Inteligentná extra batéria EcoFlow DELTA Pro

Inteligentná extra batéria EcoFlow DELTA Pro

Rozšíriteľná kapacita Táto prídavná batéria sa pripája k DELTA Pro na zdvojnásobenie celkovej kapacity na 7200 Wh. Pripojte dva z nich k DELTA Pro a získate ohromujúcich 10,8 kWh na použitie mimo siete.

Inteligentná extra batéria EcoFlow DELTA Pro

Rozšíriteľná kapacita Táto prídavná batéria sa pripája k DELTA Pro na zdvojnásobenie celkovej kapacity na 7200 Wh. Pripojte dva z nich k DELTA Pro a získate ohromujúcich 10,8 kWh na použitie mimo siete.

Pohodlné dobíjanie Nabíjanie zo solárnych panelov, AC zásuviek, nabíjacích staníc pre elektromobily alebo nášho inteligentného generátora je jednoduché. Zapojte extra batériu do DELTA Pro a budú sa nabíjať a vybíjať v tandeme.

Viac watthodín doma Prídavná batéria môže byť integrovaná do vašej domácej elektroinštalácie po pripojení k DELTA Pro. Tieto batériové jednotky sa stanú súčasťou špičkových riešení na holenie a núdzové napájanie vášho domova.

Pripravený na núdzové situácie Táto extra batéria sa môže dobíjať priamo z inteligentného generátora EcoFlow vonku, čo vám dáva ďalšiu možnosť v prípade núdze.

LCD obrazovka Získajte rovnaké informácie o percentách batérie, zostávajúcom čase nabíjania, zostávajúcich hodinách a ďalšie informácie na vstavanej obrazovke. Stav batérie môžete skontrolovať kdekoľvek z aplikácie EcoFlow.

*Poznámka: Tento produkt je určený výhradne pre prenosnú elektráreň EcoFlow DELTA Pro.

Urobte to trojité.

Zdvojnásobte alebo strojnásobte kapacitu vášho DELTA Pro na 7,2 kWh alebo 10,8 kWh. To vám poskytne energiu na niekoľko dní pre vaše základné spotrebiče.

Nabíjajte kedykoľvek a kdekoľvek.

Inteligentná extra batéria DELTA Pro využíva všetky spôsoby nabíjania, ktoré má DELTA Pro, vrátane 6500 W MultiCharge. To znamená, že môžete nabíjať kedykoľvek a kdekoľvek, pokiaľ je vaša dodatočná batéria pripojená k DELTA Pro. Po pripojení sa budú nabíjať/vybíjať jednotne, pričom udržiavajú úroveň batérie v percentách v oboch jednotkách.

Pripravený na každú núdzovú situáciu.

Keď ide do tuhého a vyčerpajú sa vám možnosti nabíjania, získajte rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom 1 800 W pomocou inteligentného generátora EcoFlow (predáva sa samostatne). Stačí zapojiť generátor priamo do vašej prídavnej batérie cez port na zadnej strane. Funguje to aj po odpojení od vášho DELTA Pro.

Zostaňte informovaní.

Inteligentná extra batéria má jasný LCD displej na prednej strane jednotky, ktorý vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete. Výstup, vstup, zostávajúce nabitie a zostávajúci čas. Je tam všetko. Potrebujete informácie na cestách? To všetko a ešte oveľa viac vám môže povedať aplikácia EcoFlow.

Čo je v krabici

1. DELTA Pro Smart Extra batéria 2. DELTA Pro Extra kábel batérie 3. Kryt rukoväte 4. Používateľská príručka

Špecifikácie

Názov modelu DELTA Pro Smart Extra Battery

Kapacita 3600 Wh

Chémia batérií LFP

Životnosť batérie 6 500 cyklov na 50 % kapacity, 3 500 cyklov na 80 % kapacity

Rozmery 25 x 11,2 x 16,4 palca / 63,5 x 28,5 x 41,6 cm

Hmotnosť Pribl. 84 libier / 38 kg