Infiray Saim SCL35 – Termálny puškohľad

Infiray Saim SCL35 - Termálny puškohľad

InfiRay SAIM Thermal Rifle Scope SC35 – 384*288,17μm VOx ,50Hz, 35mm manuálny objektív, Zväčšenie 2,0-8,0X,1280*960 Displej, Očný reliéf 40mm,IP67

Infiray Saim SCL35 – Termálny puškohľad

Termovízny puškohľad série Saim

Termovízny ďalekohľad série Saim je navrhnutý s ohľadom na prenosnosť a jednoduchú obsluhu. Ergonomický dizajn a vynikajúca kvalita obrazu robia zo série Saim vynikajúceho spoločníka na nočné pozorovanie, a to aj v daždi alebo hmle.

Zoznámte sa so sériou Saim

Termovízny ďalekohľad série Saim je navrhnutý s ohľadom na prenosnosť a jednoduchú obsluhu. Ergonomický dizajn a vynikajúca kvalita obrazu robia zo série Saim vynikajúceho spoločníka na nočné pozorovanie aj v daždivom alebo hmlistom počasí.

Vysoká kvalita obrazu

Vstavaný detektor InfiRay a zladený s výkonným algoritmom Matrix ⅢTM navrhnutým na zvýšenie čistoty obrazu a celkového detailu obrazu. Matrix ⅢTM má za následok ostrejšie, detailnejšie zorné pole a vylepšené možnosti identifikácie objektov. Séria Saim poskytuje vysokú kvalitu obrazu, automaticky zlepšuje kontrast obrazu, posilňuje hierarchiu obrazu, aby ste rýchlejšie našli cieľ.

Užívateľsky prívetivé rozhranie

Jednoduché a jednoduché ovládanie je prvotným dizajnovým zámerom série Saim. Úplný dizajn ikon, ľahko pochopiteľný a priesvitný dizajn pozadia ponuky môže účinne zabrániť oklúznemu videniu. Položky a možnosti internej ponuky sa tiež zobrazujú na kontrastnom substráte s prechodom, takže môžete sledovať nastavenia bez toho, aby ste stratili zo zreteľa svoj cieľ.

Úprava ostrosti obrazu

Ostrosť obrazu je možné nastaviť manuálne tak, aby vyhovovala individuálnym preferenciám pre vysokokvalitný obraz, a existujú štyri úrovne pre voľbu krátkym stlačením tlačidla ponuky.

Ultraclear Mode

Ultraclear režim je špeciálne určený pre zlé počasie, ako je silná hmla a dážď, vďaka ktorým je Saim citlivejší a získava viac detailov.

Kompaktná veľkosť a nízka hmotnosť

Vďaka rozumnému usporiadaniu, kompaktnej konštrukcii a nízkej hmotnosti je séria Saim pohodlnejšia a pohodlnejšia na vonkajšie použitie.

Vysoká odolnosť proti otrasom

Séria Saim sa vyznačuje výnimočne vysokou odolnosťou proti nárazom až do 1000G.

Vstavaný videorekordér a WIFI pripojenie

SCT je vybavený 16GB rekordérom, ktorý umožňuje natáčanie videa a snímanie obrazu v čase pozorovania 16GB, ktorý dokáže uložiť približne 20 000 obrázkov. Video a fotografie uložené vo vnútornej pamäti je možné preniesť do počítača cez káblové pripojenie alebo do telefónu cez WiFi. Wifi hotspot produktu podporuje súčasné pripojenie štyroch zariadení.

Externý napájací zdroj

Pracovný čas je možné výrazne predĺžiť pripojením vysokokapacitných externých napájacích jednotiek, teda prenosného zdroja energie cez kábel typu C, ktorý je súčasťou balenia.

Funkcia obraz v obraze

Obraz v obraze zlepšuje presnosť tým, že poskytuje 2x zväčšený obraz oblasti zameriavacieho kríža v hornej časti displeja. Pomáha zväčšiť cieľ a zároveň zachovať viditeľný zvyšok zorného poľa.

Veľký dosah detekcie 1800 metrov

Aktuálny dosah detekcie ľudskej postavy (1,8×0,5 m) v teréne (človek má vrchný odev, v teréne na pozadí lesa pre termálne ďalekohľady Saim až 1818 metrov v závislosti od modelu.

Model SCL35

Rozhodnutie 384 x 288

Veľkosť pixelov, μm 17

NETD, mk ≤40

Obnovovacia frekvencia snímok, Hz 50

Objektív, mm 35

Zorné pole 10,7° x 8,0°

Zväčšenie, x 2,0-8,0

Dioptrická korekcia -5D~+5D

Rozlíšenie displeja LCOS 1280 x 960

WiFi a rekordér X

Kompas a Msenzor X

Množstvo vstavanej pamäte gb X

Typ batérie CR123x2

Max. Životnosť batérie,(t=25℃),h 4

Hmotnosť (bez batérie) g

Rozmer, mm 195 x 61 x 61

Detekčný rozsah, m 1283

(Cieľová veľkosť: 1,7 m × 0,5 m, P(n) = 99 %)