Inteligentné hodinky Garmin fenix 7X – Solar Edition 51 mm

Inteligentné hodinky Garmin fenix 7X - Solar Edition 51 mm

Splňte si akúkoľvek atletickú alebo outdoorovú výzvu s odolnými multišportovými GPS hodinkami fēnix 7X Solar. Je navrhnutý pre menšie zápästia a jeho šošovka na solárne nabíjanie Power Glass™ predlžuje výdrž batérie – poháňa pokročilé tréningové funkcie, športové aplikácie, senzory na monitorovanie zdravia a pohody a ďalšie.

Slate Grey s čiernym pásom

ČÍSLO ČASTI 010-02541-00

Veľkosť púzdra 51 mm

Edícia SOLAR

Inteligentné hodinky Garmin fenix 7X – Solar Edition 51 mm

Slate Grey s čiernym pásom

ČÍSLO ČASTI 010-02541-00

Veľkosť púzdra 51 mm

Edícia SOLAR

  • Získajte energiu zo slnečného žiarenia, aby ste mohli medzi jednotlivými nabitiami prejsť dlhšie.
  • Robiť viac. Nabíjajte menej. Solárne nabíjanie poskytuje až 14 dní výdrže batérie v režime inteligentných hodiniek.
  • Ako sa drží vaše telo? Srdcová frekvencia na zápästí1 a Pulse Ox2 vám to oznámia.
  • Potrebujete bežeckého trénera, ktorý pozná terén? Vyskúšajte funkciu PacePro™.
  • Behajte a jazdite – to je to, čo robíte. Sledovanie všetkých vašich štatistík – to je to, čo robíme.
  • Majte skvelé melódie s hudbou na zápästí – a žiadny telefón, ktorý by vás zaťažoval.

VÝKON PODĽA DIZAJNU

Aktualizovaný, ultra pevný atletický dizajn obsahuje jasný 1,2” solárne nabitý displej a 42 mm puzdro. Hodinky sú testované podľa amerických vojenských štandardov na tepelnú odolnosť, odolnosť voči nárazom a vode.

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA A TLAČIDLÁ

Tradičné tlačidlové ovládacie prvky, ktoré fungujú v akomkoľvek prostredí, sú zladené s novým citlivým dotykovým rozhraním pre rýchly prístup k výberom a funkciám.

SOLARNE NABÍJANÁ BATÉRIA

Získajte až 11 dní výdrže batérie v režime inteligentných hodiniek s ďalšími 3 dňami pri solárnom nabíjaní3 — a až 37 hodín v režime GPS s ďalšími 9 hodinami pri solárnom nabíjaní.

VSTAVANÉ ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

Použite vopred načítané profily aktivít pre beh, plávanie, beh, cyklistiku, turistiku, veslovanie, lyžovanie, golf, surfovanie, lezenie v interiéri a ďalšie.

BACKCOUNTRY LYŽE

Zostaňte informovaní, keď ste na snehu. Tento predpätý profil pomáha rozlišovať medzi lyžovaním a lezením. Zobrazuje metriky špecifické pre vzostup alebo zostup.

DYNAMIKA XC LYŽÍ

Keď sa spáruje s hrudným pásom HRM-Pro™ (predáva sa samostatne), metrika lyžiarskej sily pomáha merať skutočnú záťaž pri vašich bežeckých tréningoch.

VLASTNOSTI PRIPRAVENÉ NA SURF

Pripravte sa chytiť nejaké vlny. Tieto hodinky fēnix pracujú s funkciou Surfline Sessions™, ktorá vytvára video z každej vlny, na ktorej jazdíte pred kamerou Surfline®4. Môžete si ich teda pozrieť neskôr a zistiť, ako sa vám darilo s predplatným Surfline Sessions.

MTB DYNAMIKA

Sledujte detaily každej jazdy pomocou metrík horskej cyklistiky a špecializovaných meraní Grit™ a Flow™, ktoré hodnotia náročnosť chodníka a plynulosť zjazdu, vďaka čomu budete môcť nabudúce prekonať skóre.

