Dokovacie riešenie IsatDOCK Pro

Dokovacie riešenie IsatDOCK Pro

Handsfree dokovacia stanica IsatDock PRO pre iSatPhone PRO

Dokovacie riešenie IsatDOCK Pro

Používateľská príručka c/w, Príručka rýchleho spustenia, 9-32 DC napájací kábel, 110-220 V AC zástrčka, Súkromné slúchadlo, Blokovací kľúč slúchadla

IsatDock PRO je inteligentná dokovacia stanica špeciálne navrhnutá pre IsatPhone Pro na podporu prístupu k hlasovým službám cez Bluetooth (schopné, keď je slúchadlo vložené do doku), RJ11/POTS, hlasitý odposluch alebo aktívne slúchadlo na ochranu súkromia.

IsatDock PRO umožňuje, aby sa slúchadlo IsatPhone Pro používalo v širokej škále aplikácií. Inteligentné rozhranie POTS/RJ11 umožňuje káblové trasy až 600 m na pripojenie k štandardným káblovým, bezdrôtovým alebo DECT slúchadlám. Alternatívne môže byť IsatDock PRO prepojený so systémom PABX, ktorý predstavuje štandardné vyzváňacie, obsadzovacie a oznamovacie tóny ako štandardná telefónna sieť.

Slúchadlo IsatPhone Pro bezpečne zapadne do doku, ktorý je uzamykateľný kľúčom. Slúchadlo IsatPhone Pro sa jednoducho vkladá a vyberá stlačením tlačidla. To zaisťuje, že IsatPhone Pro je bezpečne držaný na mieste, ale dá sa tiež rýchlo a jednoducho vybrať. Medzi ďalšie funkcie patrí nabíjanie telefónu, dátový port USB a vstavané zvonenie. IsatDock PRO má trvalo pripojenú anténu a napájanie do doku pripravené na použitie.