.

PERFEKTNÉ PRE AKÚKOĽVEK ZBRAŇ

First Strike 2.0 je ako doma na každej strelnej zbrani, na ktorú sa ju rozhodnete namontovať. Nasaďte ho na brokovnicu a vytiahnite ho z morčacieho lesa, hoďte ho na pištoľ, aby ste sa dostali na strelnicu, alebo na malorážku na súťaž. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, First Strike 2.0 urobí prácu za vás.

MALÝ VEĽKOSŤ, VEĽKÝ VÝKON

First Strike 2.0 je malý, ale výkonný. Jedna z našich najuniverzálnejších optík, veľká šošovka objektívu ponúka takmer nekonečné možnosti

NASTAVILI SME ŠTANDARD PRE ČERVENÉ BODKY

Nemôžete pokaziť žiadnu z našich červených bodiek Bushnell; výber dokonalého zameriavača s červenými bodkami pre váš štýl lovu sme však ešte uľahčili. Mieridlá Bushnell s červeným bodom fungujú so širokou škálou zbraní, takže sa vám bude dobre hodiť puška, AR-15 alebo brokovnica.

BUSHNELL. NIKDY NENECHAJTE.

Od nájdenia menej prejdenej stopy až po zdokonalenie záberu – patríte von. V Bushnell vyvíjame optické zariadenia, ktoré vám umožnia dostať sa von a zažiť vašu vášeň, pretože milujeme prírodu rovnako ako vy.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-AR71XRS

názov AR Optics Red Dot First Strike 2.0 Reflexný zameriavač

Form Factor Otvorte Reflex

Rozsah nastavenia 110+ MOA

Farba bodu Červená

Zväčšenie x Objektív 28 x 22 mm

Minimálna vzdialenosť paralaxy 50

Nastavenia jasu 12

Reticle 4 MOA Dot

Vodeodolný IPX7

Hmotnosť 3,5 oz

MOA Per Rev 32

Mount Picatinny s vysokým a nízkym rastom

Životnosť batérie až 50 000 hodín

Typ batérie CR2032

Automatické vypnutie Áno, 8 hodín