Explorer 8100 Ku (20 W BUC)

Explorer 8100 Ku (20 W BUC)

Jedinečná technológia Dynamic Pointing Correction a pokročilý reflektor z uhlíkových vlákien robia z 1 metra EXPLORER8100 najpokročilejšiu dostupnú anténu Auto-Acquire Drive Away Land VSAT.

Explorer 8100 Ku (20 W BUC)

Neprerušovaná komunikácia
Tradičné antény VSAT „Comms-On-The-Pause“ namontované na vozidle môžu stratiť spojenie so satelitom aj pri najmenšom pohybe vozidla na zavesení, ktorý je spôsobený silným vetrom alebo nastupovaním a vystupovaním ľudí. EXPLORER 8100 nie je tradičná pozemná VSAT anténa.

S EXPLORER 8100 si môžete užívať nepretržité služby konektivity, aj keď sa vozidlo otriasa, a to vďaka novému a jedinečnému systému „Dynamic Pointing Correction“. S využitím skúseností získaných z námorných stabilizovaných antén VSAT spoločnosti Cobham SATCOM ponúka EXPLORER 8100 najspoľahlivejšie pripojenie dostupné vo svojej triede.

Spoľahlivý EXPLORER
EXPLORER 8100 je vyvinutý úplne interne spoločnosťou Cobham SATCOM . Vyznačuje sa originálnym dizajnom EXPLORER, ktorý je už zavedený a osvedčený s vysoko uznávanými terminálmi EXPLORER BGAN a GX od Cobham SATCOM pre sieť Inmarsat .

Je navrhnutý tak, aby ponúkal bezkonkurenčný výkon Comms-On-The-Pause, zaisťuje vysokokvalitné pripojenie, ktoré je dostupné aj vtedy, keď by iné antény stratili spojenie so satelitom. V teréne to znamená, že sa môžete spoľahnúť na EXPLORER 8100, ktorý vám poskytne životne dôležitú komunikáciu bez ohľadu na podmienky.

Vedúci v odvetví
EXPLORER 8100 je vybavený špičkovým rýchlym satelitným získavaním so zameraním zvyčajne za menej ako štyri minúty, vďaka čomu je pripojenie k satelitu rýchlym a jednoduchým procesom.

Systém je dostupný v Ka- aj Ku-pásme a funguje so všetkými hlavnými satelitnými sieťami. Vymeniteľný systém napájania umožňuje používateľom meniť frekvenčné pásma, čím sa zabezpečuje úplný výber služieb, ktoré sa majú používať počas životnosti antény.

Explorer 8100 Ku (20 W BUC)
1,0-metrová stabilizovaná Drive-Away, VSAT anténa s automatickým nasadením
– 1,0 m reflektor z uhlíkových vlákien pre viacpásmovú prevádzku
– Ofsetový posuv Ku Band
– 20 W rozšírený rozsah BUC
– Viacpásmový LNB pre medzinárodné použitie
– Riadiaca jednotka antény 1RU EXPLORER
– Vstavané Wi-Fi a webové používateľské rozhranie pre jednoduchú konfiguráciu