HIIT TRÉNINGY

Tento profil aktivity sleduje vaše vysoko intenzívne intervalové tréningy, vrátane AMRAP, EMOM, Tabata a custom. Nastavte počet kôl, intervaly práce/odpočinku a ďalšie.

NÁVRHY NA KAŽDODENNÝ TRÉNING

Ak chcete získať poradenstvo pri tréningu, ktoré zohľadňuje vás a vašu úroveň kondície, získajte denné odporúčania na beh a jazdu na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a tréningového stavu.

VIZUÁLNY PREDIKTOR PRETEKOV

Táto funkcia na základe vašej histórie behu a celkovej úrovne kondície poskytuje odhad vášho tempa na vzdialenosť, ktorú chcete zabehnúť. Údaje trendov ukazujú, aký vplyv má váš tréning v priebehu času.

TECHNOLÓGIA PACEPRO™

Prvá funkcia PacePro svojho druhu vám pomáha držať krok s navádzaním upraveným podľa stupňa pri behu kurzu.

VLASTNOSTI CLIMBPRO

Použite plánovač výstupu ClimbPro na stiahnutých tratiach, aby ste videli v reálnom čase informácie o svojich súčasných a nadchádzajúcich stúpaniach, vrátane sklonu, vzdialenosti a prevýšenia, ako aj zostupov a rovin.

METRIKY VÝKONU

Pozrite si pokročilé tréningové metriky, ktoré zahŕňajú dynamiku behu, VO2 max upravenú podľa teploty a nadmorskej výšky, úpravu behu po chodníku, poradcu pre zotavenie a ďalšie.

VÝDRŽ V REÁLNOM ČASE

Pomocou týchto údajov o výdrži v reálnom čase sledujte a spravujte svoju námahu – a pomôžte vyhnúť sa nadmernému namáhaniu na začiatku behu alebo bicykla.

PORADCA ČASU OBNOVENIA

Po každom tréningu vám čas na zotavenie dá vedieť, kedy budete pripravení na ďalší tvrdý tréning. Zohľadňuje dokonca intenzitu tréningu a faktory, ako je stres, denná aktivita a spánok.

PODPORA MULTI-GNSS

Získajte prístup k viacerým globálnym navigačným satelitným systémom (GPS, GLONASS a Galileo) na sledovanie v náročnejších prostrediach ako samotné GPS.

SNÍMAČE ABC

Navigujte svoju ďalšiu trasu pomocou senzorov ABC, vrátane výškomeru pre údaje o nadmorskej výške, barometra na sledovanie počasia a 3-osového elektronického kompasu.

MAPY GOLFOVÉHO IHRISKA

Získajte prístup k plne farebným mapám CourseView pre viac ako 42 000 golfových ihrísk po celom svete a získajte zacielenie na tlačidlá a funkciu PlaysLike Distance.

MAPY SKIVIEW™

Vydajte sa na svahy s predinštalovanými mapami SkiView a prezrite si názvy zjazdoviek a hodnotenia obtiažnosti pre viac ako 2 000 lyžiarskych stredísk po celom svete.

MULTIKONTINENTNÉ TOPO MAPY

Stiahnite si mapy TopoActive z celého sveta, aby ste mali svoje prieskumy na správnej ceste. Použite vstavané pripojenie Wi-Fi® na jednoduché načítanie a aktualizáciu máp a softvéru bez použitia počítača.

VPREDU

Získajte na prvý pohľad prehľad o vybraných kontrolných bodoch POI. Zobrazte si metriky výkonu, medzičasy a vzdialenosť/prevýšenie – plus súhrn kľúčových bodov na trase.

POWER MANAŽÉR

Pozrite si, ako rôzne nastavenia a senzory ovplyvňujú výdrž batérie vašich hodiniek, aby ste mohli vykonávať zmeny na predĺženie batérie za chodu.

Srdcová frekvencia na zápästí

Technológia optickej srdcovej frekvencie meria intenzitu aktivity, ako aj variabilitu srdcovej frekvencie, aby vypočítala úroveň stresu. Sleduje aj pod vodou bez popruhu na meranie tepovej frekvencie.

