Bushnell TRS-26 Nízkoprofilový reflexný zameriavač

Bushnell TRS-26 Nízkoprofilový reflexný zameriavač

Táto verzia TRS-26 prichádza s naším obľúbeným nízkoprofilovým držiakom, vďaka ktorému sa TRS-26 perfektne hodí k strelným zbraniam s tradičnou výškou hrebeňa alebo na pištole a revolvery.

Bushnell TRS-26 Nízkoprofilový reflexný zameriavač

Bushnell AR Optics TRS-26 Red Dot presahuje svojho historického predchodcu s vylepšeniami v niekoľkých kľúčových oblastiach vrátane dlhšej výdrže batérie, väčšej šošovky objektívu a ostrejšej 3 MOA bodky a ovládania tlačidiel. Táto verzia prichádza s naším obľúbeným nízkoprofilovým držiakom, vďaka ktorému sa TRS-26 perfektne hodí pre strelné zbrane s tradičnou výškou hrebeňa alebo pre pištole a revolvery.

TRS-26 je napájaný 1 batériou CR2032 a nastavuje priemyselný štandard s výdržou batérie viac ako 50 000 hodín.

POUŽÍVATEĽOM VOLITEĽNÉ AUTOMATICKÉ VYPNUTIE

Nechajte ho stále zapnutý a využite 50 000 hodín výdrže batérie, alebo zapnite automatické vypínanie, aby ste skutočne prekonali vzdialenosť. TRS-26 má teraz užívateľsky voliteľný časovač automatického vypnutia, ktorý možno vypnúť aj pre obranné aplikácie. Integrovaná logika vám umožňuje vybrať, či sa má alebo nemá zapnúť časovač automatického vypnutia. Keď je zapnutý, časovač automaticky vypne optiku po tom, čo počas 12 hodín nestlačíte žiadne tlačidlo, čím sa zabezpečí, že zameriavač bude vždy pripravený bez ohľadu na zvolenú hodnotu jasu.

VEĽKÁ 26MM OBJEKTÍVKA

Menovník TRS-26 je jeho veľký 26 mm objektív. Zhromažďuje tony svetla, ale poskytuje aj širšie zorné pole ako mnohé iné uzavreté reflexné mieridlá na trhu. Pomôže vám to dosiahnuť cieľ rýchlejšie a lepšie vidieť. Vďaka tomu je skvelý pre domácu obranu, streľbu na terč a poľovnícke aplikácie.

PREDĹŽENÁ VÝDRŽ BATÉRIE

TRS-26 je napájaný 1 batériou CR2032 a nastavuje priemyselný štandard s výdržou batérie viac ako 50 000 hodín.

3 MOA POINT-SOURCE LED

Srdcom TRS-26 je bodový zdroj RCLED systém na premietanie 3 MOA bodu na sklo. Staršie systémy používajú masku nad LED, ktorá funguje ako malá záplavová lampa. To plytvá svetlom/energiou a pridáva súčiastky. RCLED TRS-26 vyžaruje kolimovaný, ostrý lúč bez použitia masky – To poskytuje najjasnejší a najostrejší možný bod a zároveň je mimoriadne efektívne.

OVLÁDANIE TLAČIDLAMI

Jednoducho prechádzajte 10 nastaveniami jasu TRS-26 pomocou ovládacích tlačidiel. Jednoduchým podržaním šípky nadol na 3 sekundy vypnete optiku, alebo stlačením a podržaním oboch tlačidiel zapnete/vypnete funkciu automatického vypnutia.

IPX7 VODEODOLNÉ

Robustná konštrukcia TRS-26 je vodotesná podľa IPX7, takže sa vám nezahmlí, keď na tom najviac záleží. TRS-26 je prepláchnutý dusíkom a úplne utesnený, aby sa vlhkosť nedostala von, aj keď je úplne ponorený do hĺbky 1 metra. To tiež zaisťuje, že nedochádza k vnútornému zahmlievaniu, keď je to najdôležitejšie.

  • Užívateľsky voliteľný časovač automatického vypnutia
  • Čierna so zámerným krížom 3 MOA Dot
  • Vodotesná konštrukcia – Utesnená optika s O-krúžkom zostáva vo vnútri suchá, aj keď je úplne ponorená do vody.
  • Nárazuvzdorná konštrukcia – Vyrobená tak, aby odolala nárazom, nárazom, pádom a drsnému prostrediu na ihrisku.
  • Ochrana proti zahmlievaniu dusíkom – dusík vo vnútri puškohľadu zaisťuje, že sa vnútorné optické povrchy nezahmlia v dôsledku vlhkosti alebo rýchlych zmien teploty.
  • Obmedzené nastavenia vetra a nadmorskej výšky – už nikdy nehádajte svoju nulu uprostred lovu.
  • Je kompatibilný s držiakmi T1
  • Predĺžená životnosť batérie
  • Dodáva sa s nízkopodlažným držiakom kompatibilným s T1, batériou, čistiacou handričkou SPUDZ a multifunkčným nástrojom.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-AR71XRDLOW

názov TRS-26 NÍZKOPROFILOVÝ REFLEXNÝ ZMIERATEĽ

Form Factor Uzavretý reflex

Rozsah nastavenia 140+ MOA

Farba bodu Červená

Zväčšenie x Objektív 1 x 26 mm

Minimálna vzdialenosť paralaxy 50

Nastavenia jasu 10

Reticle 3 MOA Dot

Vodeodolný IPX7

Hmotnosť 6 oz

MOA Per Rev 36

Mount Picatinny Low-Rise, kompatibilný s T1

Životnosť batérie až 50 000 hodín

Typ batérie CR2032

Automatické vypnutie Áno, 12 hodín bez stlačenia tlačidla. Používateľsky voliteľné (poraziteľné)