DJI Mavic 3 Fly More Kit

DJI Mavic 3 Fly More Kit

Nakúpte spolu a ušetrite. Obsahuje dve batérie, 100W nabíjací rozbočovač, 65W autonabíjačku, konvertibilnú tašku na prenášanie a vrtule.

DJI Mavic 3 Fly More Kit

Súprava DJI Mavic 3 Fly More Kit obsahuje dve inteligentné letové batérie, 100W nabíjací rozbočovač, 65W nabíjačku do auta, konvertibilnú tašku na prenášanie a nízkohlučné vrtule, ktoré poskytujú komplexnú podporu pre váš zážitok z leteckého fotografovania za lepšiu cenu ako pri kúpe týchto položky samostatne.

1. Inteligentná letová batéria: Jedna inteligentná letová batéria poskytuje maximálny čas letu 46 minút*, čo vám umožní preskúmať viac okolia a lietať s väčším pokojom.

2. 100W nabíjací rozbočovač batérie: Rozširuje rozhranie nabíjania na tri. Nabíjací rozbočovač batérií zvyšuje efektivitu nabíjaním batérií v poradí podľa ich zostávajúcej úrovne nabitia, pričom ako prvé dostáva energiu viac plne nabitých batérií.

3. 65W nabíjačka do auta: 65W nabíjačka do auta, ktorú musíte mať na cestách, dokáže nabíjať rôzne zariadenia v aute. Poskytuje stabilný výstupný výkon 65 W a dva výstupné porty (USB-C a USB-A) na nabíjanie inteligentnej letovej batérie a diaľkového ovládača súčasne. Podporuje tiež protokoly PPS a PD na nabíjanie smartfónu, notebooku a ďalších zariadení.

4. Nízkohlučné vrtule: Každý list vrtule bol podrobený presným testom dynamického vyváženia, aby sa zvýšila aerodynamická účinnosť a dosahovala nižšia hlučnosť.

5. Konvertibilná taška na prenášanie: Táto dobre navrhnutá taška môže byť použitá ako taška cez rameno alebo batoh, aby vyhovovala vašim potrebám na krátke výlety.

* Merané Mavic 3 Classic letiacim konštantnou rýchlosťou 32,4 km/h v bezvetrnom prostredí na hladine mora, kým batéria nedosiahla 0 %. Údaje sú len orientačné.

V krabici

Inteligentná letová batéria DJI Mavic 3 × 2

Hub na nabíjanie batérie DJI Mavic 3 100W × 1

DJI 65W nabíjačka do auta × 1

Nízkohlučné vrtule DJI Mavic 3 (pár) × 3

Konvertibilná prenosná taška DJI × 1

Kompatibilita

DJI Mavic 3 Classic

DJI Mavic 3

DJI Mavic 3 Cine