EcoFlow Power Kits HUB + káble

EcoFlow Power Kits HUB + káble

Integrovaný napájací rozbočovač EcoFlow má jednoduchý dizajn plug-and-play, ktorý vám umožňuje rozširovať a prispôsobovať súpravu rýchlejšie ako akékoľvek iné riešenie napájania na trhu.

EcoFlow Power Kits HUB + káble

Jednoduché nastavenie

Integrovaný napájací rozbočovač EcoFlow má jednoduchý dizajn typu plug-and-play, ktorý vám umožňuje rozširovať a prispôsobovať súpravu rýchlejšie ako akékoľvek iné riešenie napájania na trhu.

Šetrite priestor

EcoFlow Power Hub kombinuje dva MPPT solárne regulátory nabíjania, jednu nabíjačku batérií s MPPT, jeden DC-DC zmenšovací menič a invertorovú nabíjačku. S menším počtom modulov a tenšími vodičmi vám tento 48V systém šetrí miesto a problémy s inštaláciou.

Nabite si cestu

Súpravy EcoFlow Power Kit podporujú viacero spôsobov nabíjania. Získajte dostatok solárnej energie, použite alternátor, zapojte pobrežie alebo dokonca použite EcoFlow Smart Generator na núdzové nabíjanie.

4 Spôsoby nabíjania

Môžete byť na cestách, ale existuje veľa spôsobov nabíjania a to rýchlo. Navrhli sme nový rad pevných a flexibilných solárnych panelov, ktoré dávajú vašej dodávke solárny príkon až 4800 W*. Použite svoj alternátor na dobitie 1000 W. Stráviť noc v kempingu? Potom využite pobrežný výkon na ďalších 3 000 W. Prichytený nakrátko? Spoľahnite sa na náš inteligentný generátor pre núdzové zálohovanie.

*Testované pomocou výrobného modelu v uzavretom prostredí s priaznivými podmienkami. Skutočné výsledky sa môžu líšiť v závislosti od prostredia, použitia a verzie firmvéru.

Jednoduché nastavenia

Jednoduchá montáž

Urobili sme náš modulárny systém plug-and-play, takže si môžete rýchlo prispôsobiť výkon svojej dodávky, kedykoľvek budete chcieť. Batériu jednoducho naskladajte, aby ste zvýšili kapacitu, alebo pripojte solárny panel pre rýchlejšie nabíjanie.

Máme po ruke odborníkov, ktorí vás prevedú procesom inštalácie alebo vás skontaktujú s autorizovanými a renomovanými inštalatérmi.

Kompaktný a integrovaný dizajn

Na rozdiel od iných napájacích riešení pre obytné automobily, Power Kits kombinujú päť komponentov do jedného Power Hub, ktorý sa postará o všetky vaše potreby napájania, čím vám ušetrí priestor, peniaze a problémy s nastavením. Naše 2 a 5 kWh batérie sa bezpečne stohujú po troch, čím získate rozšíriteľnú kapacitu až na 15 kWh.

Priestorovo úsporné riešenia

Aby sme ušetrili váš cenný priestor, zmenšili sme tradičnú napájaciu súpravu, integrovali komponenty, použili tenšie káble a vytvorili jedinečnú stohovateľnú batériu. Pohodlne schovajte Power Hub, batérie a ďalšie príslušenstvo, aby ste ich nevideli, pod sedadlami alebo v skrini.

48V, bezpečnejšie riešenie s menším výkonom.

Napájacie súpravy vám ponúkajú bezpečné 48V riešenie napájania pre vašu dodávku. 48V systém produkuje rovnaké množstvo energie, ale na rozdiel od 12V prechádza drôtmi len štvrtina elektrického prúdu, čím sa produkuje podstatne menej tepelných a výkonových strát.

Inteligentné ovládanie

Sledujte svoju energiu doma aj na cestách vďaka celému radu možností nastavenia a sledovania údajov v reálnom čase, ktoré sú dostupné z aplikácie a konzoly Power Kit.

Špecifikácia

Výrobca EcoFlow

Názov Power Hub

Výstup AC Pure Sine Wave, 3600 W (prietok 7200 W), 120 V, 50/60 Hz.

DC výstup 13,6 V / 70 A, 1000 W max; 26,4 V / 60 A, 1600 W max;

AC vstup Rýchle nabíjanie X-Stream 3000 W max, 15 A max.

Vstupné striedavé napätie 220-240 V, 50/60 Hz

Solárne nabíjacie vstupy 15-150 V 30 A, 1600 W max.

Nabíjacie vstupy alternátora 13-60 V 60 A, 1600 W max.

Prevádzková teplota -25°C – 60°C

Skladovacia teplota -25°C – 60°C

Teplota nabíjania -25°C – 60°C

Výstupná teplota -25°C – 60°C

Rozmery 48 x 14 x 30 cm

Hmotnosť 14 kg