SNÍMAČ PULZNÉHO OXU

Na aklimatizáciu nadmorskej výšky alebo monitorovanie spánku využíva snímač Pulse Ox2 svetelné lúče na vašom zápästí, aby zmeral, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík.

SKÓRE SPÁNKU A POKROČILÉ MONITOROVANIE SPÁNKU

Získajte úplný rozpis fáz ľahkého, hlbokého a REM spánku. Prezrite si to všetko na špeciálnej miniaplikácii, ktorá obsahuje vaše skóre spánku a štatistiky.

MONITOROVANIE ENERGIE BODY BATTERY™

Optimalizujte energetické rezervy svojho tela pomocou variability srdcovej frekvencie, stresu, spánku a ďalších údajov, aby ste zistili, kedy ste pripravený byť aktívny alebo kedy si možno potrebujete oddýchnuť.

SLEDOVANIE DÝCHANIA

Pozrite sa, ako dýchate počas dňa, počas spánku a počas dychových a jogových aktivít.

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™

Zapíšte si 2-minútovú reláciu na zaznamenanie kľúčových štatistík vrátane srdcovej frekvencie1, variability srdcovej frekvencie, pulzu Ox2, dýchania a stresu. Potom vytvorte správu s týmito štatistikami, ktorú môžete zdieľať prostredníctvom aplikácie Garmin Connect™ na vašom kompatibilnom smartfóne.

SLEDOVANIE ZDRAVIA ŽIEN

Pomocou aplikácie Garmin Connect™ môžete sledovať svoj menštruačný cyklus alebo tehotenstvo. Zaznamenajte príznaky, získajte vzdelanie o cvičení a výžive a ďalšie. S miniaplikáciou Sledovanie menštruačného cyklu a aplikáciou Sledovanie tehotenstva získate dokonca podrobnosti o svojom zápästí.

SLEDOVANIE HYDRATÁCIE

Zaznamenajte si denný príjem tekutín ako pripomienku, aby ste zostali hydratovaní. Keď je aktivovaný automatický cieľ, uvidíte dokonca aj odhadovanú stratu potu po aktivite a váš cieľ sa podľa toho upraví.

INTELIGENTNÉ OZNÁMENIA

Po spárovaní s kompatibilným zariadením budete dostávať e-maily, textové správy a upozornenia priamo na hodinky.

HUDOBNÉ APLIKÁCIE

Stiahnite si skladby a zoznamy skladieb z účtov Spotify, Deezer alebo Amazon Music (môže byť potrebné predplatné). Na počúvanie bez telefónu použite bezdrôtové slúchadlá (predávajú sa samostatne).

BEZKONTAKTNÉ PLATBY GARMIN PAY™

Breeze cez pokladne s bezkontaktným platobným riešením Garmin Pay prostredníctvom zúčastnených poskytovateľov.

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

Keď sú vaše hodinky a telefón spárované, vaša aktuálna poloha môže byť odoslaná vašim kontaktom manuálne alebo – počas vybraných outdoorových aktivít – automaticky so zabudovanou detekciou incidentov6.

PRIPOJTE OBCHOD IQ™

Stiahnite si vlastné ciferníky, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a miniaplikácie z Connect IQ Store do svojho kompatibilného smartfónu.

V KRABICI

  • Fēnix 7X Solar
  • Nabíjací/dátový kábel
  • Dokumentácia

Generál

MATERIÁL ŠOŠOVKY Power Glass™

MATERIÁL BEZEL nehrdzavejúca oceľ

MATERIÁL POUZDRA vláknom vystužený polymér s kovovým zadným krytom

KOMPATIBILNÉ S NÁRAMKOM QUICKFIT™ súčasťou balenia (26 mm)

MATERIÁL PÁSU silikón

FYZICKÁ VEĽKOSŤ 51 x 51 x 14,9 mm

Hodí sa na zápästia s nasledujúcim obvodom: silikónový remienok: 127-210 mm, kožený remienok: 135-213 mm, látkový remienok: 135-213 mm, kovový remienok: 135-225 mm

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA ÁNO

FAREBNÝ DISPLEJ ÁNO

LED BATERKA ÁNO

VEĽKOSŤ DISPLEJA Priemer 1,4” (35,56 mm).

