Ďalekohľad Bushnell Forge 10×42

Ďalekohľad Bushnell Forge 10x42

Binokulárna línia Forge 10X42 definuje jasnosť. Výkon pri slabom osvetlení, ktorý konkuruje aj tým najrešpektovanejším značkám optiky, tento ďalekohľad je vybavený sklom ED Prime, hranolmi BaK 4 s fázovým a dielektrickým povlakom PC3, antireflexnými vrstvami Ultrawide Band a exkluzívnou technológiou EXO Barrier od spoločnosti Bushnell.

Ďalekohľad Bushnell Forge 10×42

10X42 v binokulárnej línii Forge definuje jasnosť. S výkonom pri slabom osvetlení, ktorý konkuruje aj najrešpektovanejším značkám optiky, tento ďalekohľad je vybavený sklom ED Prime, hranolmi BaK 4 s fázovým a dielektrickým povlakom PC3, antireflexnými vrstvami Ultrawide Band a exkluzívnou technológiou EXO Barrier od spoločnosti Bushnell. Vďaka dizajnu deleného mostíka a vodotesnej konštrukcii je tento ďalekohľad navrhnutý na použitie v extrémnych podmienkach a prináša extrémne výsledky.

  • Exkluzívna ochrana EXO Barrier Protection – Najnovšia a najlepšia ochranná vrstva šošoviek od spoločnosti Bushnell sa molekulárne viaže na sklo, odpudzuje vodu, olej, prach, nečistoty a zabraňuje poškriabaniu.
  • ED Prime Glass – sklo najvyššej kvality od spoločnosti Bushnell poskytuje úžasné farby, rozlíšenie a kontrast aj pri slabom osvetlení.
  • PC-3 Phase Coating – aplikovaný na hranoly, zvyšuje rozlíšenie a kontrast.
  • Vodotesná konštrukcia IPX7 – Utesnená optika s O-krúžkom zostáva vo vnútri suchá, keď je ponorená do 3 stôp vody až na 30 minút.
  • Dielectric Prism Coating – aplikovaný na hranoly, zaisťuje živú reprodukciu farieb a umožňuje 92% priepustnosť svetla pre jasný obraz.

ČISTIACA UTRIEČKA SPUDZ®

Zahŕňa čistiacu handričku SPUDZ® – hodnota 6,99 $!

VRÁTANE BINOKULÁRNEHO POJMU

Ďalekohľad Forge je dodávaný s univerzálnym binokulárnym postrojom Bushnell – v hodnote 20,99 USD – ideálny na to, aby vám ušetril krk od hmotnosti ďalekohľadu a dal vám možnosť ľahko zdvihnúť ďalekohľad do úrovne očí.

NASTAVITEĽNÉ DIOPTRIE

Ultra presné nastaviteľné dioptrické zámky, aby ste si mohli optiku dokonale prispôsobiť svojmu oku a nestratiť nastavenie v najhoršom čase.

PC-3 FÁZOVÉ NÁTERY

Hranoly Abbe Koenig sú potiahnuté fázou PC-3 pre ohromujúcu ostrosť a podanie farieb, takže môžete vidieť každý detail a vidieť najvzdialenejšiu hru alebo najmenší cieľ.

VSTAVANÉ KRYTY OBJEKTOV

Krytky objektívu sa pripevňujú k telu Forge, takže sa nemusíte báť, že ich stratíte v teréne

POUŽÍVAJTE SO STOJÍKOM

Forge je prispôsobiteľný pomocou nášho adaptéra na binokulárny statív s rýchlym uvoľnením, takže môžete zachytiť každý detail a vidieť ten biely chvost v diaľke alebo dopad na cieľ.

ED PRIME SKLO

ED Prime Glass redukuje farebné lemovanie (chromatické aberácie) a umožňuje najostrejšie zobrazenie, takže môžete vidieť rozdiel medzi úderom ľavého okraja alebo stredovým úderom.

TECHNOLÓGIA EXO BARIÉRY

EXKLUZÍVNA technológia EXO Barrier od spoločnosti Bushnell je súčasťou všetkých ďalekohľadov Forge, aby odpudzovala vodu a prach, takže už nikdy nezmeškáte to, čo si skláňate.

ZÍSKAJTE NOVÚ PERSPEKTÍVU POMOCOU BUSHNELLOVHO ĎALEKOHLEDU

Ďalekohľad Bushnell poskytuje jasný, jasný obraz v HD. Ponúkame široký výber poľovníckych ďalekohľadov, kompaktných ďalekohľadov, ďalekohľadov na nočné videnie a ďalších. Bez ohľadu na to, na čo sa zameriavate, budete ťažiť z nášho 65+ ročného majstrovského diela robustnosti, čistoty a priepustnosti svetla.

BUSHNELL. NIKDY NENECHAJTE

Od nájdenia menej prejdenej stopy až po zdokonalenie záberu – patríte von. V Bushnell vyvíjame optické zariadenia, ktoré vám umožnia dostať sa von a zažiť vašu vášeň, pretože milujeme prírodu rovnako ako vy.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-BF1042T

názov Forge 10×42 ďalekohľad

Zväčšenie x Objektív 10×42

Hranolový systém Strecha

Prism Glass BaK-4

Zorné pole (ft @ 100 yds) 340 stôp

Výstupný žiak 4,2 mm

Zatvoriť zaostrenie 10 stôp

Hmotnosť 30,4 oz

Dĺžka 6,7 palca

Vodeodolný IPX7

Uzamykacia dioptria Áno

Prispôsobí sa statívu Áno

Očnice Twist-Up

Permafocus Nie

PC-3 fázový náter Áno

Dielektrický hranolový povlak Áno

Ultra Wide Band Coating Áno

Ochranná vrstva na šošovky EXO bariéra

ED Prime Áno