Lupa EOTech G45

Lupa EOTech G45

Lupa G45.STS mini 5X má podobnú hmotnosť a rozmerové vlastnosti ako existujúca lupa G33, ale s dodatočným 2-násobným zväčšením pre presné mierenie na väčšie vzdialenosti.

Lupa EOTech G45

Lupa G45.STS mini 5X má podobnú hmotnosť a rozmerové vlastnosti ako existujúca lupa G33, ale s dodatočným 2-násobným zväčšením pre presné mierenie na väčšie vzdialenosti. Držiak poskytuje rýchly prechod z 5X na 1X a optika ponúka vertikálne a horizontálne nastavenia bez použitia nástrojov s veľkým zorným poľom. G45 je kompatibilný so všetkými modelmi EOTECH HWS.

Vlastnosti

1x až 5x zväčšenie

Schopnosť prechodu medzi dvoma vzdialenosťami takmer okamžite a pri zachovaní presnosti zbrane.

Bojovo testované

EOTECH sa venuje poskytovaniu odolných, spoľahlivých a inovatívnych produktov, ktoré ponúkajú skutočnú výhodu všetkým, ktorí ich používajú.

Prispôsobivé

Lupy EOTECH sú navrhnuté tak, aby fungovali ako pre ľavákov, tak aj pre pravákov a všetky sú vybavené uzamykateľným, nastaviteľným rýchloupínacím pákovým systémom umožňujúcim okamžité pripevnenie alebo vybratie.

Zväčšenie / Väčšia presnosť

Lupy EOTECH® sú navrhnuté tak, aby sa dali použiť za holografickým zameriavačom zbraní EOTECH (HWS®). Lupy je možné namontovať priamo za HWS. Jednoducho prepnite lupy z cesty pre rýchle 1X zacielenie. Pri použití s holografickým zameriavačom môže používateľ ľahko ovládať zameriavač aj so zapnutou lupou.

Súčasťou balenia:

Lupa G45™

Montážny systém Switch-to-Side™

Návod na obsluhu

Záručný list

Ochranné puzdro

Kompatibilné so všetkými modelmi HWS

LXWXH 3,9″ x 2,3″ x 3,3″ (99 x 58,4 x 83,8 mm)

Hmotnosť 12,8 oz (362,9 g)

Vodeodolnosť 33 stôp. (10 m) hĺbka

Namontujte 1″ lištu Weaver alebo MIL-STD-1913

Prevádzková teplota -40 °F až 140 °F (-40 °C až 60 °C)

Pevné zväčšenie 5x

Očný reliéf 2,6″ (66 mm)

Zorné pole 4,4°

Tesniaca vnútorná optika odolná voči zahmlievaniu

Krajina pôvodu Zmontované v USA