ROZLÍŠENIE DISPLEJA 280 x 280 pixelov

TYP ZOBRAZENIA viditeľnosť na slnku, transflektívna pamäť v pixeli (MIP)

VÁHA 96 g (iba puzdro: 68 g)

ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE

Inteligentné hodinky: Až 28 dní/37 dní so solárnou energiou* ; Režim sledovania šetriča batérie: až 90 dní/1+ rok so solárnou energiou*; Len GPS: Až 89 hodín/122 hodín so solárnou energiou** ; Všetky satelitné systémy: až 63 hodín/77 hodín so solárnou energiou*; Všetky satelitné systémy a hudba: až 16 hodín; Maximálna výdrž batérie GPS: Až 213 hodín/578 hodín so solárnou energiou** ; Expedičné GPS: až 62 dní / 139 dní so solárnym systémom*

* Solárne nabíjanie za predpokladu celodenného nosenia s 3 hodinami denne vonku pri 50 000 luxoch ** Solárne nabíjanie za predpokladu používania pri 50 000 luxoch

HODNOTENIE VODY 10 ATM

PAMÄŤ/HISTÓRIA 16 GB

Funkcie hodín

ČAS/DÁTUM ÁNO

SYNCHRONIZÁCIA ČASU GPS ÁNO

AUTOMATICKÁ ÚSPORA LETNÉHO SVETLA ÁNO

BUDÍK ÁNO

ČASOVAČ ÁNO

STOPKY ÁNO

ČASY VÝCHODU/ZÁPADU SLNKA ÁNO

Monitorovanie zdravia

Srdcová frekvencia na zápästí (KONŠTANTNÁ, KAŽDÚ SEKUNDU) ÁNO

DENNÝ Kľudový srdcový tep ÁNO

UPOZORNENIA NA ABNORMÁLNY SRDEC áno (vysoké a nízke)

RÝCHLOSŤ DÝCHANIA (24X7) ÁNO

PULZNÁ SATURÁCIA KRVI KYSLÍKOM áno (náhodná kontrola a voliteľná celodenná aklimatizácia a spánok)

VEK FITNESS áno (v aplikácii)

MONITOR ENERGIE BODY BATTERY™ ÁNO

CELODENNÝ STRES ÁNO

ČASOVAČ RELAXAČNÉHO DÝCHANIA ÁNO

SPAŤ áno (pokročilé)

SKÓRE A POZNÁMKY SPÁNKU ÁNO

HYDRATÁCIA áno (v Garmin Connect™ a voliteľnom widgete Connect IQ™)

ZDRAVIE ŽIEN áno (v Garmin Connect™ a voliteľnom widgete Connect IQ™)

