Bushnell Low T-1 Mount

Bushnell Low T-1 Mount

Nízkozdvižný držiak v štýle Bushnell T-1 Aimpoint™ je ideálny na použitie TRS-26 v nižšie namontovanej konfigurácii, napríklad na pažbe s hrebeňom, ako je puška alebo brokovnica, alebo dokonca ručné zbrane s montážnymi koľajnicami.

Bushnell Low T-1 Mount

Nízkozdvižný držiak v štýle Bushnell T-1 Aimpoint™ je ideálny na použitie TRS-26 v nižšie namontovanej konfigurácii, napríklad na pažbe s hrebeňom, ako je puška alebo brokovnica, alebo dokonca ručné zbrane s montážnymi koľajnicami. Na TRS-26 znižuje výšku optického stredu z 1,53 palca na 1,07 palca. Funguje tiež pre každého, kto chce namontovať spodnú optiku kompatibilnú s T-1.

Tento nízky držiak T-1 meria iba 4,4 mm na výšku od hornej časti koľajnice po montážnu kolísku, je vyrobený z hliníka 6061-T6, je čierny eloxovaný a dodáva sa s oceľovou svorkou a 4 skrutkami T15 na pripevnenie k vašej optike. keďže má jedinú krížovú skrutku, funguje na koľajniciach v štýle Weaver aj Picatinny.

KOMPATIBILNÉ TKANIE A PICATINNY RAIL

Náš nízky držiak T-1 bude fungovať na koľajniciach Weaver aj Picatinny pre maximálnu kompatibilitu na čokoľvek, na čo ho chcete namontovať.

OTVORÍ MOŽNOSTI OPTICKEJ ZBRANE

Tento nízky držiak T-1 je vysoký iba 4,4 mm od vrchu po kolísku držiaka, takže môžete použiť optiku na strelných zbraniach s tradičnými pažbami a výškami hrebeňa, aby ste získali správny lícny zvar – Už žiadne naťahovanie a hľadanie bodu. .

  • Nižšia montážna výška TRS-26 Red Dot Sight od 1,53″ až po 1,07″.
  • Umožňuje TRS-26 a ďalšie výškové mieridlá kompatibilné s T-1 použiteľné na tradičných hrebeňových puškách a brokovniach.
  • Meria iba 4,4 mm od hornej časti koľajnice po montážnu kolísku.
  • Vyrobené z hliníka 6061-T6.
  • Používa oceľovú svorku s jednou krížovou skrutkou na použitie na koľajniciach Weaver aj Picatinny.
  • Obsahuje 4 oceľové skrutky T15 a L-kľúč T15 pre montáž na optiku.
  • Kompatibilné s držiakmi T-1.