Bushnell TRS-125 Red Dot zameriavač

Bushnell TRS-125 Red Dot zameriavač

Zameriavač TRS-125 red dot stavia na svojom predchodcovi s digitálnym tlačidlovým ovládaním, užívateľsky voliteľným 12-hodinovým časovačom a viac ako 15 000 hodinami životnosti batérie. Monolitický hlavný kryt s krytím IPX7 a odolný nízkoprofilový držiak s odnímateľnou, skeletonizovanou výškovou rozperou robia tento pohľad ako doma na mnohých ručných zbraniach.

Bushnell TRS-125 Red Dot zameriavač

Nový TRS-125 je kompaktný uzavretý červený bod s vysokými a nízkymi úchytmi s modernými funkciami a výdržou batérie, ktoré strelci a poľovníci potrebujú.

TRS-125 je vybavený efektívnym a jasným bodom 3 MOA s 10 nastaveniami jasu, ktorý poskytuje až 15 000 hodín výdrže batérie. Bodový zdroj LED vytvára čistý lúč, ktorý vytvára silný bod jasného denného svetla bez plytvania energiou.

Tlačidlové ovládacie prvky vám poskytujú nielen možnosť 10 nastavení jasu, ale tiež vám dávajú možnosť zapnúť alebo vypnúť 12-hodinové automatické vypnutie, ak ho chcete použiť na obranné účely. Keď je zapnutý, zabudovaný časovač automaticky vypne jednotku po 12 hodinách, keď nebolo stlačené žiadne tlačidlo. Keď je optika vypnutá, zostane zapnutá, kým ju nevypnete. Integrovaná logika optiky uľahčuje určenie stavu, v ktorom sa optika nachádza; 4 rýchle bodové impulzy na označenie, že časovač je aktívny, alebo 3 pomalé impulzy na označenie vypnutia.

TRS-125 sa dodáva s nízkoprofilovým držiakom v štýle Weaver a výškovou podložkou, je vodotesný IPX7 a dodáva sa s našou doživotnou zárukou.

POUŽÍVATEĽOM VOLITEĽNÉ AUTOMATICKÉ VYPNUTIE

TRS-125 má užívateľsky voliteľný časovač automatického vypnutia, ktorý možno vypnúť aj pre obranné aplikácie. Integrovaná logika vám umožňuje vybrať, či sa má alebo nemá zapnúť časovač automatického vypnutia. Keď je zapnutý, časovač automaticky vypne optiku po tom, čo počas 12 hodín nestlačíte žiadne tlačidlo, čím sa zabezpečí, že zameriavač bude vždy pripravený bez ohľadu na zvolenú hodnotu jasu.

ŠTÍHLE, ODOLNÉ – BEZ HÝBANIA

Letecké hliníkové telo TRS-125 je jednodielne vyrobené z jedného kusu, vďaka čomu je mimoriadne odolné. Navrhli sme ho tiež tak, aby bol tenký, takže sa nerozširuje viac ako typický AR-15 alebo MSR. Okrem toho je kryt batérie integrálny/zjednotený s hlavným šasi pre dodatočnú robustnosť a viečko batérie je zaoblené, aby takmer zapadlo do šasi – To všetko vám poskytuje optiku bez zaseknutia, ktorá sa vám nebude kaziť. zavesil na veci.

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE

Pod nízkoprofilovým krytom batérie je TRS-125 napájaný 1 batériou CR2032 a dokáže poskytnúť až 15 000 hodín používania z batérie, a súčasťou balenia je aj nástroj bez poškodenia, keď je čas na výmenu.

3 MOA POINT-SOURCE LED

TRS-125 používa bodový zdroj RCLED systém na premietanie 3 MOA bodu na sklo. Staršie systémy používajú masku nad LED, ktorá funguje ako malá záplavová lampa. To plytvá svetlom/energiou a pridáva súčiastky. RCLED TRS-125 vyžaruje kolimovaný, ostrý lúč bez použitia masky – To poskytuje najjasnejší a najostrejší možný bod a zároveň je mimoriadne efektívne.

MONTÁŽ VYSOKÁ ALEBO NÍZKA

TRS-125 sa dodáva s možnosťou upevnenia do vysokej aj nízkej polohy Weaver. Jednoducho použite stúpací blok a dodané skrutky na zvýšenie výšky vášho TRS-125 alebo ho vynechajte. Keďže ide o základňu so vzorom Weaver, dá sa namontovať na koľajnice Weaver aj Picatinny.

