Bushnell Trophy TRS-25 Red Dot zameriavač

Bushnell Trophy TRS-25 Red Dot zameriavač

Trophy Red Dot Sights sa dodávajú v pevnom, precízne skonštruovanom kryte, ktorý je dostatočne odolný na to, aby ste mohli ísť kamkoľvek. Tieto mieridlá ponúkajú neobmedzenú úľavu pre oči pre rýchle zábery z nedokonalých uhlov a viacnásobné nastavenia jasu pre maximálnu výdrž batérie a vynikajúci výkon v rôznych svetelných podmienkach.

Bushnell Trophy TRS-25 Red Dot zameriavač

Ohromujúca akvizícia cieľa. Špičková presnosť. A dostatočne jasný na to, aby lovil aj tie najhrubšie lesy. Túto úroveň výkonu nájdete iba v našich Trophy Red Dot Sights. Každý sa dodáva v pevnom, precízne skonštruovanom kryte, ktorý je dostatočne odolný na to, aby sa dal kamkoľvek. Tieto mieridlá ponúkajú neobmedzenú úľavu pre oči pre rýchle zábery z nedokonalých uhlov a viacnásobné nastavenia jasu pre maximálnu výdrž batérie a vynikajúci výkon v rôznych svetelných podmienkach.

  • Kompaktný, robustný a spoľahlivý zameriavač s 3 MOA červenými bodkami s neobmedzeným odľahčením oka pre ručné a brokovnice. Čierny so zámerným krížom s 3 MOA bodkami
  • Vodotesná konštrukcia – Utesnená optika s O-krúžkom zostáva vo vnútri suchá, aj keď je úplne ponorená do vody.
  • Nárazuvzdorná konštrukcia – Vyrobená tak, aby odolala nárazom, nárazom, pádom a drsnému prostrediu na ihrisku.
  • Ochrana proti zahmlievaniu dusíkom – dusík vo vnútri puškohľadu zaisťuje, že sa vnútorné optické povrchy nezahmlia v dôsledku vlhkosti alebo rýchlej zmeny teploty.

NASTAVITEĽNÝ JAS

TRS-25 má nastaviteľné nastavenia jasu od 1 do 11, osvetľuje 3 MOA bodový zámerný kríž vo vnútri, aby vám lepšie pomohol pri získavaní cieľa.

OCHRANA ZA HMOTU A VODEODOLNÁ KONŠTRUKCIA OD DUSÍKOM

Nielenže má TRS-25 optiku preplachovanú dusíkom, aby sa zabránilo zahmlievaniu červenej bodky v dôsledku vlhkosti alebo rýchlych teplotných zmien, ale má aj optiku s tesnením o-krúžkom, ktorá ju udržuje v suchu a v bezpečí pred poškodením vodou, aj keď je úplne ponorená.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA

TRS-25 je skonštruovaný tak, aby odolal nárazom, nárazom, pádom a drsnému prostrediu na ihrisku. Už sa nikdy nebudete musieť obávať poškodenia tejto odolnej červenej bodky.

NASTAVILI SME ŠTANDARD PRE ČERVENÉ BODKY

Nemôžete pokaziť žiadnu z našich červených bodiek Bushnell; výber dokonalého zameriavača s červenými bodkami pre váš štýl lovu sme však ešte uľahčili. Mieridlá Bushnell s červeným bodom fungujú so širokou škálou zbraní, takže sa vám bude dobre hodiť puška, AR-15 alebo brokovnica.

BUSHNELL. NIKDY NENECHAJTE.

Od nájdenia menej prejdenej stopy až po zdokonalenie záberu – patríte von. V Bushnell vyvíjame optické zariadenia, ktoré vám umožnia dostať sa von a zažiť vašu vášeň, pretože milujeme prírodu rovnako ako vy.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-731303

názov Zameriavač Trophy® TRS-25 Red Dot

Form Factor Uzavretý reflex

Rozsah nastavenia 70+ MOA

Farba bodu Červená

Zväčšenie x Objektív 1 x 25 mm

Minimálna vzdialenosť paralaxy 50 yds

Nastavenia jasu 11

Reticle 3 MOA Red Dot

Vodeodolný Áno

Hmotnosť 4 oz

MOA Per Rev 40

Mount Picatinny

Životnosť batérie 5 000+ hodín

Typ batérie CR2032

Automatické vypnutie Nie