DJI Care Enterprise Basic Phantom 4 RTK SE

DJI Care Enterprise Basic Phantom 4 RTK SE

DJI Care Enterprise Basic Phantom 4 RTK SE

DJI Care Enterprise Basic Phantom 4 RTK SE

DJI CARE ENTERPRISE

Komplexná ochrana pre váš vozový park

DJI Care Enterprise bol špeciálne vytvorený, aby poskytoval komplexnú ochranu pre vaše produkty DJI Enterprise. Ponúka možnosti pokrytia s neobmedzenými výmenami alebo bezplatnými opravárenskými službami v prípade náhodného poškodenia, ako je pád, poškodenie vodou alebo rušenie signálu. Táto efektívna a úplná služba ochrany pred nehodami poskytuje väčší pokoj pre celú vašu flotilu DJI .

Neobmedzené bezplatné výmeny

Neobmedzené bezplatné náhrady za drony sú poskytované s DJI Care Enterprise.

* Za každú výmenu sa od sumy krytia odpočítava poplatok ekvivalentný nákladom na posúdenie poškodenia pôvodného produktu.

Neobmedzené pokrytie zdieľania pre celú vašu flotilu

Minimalizujte svoje riziko a zjednodušte si pracovný postup s jedným účtom, aby ste ochránili celý svoj vozový park. Vďaka zdieľanému pokrytiu v rámci celej flotily je možné zakúpiť, aktivovať a naviazať neobmedzený počet produktov na váš účet DJI Care Enterprise, čím sa zvýši vaše celkové pokrytie a pokoj.

Viac možností a komplexná starostlivosť

Vyberte si z dvoch plánov, ktoré poskytuje DJI Care Enterprise, na základe vašich letových potrieb a užite si letovú starostlivosť, ktorá vám ušetrí prácu.

DJI Care Enterprise Basic

  • Služba zdieľania N/A
  • Počet výmen 2
  • Výmenný poplatok za nízku cenu
  • Rozšírený servisný plán DJI Care Enterprise Basic Renew

Pokrytie škôd spôsobených vodou

Lietajte nebojácne s DJI Care Enterprise, vymeňte svoje lietadlo, aj keď je poškodené vodou. Náhradné jednotky sú k dispozícii aj pre: poškodenie spôsobené haváriou a kolíziou, rušenie signálu a iné nehody spôsobené chybou používateľa.

Dovoz zdarma

DJI pokryje všetky prepravné náklady, keď používate službu DJI Care Enterprise, čo vám pomôže vychutnať si optimálny zážitok.

DJI Care Enterprise Renew rozširuje ochranu pre vaše produkty DJI Enterprise

Pomocou plánov ochrany DJI Care Enterprise Renew môžete rozšíriť službu DJI Care Enterprise pre vaše produkty DJI Enterprise. Ak ste si zakúpili DJI Care Enterprise Plus Renew, budú vám počas jedného roka ponúkané neobmedzené výmeny alebo bezplatné opravy v rámci sumy krytia za poškodenie produktu. Ak ste si zakúpili DJI Care Enterprise Basic Renew, bude vám ponúknutá 1 náhrada za nízku cenu, ak dôjde k poškodeniu vášho produktu do jedného roka, a oficiálna záručná doba produktu sa predĺži o 12 mesiacov.