SNÍMKA ZDRAVIA ÁNO

Senzory

GPS ÁNO

GLONASS ÁNO

GALILEO ÁNO

GARMIN ELEVATE™ MONITOR SRDCE NA ZÁPESTÍ ÁNO

BAROMETRICKÝ VÝŠKOMER ÁNO

KOMPAS ÁNO

GYROSKOP ÁNO

ACCELEROMETER ÁNO

TEPLOMER ÁNO

PULSE OX MONITOR SATURÁCIE KRVI KYSLÍKOM ÁNO

Denné inteligentné funkcie

KONEKTIVITA Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®

CONNECT IQ™ (stiahnuteľné ciferníky, dátové polia, widgety a aplikácie) ÁNO

OBCHOD IQ™ PRIPOJTE SA NA ZARIADENÍ ÁNO

INTELIGENTNÉ OZNÁMENIA ÁNO

TEXTOVÁ ODPOVEĎ/ODMIETNUTIE TELEFÓNNEHO HOVORU S TEXTOM (LEN ANDROID™) ÁNO

KALENDÁR ÁNO

POČASIE ÁNO

NASTAVENIA V REÁLNOM ČASE SYNCHRONIZUJTE POMOCOU GARMIN CONNECT™ MOBILE ÁNO

ŠETRIČ BATÉRIE (PRIPRAVITEĽNÉ HODINKY S NÍZKOU VÝKONOM) ÁNO

OVLÁDA HUDBU SMARTFÓNU ÁNO

PREHRÁVA SA A OVLÁDA POZERANIE HUDBY ÁNO

UKLADANIE HUDBY až 2000 skladieb

NÁJDI MÔJ TELEFÓN ÁNO

NÁJSŤ HODINKY ÁNO

VIRB® REMOTE ÁNO

KOMPATIBILITA SMARTFÓNU iPhone®, Android™

PÁRY S APLIKÁCIOU GARMIN GOLF ÁNO

PÁRUJE SA S MOBILOM GARMIN CONNECT™ ÁNO

GARMIN PAY™ ÁNO

Funkcie bezpečnosti a sledovania

LIVETRACK ÁNO

SKUPINOVÁ LIVETRACK ÁNO

ZDIEĽANIE NAŽIVO UDALOSTÍ ÁNO

DETEKCIA UDALOSTÍ POČAS VYBRANÝCH ČINNOSTÍ ÁNO

POMOC ÁNO

Taktické vlastnosti

DUÁLNE SÚRADNICE mriežky ÁNO

Funkcie sledovania aktivity

POČÍTADLO KROKOV ÁNO

LIŠTA POHYBU (ZOBRAZÍ SA NA ZARIADENÍ PO ČASOVOM NEČINNOSTI; PRECHÁDAJTE NIEKOĽKO MINÚT, ABY HO RESETOVALI) ÁNO

AUTOMATICKÝ CIEĽ (NAUČÍ SA ÚROVEŇ AKTIVITY A PRIRADÍ DENNÝ CIEĽ KROKU) ÁNO

Spálené kalórie ÁNO

PODLAHY VYLEZENÉ ÁNO

PREJDENÁ VZDIALENOSŤ ÁNO

MINÚTY INTENZITY ÁNO

TRUEUP™ ÁNO

MOVE IQ™ ÁNO

APLIKÁCIA GARMIN CONNECT™ CHALLENGES áno (voliteľná aplikácia Connect IQ) ÁNO

Vybavenie do posilňovne a fitness

AUTOMATICKÉ POČÍTANIE OPAKOVANIA ÁNO

KARDIO TRÉNINGY ÁNO

DOSTUPNÉ PROFILY AKTIVITY V TELOČECHOVNI Sila, HIIT, kardio a eliptický tréning, krokovanie po schodoch, lezenie po podlahe, halové veslovanie, dýchanie, pilates, joga

SILOVÉ TRÉNINGY ÁNO

HIIT TRÉNINGY ÁNO

CVIČENIE JÓGY ÁNO

CVIČENIE PILATES ÁNO

ANIMÁCIE TRÉNINGU NA OBRAZOVKE ÁNO

Funkcie školenia, plánovania a analýzy

HR ZÓNY ÁNO

HR UPOZORNENIA ÁNO

HR KALÓRIE ÁNO

% HR MAX ÁNO

% HRR ÁNO

ČAS OBNOVENIA ÁNO

AUTO MAX HR ÁNO

ZÁŤAŽOVÝ TEST HRV (MERANIE VARIABILITY VÁŠHO TRUHU SRDCE POČAS 3 MINÚT V STÁTE, ABY VÁM POSKYTLI ODHADOVANÚ ÚROVEŇ STRESU; TEJTO STUPŇA JE 1 AŽ 100; NÍZKE SKÓRE ZNAČUJÚ NIŽŠIU ÚROVEŇ STRESU áno (s kompatibilným príslušenstvom)

HR VYSIELANIE (VYSIELA SA ÚDAJE O HR CEZ ANT+™ DO PÁROVANÝCH ZARIADENÍ) ÁNO

RÝCHLOSŤ DÝCHANIA (POČAS CVIČENIA) áno (s kompatibilným príslušenstvom)

