Infiray E6 Pro V3 – termovízny monokulár

Infiray E6 Pro V3 - termovízny monokulár

EyeⅡ Series V3 je výkonný, kompaktný a cenovo výhodný termovízny monokulár

Infiray E6 Pro V3 – termovízny monokulár

EyeⅡ Series V3 je výkonný, kompaktný a cenovo výhodný termovízny monokulár, ktorý využíva 12μm tepelný snímač s rozlíšením 640*512 so snímačomNETD≤25mK (@25°C,F#=1.0) a HD OLED displej s vysokým kontrastom v rámci inovatívneho zlepšenia. v kvalite termovízneho zobrazovania a multifunkčných funkciách vám prináša veľkú technickú prevahu a skúsenosti s termovíziou.

LEPŠÍ SNÍMAČ, JASNEJŠIE OBRAZOVANIE

Termovízny monokulár vreckovej veľkosti

Séria InfiRay EYEⅡV3 je vreckový termovízny monokulár s ≤ 500 g na objavovanie vonku. Pomáha odhaliť vaše okolie a ľahko vidieť ciele vzdialené viac ako 2000 metrov. Jednoduché použitie, nízke náklady na učenie. EYEⅡV3 je dokonalým spoločníkom na lov termovíziou alebo vonkajšie cesty, či už v tme alebo na vašom vlastnom dvore.

12um tepelný senzor s NETD≤25mK (@25°C, F#=1,0)

Séria V3 je vybavená vysokovýkonným keramickým zapuzdreným snímačom InfiRay 12um 640*512 s vysokým rozlíšením s NETD ≤25mk (25°C,F#=1.0), ktorý je ľahší, nižšia spotreba energie, zaisťuje dokonalé rozpoznanie detailov aj v tých najťažších poveternostných podmienkach keď je teplotný kontrast nízky.

Vysoká kvalita obrazu

Séria EyeⅡ V3 vám umožňuje získať technickú prevahu pri termálnom zobrazovaní s bohatými detailmi, vyhľadávanie cieľov v tme bude oveľa jednoduchšie. Séria EyeⅡ má vynikajúci výkon v teplotnom rozsahu.

Vstavaný ultra čistý režim

Vstavaná tepelná technológia Ultra-clear Mode InfiRay sa skladá zo softvérových algoritmov navrhnutých pre nepriaznivé počasie, ako sú daždivé, snežné, hmlisté dni atď., Zvyšuje čistotu termovízneho zobrazenia a celkové detaily. Ultra jasný režim môže viesť k detailnejšiemu zornému poľu a vylepšeným možnostiam identifikácie objektov.

Mikrodisplej HD OLED s vysokým kontrastom

Séria Eye II V3 s vysokým kontrastom OLED displeja s rozlíšením 1024*768 ponúka lepšie podanie farieb a vyššiu mieru odozvy, dokáže vytvárať ostrejšie obrázky a živšie farby.

Výber odtieňov

Aby lepšie vyhovovali rôznym požiadavkám používateľov na vizuálny zážitok, produkty ponúkajú používateľom dva výbery odtieňov: C (studený) odtieň a W (teplý) odtieň.

V chladnom odtieni môžu používatelia zažiť vizuálne čistejšiu kvalitu obrazu s bohatými detailmi a zvýrazniť ciele.

Pod teplým odtieňom môžu používatelia získať mäkšie zobrazenie a vyhnúť sa únave zraku spôsobenej dlhým sledovaním.

Dlhý dosah detekcie až 2597 metrov

V kombinácii s výkonným objektívom (E6+V3: 35 mm/F1.0 VS E6Pro V3: 50 mm/F1.2) s vysoko citlivým termovíznym snímačom 640 x 480 @ 12 µm poskytuje séria Eye II V3 výnimočné detekčné schopnosti. V závislosti od modelu je séria V3.0 schopná detekovať cieľ priemernej ľudskej veľkosti, oblečený vo vrchnom odeve, v maximálnom dosahu až 2597 m v úplnej tme.

Funkcie PIP

Vstavaná funkcia Picture-in-Picture EYEII V3 zlepšuje presnosť poskytovaním 2x zväčšeného obrazu oblasti zameriavacieho kríža v hornej časti displeja. Pomáha používateľom priblížiť si ciele a zároveň zachovať viditeľný zvyšok zorného poľa.

5 praktických farebných paliet

K dispozícii je 5 farebných paliet, okrem bežnej „bielej horúcej“, „černej horúcej“, „červenej horúcej“ a „farby“ sme vyvinuli paletu „horúci cieľ zvýraznenia“. Pod touto paletou môžu používatelia ľahko nájsť cieľ vďaka vysokému kontrastu medzi pozadím a cieľom. Automaticky sledujte najhorúcejšie miesto na scéne a rýchlo objavte cieľ.

Vstavaný videorekordér a WiFi pripojenie

Monokulár má 32 GB vstavanú pamäť na ukladanie nasnímaných fotografií a videozáznamu a Wi-Fi modul, ktorý umožňuje súčasné pripojenie 4 zariadení.

Model E6 PLUS V3.0

Rozlíšenie, pixely 640 x 512

Veľkosť pixelov, μm 12

NETD, mk ≤25

Snímková frekvencia, Hz 50

Objektív, mm 50

Zorné pole 8,8° x 7,0°

Displej 1280 x 768 OLED

Optické zväčšenie x 2,0

Digitálny zoom x 1x / 2x / 4x

Max. Životnosť batérie h 6

Vstavaná pamäť (gb) 32

Rozmer, mm 202 x 65 x 64

Hmotnosť, g

Rozsah detekcie m 2597

(Cieľová veľkosť: 1,7 m × 0,5 m, P(n) = 99 %)