EXPLORER 5120 Ku 8 Watt

EXPLORER 5120 Ku 8 Watt

Kombinácia pohodlia 1,2 m antény s automatickým nasadením pre prevádzku v pásme Ku vo všestrannom lietaní a pohone VSAT. EXPLORER 5120 sa ľahko konfiguruje a poskytuje prístup k akejkoľvek širokopásmovej aplikácii cez satelit.

EXPLORER 5120 Ku 8 Watt

Komunikácia v teréne
EXPLORER 5120 poskytuje kľúčovú konektivitu pre rôznorodú používateľskú základňu vrátane obrany, národnej bezpečnosti, presadzovania práva, núdzovej reakcie, médií, telemedicíny, poistenia, vzdialenej kancelárie, energetiky a baníctva. Bez ohľadu na aplikáciu ponúka EXPLORER 5120 kontinuitu operácií so vzdialenými videokonferenciami a internetovými cloudovými službami vrátane hlasu, rádia, dát, faxu a živého vysielania/vysielania.

Inteligentný modulárny dizajn
EXPLORER 5120 je flexibilný 1,2 m VSAT systém, ktorý možno kompletne a pohodlne zostaviť v priebehu niekoľkých minút bez potreby náradia – nech ste kdekoľvek a akokoľvek cestujete. Hlavné komponenty, ako je reflektor, rameno výložníka a zostava podávača, do seba bezpečne zapadnú; nastavte podstavec antény jednoduchým odstránením krytu a pripevnením podpier pre rýchle a logické nastavenie.

Fly or Drive
EXPLORER 5120 kombinuje všestranné nastavenie a konfiguráciu s možnosťou voľby medzi odjazdeným alebo odletovým (prenosným) terminálom VSAT v rámci jedného systému. Flexibilný EXPLORER 5120 sa dodáva s voliteľnou súpravou na upgrade Fly & Drive, takže sa môžete rozhodnúť a prispôsobiť sa podmienkam, aj keď ste v teréne.

Káblový pohon s nulovým spätným chodom
Užite si istotu celoživotného výkonu s pohodlím, úsporou času a nákladov pri minimálnej pravidelnej údržbe. EXPLORER 5120 je vybavený špičkovým káblovým pohonom Az/El s nulovou vôľou a precíznym polarizačným pohonom, ktorý poskytuje konzistentný a spoľahlivý výkon VSAT, ktorému môžete dôverovať.

Presné automatické nasadenie
EXPLORER 5120 je vybavený sofistikovanou technológiou automatického nasadenia, ktorá poskytuje istotu spoľahlivosti, jednoduchého používania a jednoduchej konfigurácie s vynikajúcou prenosnosťou. Ovládač obsahuje vstavaný RF tuner, kompas, GPS, voliteľný GLONASS, možnosť satelitného sledovania naklonenej obežnej dráhy a oveľa viac pre intuitívne a bezpečné určovanie polohy v akomkoľvek prostredí.

webové rozhranie
Priame monitorovanie pomocou rozhrania TracLRI Live Remote od EXPLORER 5120 znamená, že môžete jednoducho kontrolovať výkon satelitu – pomocou počítača, tabletu alebo smartfónu – a zaistiť tak vašu schopnosť zostať v spojení.

Portfólio radu EXPLORER VSAT
Cobham SATCOM Land ponúka rozmanitú škálu satelitných terminálov na kľúč, ktoré spĺňajú kritické komunikačné potreby a znižujú požiadavky na konfiguráciu systému pre koncových používateľov. Riešenia, ktoré poskytujeme, ponúkajú širokú škálu dátových rýchlostí vo viacerých frekvenčných pásmach vrátane pásiem Ku a Ka. Systémy VSAT sú dostupné ako manuálne konfigurácie alebo konfigurácie Auto-Acquire a sú organizované v Drive-Away a Fly-Away. Keď sú tradičné komunikačné technológie nedostupné alebo zlyhajú, naše terminály EXPLORER VSAT poskytujú vysokokvalitnú komunikáciu VoIP, RoIP, FAX, dátovú a multimediálnu komunikáciu, ktorá efektívne funguje naprieč satelitnými spojeniami.

EXPLORER 5120 Ku 8 Watt
1,2-metrová prenosná odletová anténa VSAT s automatickým nasadením
– Segmentovaný dvojdielny odnímateľný kompozitný reflektor
– Ku Band Feed
– 8 W predĺžený rozsah BUC
– Viacpásmový LNB pre medzinárodné použitie
– 1RU riadiaca jednotka antény (1000w) – Živé vzdialené rozhranie
– 30′ IFL káble
– 2 puzdrá: 1) puzdro na stojan 2) puzdro na reflektor/výložník/výložník