RÝCHLOSŤ A VZDIALENOSŤ GPS ÁNO

PRISPÔSOBITEĽNÉ STRÁNKY S ÚDAJMI ÁNO

PRISPÔSOBITEĽNÉ PROFILY AKTIVITY ÁNO

AUTO PAUSE® ÁNO

INTERVALOVÝ TRÉNING ÁNO

POKROČILÉ TRÉNINGY ÁNO

Tréningové plány na stiahnutie ÁNO

REŽIMY NAPÁJANIA – PRISPÔSOBITEĽNÉ NASTAVENIA BATÉRIE V ČINNOSTI ÁNO

AUTO LAP® ÁNO

MANUÁLNY LAPA ÁNO

KONFIGUROVATEĽNÉ UPOZORNENIA ÁNO

AKLIMÁCIA NA TEPLO A VÝŠKU ÁNO

VO2 MAX (BEH) ÁNO

VO2 MAX (TRAIL RUN) ÁNO

VÝDRŽ V REÁLNOM ČASE ÁNO

TRÉNINGOVÝ STAV ÁNO

TRÉNINGOVÁ ZÁŤAŽ ÁNO

ZAMERANIE TRÉNINGOVÉHO ZAŤAŽENIA ÁNO

TRÉNINGOVÝ EFEKT ÁNO

TRÉNINGOVÝ EFEKT (ANAERÓBNY) ÁNO

PRIMÁRNY VÝHOD (OZNAČENIE ÚČINKU TRÉNINGU) ÁNO

ZLEPŠENÝ ČAS OBNOVENIA ÁNO

DENNÉ ODPORÚČANÉ CVIČENIA ÁNO

VLASTNÉ UPOZORNENIA ÁNO

ZVUKOVÉ VÝZVY ÁNO

ČAS UKONČENIA ÁNO

VIRTUÁLNY PARTNER ÁNO

PRETEKY A AKTIVITA ÁNO

AUTO MULTIŠPORTOVÉ AKTIVITY ÁNO

RUČNÉ MULTIŠPORTOVÉ AKTIVITY ÁNO

VEDENIE KURZU ÁNO

GARMIN LIVE SEGMENTY ÁNO

STRAVA LIVE SEGMENTY ÁNO

TVORCA OKRUHOVÝCH KURZOV (BEH/CYKLISTIKA) ÁNO

TRENDLINE™ SMEROVANIE POPULARITY ÁNO

ZÁMKA DOTYKOVÝCH A/ALEBO TLAČIDLA ÁNO

HORÚCE KLÁVESY ÁNO

AUTOMATICKÉ POSÚVANIE ÁNO

HISTÓRIA AKTIVITY NA HODNOTE ÁNO

PHYSIO TRUEUP ÁNO

Spustené funkcie

DOSTUPNÉ PROFILY BEHU Beh, beh na vonkajšej dráhe, beh na bežeckom páse, beh na vnútornej dráhe, beh na chodníku, virtuálny beh, ultrabeh

VZDIALENOSŤ, ČAS A TEMPO NA ZÁKLADE GPS ÁNO

DYNAMIKA BEHU áno (s kompatibilným príslušenstvom)

VERTIKÁLNA KÝVANIE A POMER áno (s kompatibilným príslušenstvom)

DOBA A ROVNOVÁHA POZEMNÉHO KONTAKTU áno (s kompatibilným príslušenstvom)

DĹŽKA KROKU (REÁLNY ČAS) áno (s kompatibilným príslušenstvom)

KADENCIA (POSKYTUJE POČET KROKOV ZA MINÚTU V REÁLNOM ČASE) ÁNO

PODMIENKA VÝKONU ÁNO

LAKTÁTOVÝ PRAH áno (s kompatibilným príslušenstvom)