IPX7 VODEODOLNÉ

Robustná konštrukcia TRS-125 má krytie IPX7, aby udržala vlhkosť, aj keď je úplne ponorená do 1 m vody na 30 minút. Je tiež prečistený dusíkom, aby sa zmiernilo vnútorné zahmlievanie spôsobené zmenami prostredia.

OVLÁDANIE TLAČIDLAMI

Jednoducho prechádzajte 10 nastaveniami jasu TRS-125 pomocou ovládacích tlačidiel. Jednoduchým podržaním tlačidla – na 3 sekundy vypnete optiku alebo stlačením a podržaním oboch tlačidiel zapnete/vypnete funkciu automatického vypnutia.

DOKONALÝ SPOLOČNÍK LUPA

Rozšírte využitie TRS-125 s našou 3X lupou na zvýšenie presnosti na väčšie vzdialenosti.

  • EFEKTÍVNY ČISTÝ 3 MOA BOD S 10 NASTAVENIAMI JASU – Bodový zdroj LED vytvára čistý lúč, ktorý vytvára silný bod bez plytvania energiou.
  • DLHÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE – S viac ako 15 000 hodinami pri strednom nastavení (Nastavenie 5) nebudete musieť tak skoro vymieňať batériu. Batériu s bočným nabíjaním je možné jednoducho vymeniť bez toho, aby ste museli odstrániť zameriavač zo zbrane, pričom si ponecháte nulu.
  • POUŽÍVATEĽOM VOLITEĽNÝ 12-HODINOVÝ ČASOVAČ PRE SKUTOČNÉ SVETOVÉ APLIKÁCIE. Používateľ môže radšej ponechať nastavenie jasu na alebo smerom k dennému jasu. Ak áno, môžu sa tiež rozhodnúť použiť zabudovaný časovač na automatické vypnutie jednotky po 12 hodinách, keď nestlačíte žiadne tlačidlo. Integrovaná logika optiky uľahčuje určenie stavu, v ktorom sa optika nachádza; 4 rýchle bodové impulzy na označenie, že časovač je aktívny, alebo 3 pomalé impulzy na označenie vypnutia.
  • Úchyty na ručné zbrane, pušky a brokovnice – Funguje na strelných zbraniach s bežným štýlom Weaver alebo lištami Picatinny.
  • IPX7 ODOLNÁ HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA S ODNÍMATEĽNÝM VÝŠKOVÝM DIŠTRUKČOM. Odolné hliníkové puzdro zaisťuje ochranu skla a elektronických vnútorných častí počas používania v teréne a utesnenie elektroniky s krytím IPX7 umožňuje, aby bola optika ponorená do hĺbky 1 metra vo vode na 30 minút bez poškodenia.
  • POHODLNÉ ROZLOŽENIE A DIZAJN. Detented Windage/Elevation Adjustment s 1 MOA na kliknutie. Batéria s bočným vkladaním (CR2032) pre jednoduchú výmenu. Ľahko prístupný dizajn tlačidla pre nastavenie jasu.
  • ZARUČENÉ DOŽIVOTNOU ZÁRUKOU IRONCLAD. TRS-125 má doživotnú železnú záruku od spoločnosti Bushnell a je navrhnutý a vyrobený tak, aby odolal náročným vonkajším podmienkam počas celej životnosti produktu. Na materiály a spracovanie sa vzťahuje záruka 5 rokov od dátumu nákupu alebo dátumu výroby. Plne prenosné, nevyžaduje sa potvrdenie. Všetky podrobnosti na Bushnell.com/warranty.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-TRS125

názov TRS-125 Red Dot Mier

Form Factor Uzavretý reflex

Rozsah nastavenia 100+ MOA

Farba bodu Červená

Zväčšenie x Objektív 1 x 22 mm

Minimálna vzdialenosť paralaxy 100 yds

Nastavenia jasu 10

Reticle 3 MOA Dot

Vodeodolný IPX7

Hmotnosť 5,4 oz

MOA Per Rev 28

Mount Výškové a nízkoprofilové držiaky na koľajnice Weaver

Životnosť batérie až 15 000 hodín

Typ batérie CR2032

Automatické vypnutie Áno, 12 hodín bez stlačenia tlačidla. Používateľ – voliteľné (poraziteľné)