EXPLORER 8100 Ka-Sat

EXPLORER 8100 Ka-Sat

Jedinečná technológia Dynamic Pointing Correction a pokročilý reflektor z uhlíkových vlákien robia z 1 metra EXPLORER8100 najpokročilejšiu dostupnú anténu Auto-Acquire Drive Away Land VSAT.

EXPLORER 8100 Ka-Sat

Neprerušovaná komunikácia
Tradičné antény VSAT „Comms-On-The-Pause“ namontované na vozidle môžu stratiť spojenie so satelitom aj pri najmenšom pohybe vozidla na zavesení, ktorý je spôsobený silným vetrom alebo nastupovaním a vystupovaním ľudí. EXPLORER 8100 nie je tradičná pozemná VSAT anténa.

S EXPLORER 8100 si môžete užívať nepretržité služby konektivity, aj keď sa vozidlo otriasa, a to vďaka novému a jedinečnému systému „Dynamic Pointing Correction“. S využitím skúseností získaných z námorných stabilizovaných antén VSAT spoločnosti Cobham SATCOM ponúka EXPLORER 8100 najspoľahlivejšie pripojenie dostupné vo svojej triede.

Spoľahlivý EXPLORER
EXPLORER 8100 je vyvinutý úplne interne spoločnosťou Cobham SATCOM . Vyznačuje sa originálnym dizajnom EXPLORER, ktorý je už zavedený a osvedčený s vysoko uznávanými terminálmi EXPLORER BGAN a GX od Cobham SATCOM pre sieť Inmarsat .

Je navrhnutý tak, aby ponúkal bezkonkurenčný výkon Comms-On-The-Pause, zaisťuje vysokokvalitné pripojenie, ktoré je dostupné aj vtedy, keď by iné antény stratili spojenie so satelitom. V teréne to znamená, že sa môžete spoľahnúť na EXPLORER 8100, ktorý vám poskytne životne dôležitú komunikáciu bez ohľadu na podmienky.

Vedúci v odvetví
EXPLORER 8100 je vybavený špičkovým rýchlym satelitným získavaním so zameraním zvyčajne za menej ako štyri minúty, vďaka čomu je pripojenie k satelitu rýchlym a jednoduchým procesom.

Systém je dostupný v Ka- aj Ku-pásme a funguje so všetkými hlavnými satelitnými sieťami. Vymeniteľný systém napájania umožňuje používateľom meniť frekvenčné pásma, čím sa zabezpečuje úplný výber služieb, ktoré sa majú používať počas životnosti antény.

EXPLORER 8100 Ka-Sat
1,0 metrová stabilizovaná odjazdová anténa s automatickým nasadením VSAT antény
– 3W vysielacia a prijímacia integrovaná podávacia zostava (ViaSat eTria)
– 1RU EXPLORER riadiaca jednotka antény (500W napájací zdroj)
– Zabudované wi-fi
– Webové používateľské rozhranie pre jednoduchú konfiguráciu
– Konfigurácia širokopásmových služieb EutelSat