STRATÉGIE SPRACOVANIA PACEPRO™ ÁNO

BEŽTE TRÉNINGY ÁNO

TRAIL RUN AUTO CLIMB ÁNO

PREDIKÁTOR PRETESOV ÁNO

FEOT POD CAPABLE ÁNO

DETEKCIA BEHU/CHOĎKY/STANU ÁNO

Vlastnosti golfu

PREDNAHRANÝCH 42 000 KURZOV PO CELOM SVETE ÁNO

YARDAGE DO F/M/B (VZDIALENOSŤ PREDNÁ, STREDNÁ A ZADNÁ OD ZELENEJ) ÁNO

YARDAGE DO LAYUPS/DOGLEGS ÁNO

MERANIE VZDÁLENOSTI STRELE (SAMOZREJME VYPOČÍTAJÚCE PRESNÉ MECHANIZMUS NÁSTRELOV ODKIAĽKOĽVEK) automatické

DIGITÁLNE HODNOTENIE ÁNO

VLASTNÉ CIELE ÁNO

SLEDOVANIE ŠTATISTIKY (STROKY, PUTTY ZA KOLO, GREENS A FAIRWAYS HIT) ÁNO

GARMIN AUTOSHOT™ ÁNO

ÚPLNÁ VEKTOROVÁ MAPA ÁNO

AKTUALIZÁCIE AUTOMATICKÝCH KURZOV ÁNO

ZELENÝ POHĽAD S RUČNOU POLOHOU KOLÍKU ÁNO

RIZIKÁ A CIELE KURZOV ÁNO

PINPOINTER ÁNO

HRAŤ VZDIALENOSŤ ÁNO

ZACIELENIE DOTYKOM (DOTKNUTÍM CIEĽA NA DISPLEJI ZOBRAZÍTE VZDIALENOSŤ OD AKÉHOKOĽVEK BODU) ÁNO

HANDICAPOVÉ BODOVANIE ÁNO

KOMPATIBILNÉ TRUSWING™ ÁNO

OKRUHOVÝ ČASOVAČ/POČÍTAČ KIAĽOK ÁNO

KOMPATIBILNÉ AUTOMATICKÉ SLEDOVANIE KLUBOV (VYŽADUJE PRÍSLUŠENSTVO) ÁNO

TURNAJOVÉ PRÁVNE ÁNO

ZELENÉ KONTÚRY (S ČLENSTVOM GARMIN GOLF) ÁNO

Vonkajšia rekreácia

DOSTUPNÉ REKREAČNÉ PROFILY VONKU Pešia turistika, Halové lezenie, Bouldering, Horolezectvo, Horská cyklistika, Lyžovanie, Snowboarding, XC klasické lyžovanie, Paddleboarding v stoji, Veslovanie, Kajakovanie, Surfovanie, Poľovníctvo, Kiteboarding, Windsurfing, Snežnice, Jazda na koni, Jumpmaster, Tenis, Pickleball, Taktické

NAVIGÁCIA BOD-TO-BOD ÁNO

CHOD PO CHLEBE V REÁLNOM ČASE ÁNO

SPÄŤ NA ŠTART ÁNO

TRACBACK® ÁNO

REŽIM ULTRATRAC ÁNO

REŽIM OKOLO MŇA ÁNO

VPREDU ÁNO

VÝŠKOVÝ PROFIL ÁNO

VZDIALENOSŤ DO CIEĽA ÁNO

BAROMETRICKÝ TRENDOVÝ UKAZOVATEĽ S VÝSTRAHOU BÚRKY ÁNO

CLIMBPRO™ PLÁNOVAČ VÝSTUPU ÁNO

VERTIKÁLNA RÝCHLOSŤ ÁNO

CELKOVÉ VSTUP/ZOSTUP ÁNO

POZEMOK BUDÚCEJ VÝŠKY ÁNO

PREDNAHRADENÉ MAPY LYŽIARSKÝCH AREÁLOV ÁNO

PODPORA KARTOGRAFIE NA STIAHNUTIE ÁNO

GPS SÚRADNICE ÁNO

POZRITE SA NA TO ÁNO

VÝPOČET PLOCHY áno (cez Connect IQ™)

KALENDÁR POĽOV/RYBIE áno (cez Connect IQ™)

PREMIETNUTÝ TRAŤOVÝ BOD ÁNO

INFORMÁCIE O SLNKU A MESIACU áno (cez Connect IQ™)

LOKALITY XERO™ ÁNO

EXPEDIČNÁ GPS AKTIVITA ÁNO

TIDES áno (cez Connect IQ™)

Funkcie cyklistiky

CYKLISTICKÁ MAPA (MAPA ULICE ŠPECIFICKÁ PRE CYKLISTKU) ÁNO

DOSTUPNÉ CYKLISTICKÉ PROFILY Cyklistika, cestná cyklistika, horská cyklistika, štrková cyklistika, dochádzanie na bicykli, cykloturistika, eBiking, eMountain Biking, Halová cyklistika, Cyklokros, Triatlon

