DJI Force Pro

DJI Force Pro

S využitím špičkových komunikačných technológií a riadiacich algoritmov je DJI Force Pro systém riadenia pohybu kamery, ktorý umožňuje operátorom ovládať gimbaly na diaľku s neuveriteľnou presnosťou.

DJI Force Pro

Špičkové intuitívne ovládanie

S využitím špičkových komunikačných technológií a riadiacich algoritmov je DJI Force Pro systém riadenia pohybu kamery, ktorý umožňuje operátorom ovládať gimbaly na diaľku s neuveriteľnou presnosťou. Vďaka presnej synchronizácii pohybu operátora s pohybom kamery umožňuje Force Pro operátorom zachytávať majstrovské zábery intuitívnejšie než kedykoľvek predtým.

Presné ovládanie

Komunikačná latencia len 10 milisekúnd znamená, že sa kamera pohybuje synchronizovane s DJI Force Pro takmer v reálnom čase. Zabudovaný kompas a vysoko presná IMU pracujú v tandeme, aby zaistili plynulé ovládanie a zabránili unášaniu gimbalu počas pohybu alebo státia.

Stabilná prevodovka

Bezdrôtové zariadenia sú sužované problémami s rušením, a preto je DJI Force Pro vybavený dvojfrekvenčným systémom bezdrôtového prenosu 2,4 a 5,8 GHz, ktorý dokáže zabezpečiť ovládaciu vzdialenosť až 3 km2.

DJI Force Pro podporuje aj káblové pripojenie, ktoré dokáže úplne zmierniť rušenie iných zariadení na filmovej súprave.

Jednoduché použitie

Rovnako ako v prípade Ronin 2 môžu používatelia upraviť nastavenia gimbalu a kamery pomocou vstavanej obrazovky a tlačidiel DJI Force Pro. Pomocou nastavovacích koliesok môžete dokonca upraviť rýchlosť každej osi.

Široká kompatibilita

S priloženým prijímačom je DJI Force Pro kompatibilný s Ronin 2 a Ronin-S alebo gimbalmi tretích strán cez pripojenie S-BUS.

Podpora pre ďalšie zariadenia už čoskoro.

Dlhá výdrž batérie

Vďaka 4750 mA batérii, ktorá ponúka až 5 hodín prevádzky, má DJI Force Pro dostatok energie na to, aby zostal zapnutý počas celého snímania. Používatelia môžu Force Pro nabíjať aj cez port USB-C alebo CAN BUS.

Flexibilná inštalácia

Pre maximálnu prispôsobivosť je DJI Force Pro dodávaný s ľahkou rukoväťou a môže byť súčasne pripojený k viacerým príslušenstvám vrátane monitorov, systémov na prenos videa, palcových ovládačov a ďalších. Dá sa namontovať aj na statív pomocou priloženého adaptéra.

V krabici

Force Pro × 1

Anténa × 2

Adaptér × 1

Kábel USB-C × 1

Skrutka × 2

Používateľská príručka × 1

Bezdrôtový prijímač DJI × 1

Anténa bezdrôtového prijímača DJI × 1

Kábel bezdrôtového prijímača DJI na D-Bus × 1

DJI Force Pro

Spotreba 3 W

Napätie 3,85 V

Batéria 4750 mAh/18,21 Wh

Prevádzková teplota -20° až 40 ℃ (-4° až 104 ℉)

Teplota nabíjania 0° až 35℃) (32° až 95℉))

Životnosť batérie 5 hodín

Nabíjací prúd 2A

Doba nabíjania 2,5 hodiny

DC IN 9 V-26 V

DC OUT 5V/1A