VÝSTRAHY (ALARM SPÚŠŤA, KEĎ DOSIAHNETE CIEĽ VRÁTANE ČASU, VZDIALENOSTI, Srdcovej frekvencie ALEBO KALÓRIÍ) ÁNO

KURZY ÁNO

MTB GRIT & FLOW ÁNO

BIKE LAP A MAXIMÁLNY VÝKON (SO SENZOROM VÝKONU) ÁNO

PRETEKY A AKTIVITA ÁNO

FTP (FUNKČNÝ PRAH VÝKONU) áno (s kompatibilným príslušenstvom)

KOMPATIBILNÉ S VECTOR™ A RALLY™ (POWER METERY) ÁNO

POWER METER KOMPATIBILNÉ ÁNO

POKROČILÁ DYNAMIKA CYKLISTIKY ÁNO

KOMPATIBILNÉ S VARIA VISION™ (DISPLEJ NA HLAVU) ÁNO

KOMPATIBILNÉ S RADAROM VARIA™ (RADAR NA ZADU) ÁNO

KOMPATIBILNÉ SO SVETLAMI VARIA™ ÁNO

PODPORA SENZORA RÝCHLOSTI A KADENCIE (W/SENSOR) ÁNO

Vlastnosti plávania

DOSTUPNÉ PLÁVACIE PROFILY Plávanie v bazéne, plávanie na otvorenej vode, plávanie/beh

METRIKY PLÁVANIA NA OTVORENEJ VODE (VZDIALENOSŤ, TEMPO, POČET/RÝCHLOSŤ ZDVIHU, VZDIALENOSŤ ZDVIHU, ÚČINNOSŤ PLÁVANIA (SWOLF), KALÓRIE) ÁNO

METRIKY PLÁVANIA V BAZÉNE (DĹŽKA, VZDIALENOSŤ, TEMPO, POČET ZDVIHU, EFEKTÍVNOSŤ PLÁVANIA (SWOLF), KALÓRIE) ÁNO

DETEKCIA TYPU ZDVIHU (VOĽNÝ ŠTÝL, CHRBTOV, PRS, MOTÝĽ) (LEN PLÁVANIE V BAZÉNE) ÁNO

DRILL LOGGING (LEN PLÁVANIE V BAZÉNE) ÁNO

ZÁKLADNÝ ČASOVAČ ODPOČINKU (OD 0) (LEN PLÁVANIE V BAZÉNE) ÁNO

“OPAKOVAŤ ZAPNUTÝ” ČASOVAČ ODPOČINKU (LEN PLÁVANIE V BAZÉNE) ÁNO

AUTOMATICKÝ ODPOČINOK (LEN PLÁVANIE V BAZÉNE) ÁNO

UPOZORNENIA NA ČAS A VZDIALENOSŤ ÁNO

UPOZORNENIA TÝKAJÚCE SA TIPY (LEN PLÁVANIE V BAZÉNE) ÁNO

ŠTART ODPOČETÁVANIA (LEN PLÁVANIE V BAZÉNE) ÁNO

PLÁVANIE V BAZÉNE ÁNO

KRITICKÁ RÝCHLOSŤ PLÁVANIA ÁNO

POD VODOU ZALOŽENÁ Srdcová frekvencia na zápästí ÁNO

SRDZ Z EXTERNEJ HRM (REÁLNY ČAS POČAS ODPOČINKU, ŠTATISTIKY INTERVALOV A SEDENÍ POČAS ODPOČINKU A AUTOMATICKÝ SRDEČNÝ FREK NA STIAHNUTIE PO PLÁVANÍ) áno (s HRM-Tri™, HRM-Swim™ a HRM-Pro™)

Funkcie sledovania aktivity dieťaťa

APLIKÁCIA TOE-TO-TOE™ CHALLENGES áno (voliteľná aplikácia Connect IQ Toe-to-Toe™ Challenges)

Konektivita

SMART TRAINER CONTROL ÁNO