Mikroreflexné mieridlá Bushnell RX

Mikroreflexné mieridlá Bushnell RX

Mikroreflexné mieridlá série Bushnell RX sú kompatibilné so všetkým, čo akceptuje pôdorys a montážny vzor SHIELD™ RMS alebo RMSc. To zahŕňa pištole ako GLOCK® 43, S&W Shield™, mikromodely pripravené na optiku SIG P365™ a Springfield Hellcat™.

Mikroreflexné mieridlá Bushnell RX

Mikroreflexné mieridlá série Bushnell RX sú kompatibilné so všetkým, čo akceptuje pôdorys a montážny vzor SHIELD™ RMS alebo RMSc. To zahŕňa pištole ako GLOCK® 43, S&W Shield™, mikromodely pripravené na optiku SIG P365™ a Springfield Hellcat™.

RXU-200 a RXC-200 sú oba mikroreflexné mieridlá, ale RXU-200 je ultrakompaktná verzia s kratším objektívom a šasi s celkovou výškou len 19,5 mm v porovnaní s výškou RXC-200 23,5 mm. Obe reflexné mieridlá využívajú robustné konštrukčné vlastnosti, vďaka ktorým je RXS-250 jedným z najodolnejších reflexných mieridiel na trhu. Odolné, utesnené a nárazuvzdorné šasi je vyrobené z hliníka 7075-T6 a prekračuje kritériá MIL-STD-810 pre vibrácie a nárazy spolu s požiadavkami na vniknutie IPX7.

Plne viacvrstvová sklenená šošovka je tiež odolná proti zasypaniu úlomkami z typického cyklu vypaľovania. Čistenie šošovky priloženou handričkou Bushnell Spudz® alebo podobnou handričkou nepoškriabe povlaky ani substrát. Prvýkrát v histórii a vôbec prvýkrát sme aplikovali našu revolučnú EXO bariéru na sklo reflexného miesta. Teraz, keď nosíte v daždi alebo v prachu, vaša optika zostane čistá a zbaví vás vody a prachu, takže budete mať jasný výhľad.

Mikroreflexné mieridlá RX sú efektívne bez ovládacieho rozhrania, aby sa zjednodušilo ovládanie. Vždy zapnutý bod s automatickým nastavením jasu okolia zaisťuje, že je vždy pripravený s jasom zodpovedajúcim prostrediu, či už ide o plné slnko v dosahu alebo tmu v noci. Tieto mieridlá akceptujú bežnú batériu CR2032 a v kombinácii s naším efektívnym RCLED výsledkom je 50 000 hodín prevádzky v podmienkach vnútorného osvetlenia. Pri skrytí alebo v tmavom skladovacom prostredí sa životnosť batérie ešte predĺži. Odpúšťajúci 6 MOA červený bod je pozoruhodne ostrý kotúčový zameriavací kríž a nemá žiadny vzplanutie alebo prasknutie, ani nemá žiadne viditeľné stroboskopické efekty počas pohybu alebo dokonca spätného rázu.

Konštrukcia podvozku zahŕňa aj nízkoprofilovú základňu s integrálnou rybinou, ktorá zaisťuje všestrannosť spolu s väčšinou pištolí spolu s postupným sklonom dozadu, aby sa znížilo zasekávanie počas ťahania a prezentácie. Kompaktný model RXC ponúka relatívne veľkú šošovku pre lepšiu viditeľnosť cieľa a väčšiu toleranciu pri získavaní bodov, zatiaľ čo ultrakompaktný model RXU ponúka minimalistickú platformu pre ešte menšie vysunutie zo strelnej zbrane, čím sa ponúka hlbšie skrytie a menšia tlač.

TVRDÝ A ODOLNÝ

Ťažká konštrukcia steny s elegantnými líniami sa spája s jedinečným dizajnom, ktorý je v patentovom konaní.

DVE VÝŠKY PRE PONÚKANIE IDEÁLNEHO RIEŠENIA.

RXC-200 má tradičnejší výškový objektív a ponúka väčšie pozorovacie okno (šošovku) pre zhovievavejšie získavanie bodov. Toto je pre strelcov z pištole, ktorí sú novší s červenými bodkami alebo len preferujú väčšie okno. RXU-200 ponúka unikátny a kompaktnejší zameriavací systém pre skúsenejších užívateľov červených bodov, ktorí hľadajú minimalizáciu svojej skrytej nosnej platformy.

VŽDY ZAPNUTÉ, VŽDY PRIPRAVENÉ

Reflexné body radu RX sú vždy zapnuté a poskytujú jas na základe okolitých svetelných podmienok. To v kombinácii s našimi mimoriadne účinnými bodovými LED diódami s čistým bodom poskytuje až 50 000 hodín prevádzky z jednej batérie CR2032. Veľkosť bodu 6 MOA a osvetlenie bez stroboskopu/blikania zvyšuje istotu pri zameriavaní v stresových scenároch.

MALÉ PIŠTOLE UCHOVÁVAJTE MALÉ

Séria mikroreflexných mieridiel RX udrží malé pištole malé pre každodenné nosenie, pohodlie a utajenie a zároveň zvyšuje efektivitu.

  • EFEKTÍVNY ČISTÝ 6 MOA BOD S AUTOMATICKÝM NASTAVENÍM INTENZITY – Bodový zdroj LED vytvára čistý lúč, ktorý vytvára silný bod bez plytvania energiou. Intenzita bodov sa automaticky prispôsobuje prostrediu a spotrebuje menej energie, keď je v puzdre alebo uloženom stave.
  • MIL-STD-810 HODNOTENIE NÁRAZU A VIBRÁCIÍ – Odolné hliníkové puzdro triedy 7075-T6 pre lietadlo zaisťuje ochranu skla a elektronických vnútorných častí proti spätnému rázu strelnej zbrane a nešetrnému použitiu v teréne.
  • K DISPOZÍCII DVE VÝŠKY – Typická výška s odpúšťacím okienkom pre ľahké získavanie bodov je k dispozícii vo verzii Compact, zatiaľ čo verzia Ultra-Compact ponúka jednoduchšie hlboké ukrytie. Obe verzie obsahujú integrovanú zadnú rybinu pre rýchle zarovnanie a istotu zálohovania.
  • DLHÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE – S viac ako 50 000 hodinami z bežnej batérie CR2032 na strednej úrovni (podmienky prostredia v interiéri) nebudete musieť batériu tak skoro meniť.
  • MONTÁŽE NA KOMPAKTNÉ POLOAUTO PIŠTOLE – Funguje na populárnych kompaktných pištoľách pripravených na optiku s montážnou stopou a vzorom SHIELD RMSc. Popredajné adaptéry na montáž na koľajnice dostupné na použitie na iných platformách.
  • HODNOTENIE VSTUPU IPX7 S BARIÉROU EXO™ – Utesnenie s krytím IPX7 umožňuje, aby bola optika ponorená bez poškodenia do hĺbky 1 metra na 30 minút. Hydrofóbna vrstva EXO™ BARRIER minimalizuje zahmlievanie, odpudzuje vodu, prach a nečistoty.
  • POHODLNÉ ROZLOŽENIE A DIZAJN – Žiadne tlačidlá ani iné výčnelky, ktoré by sa mohli zadrhnúť. W/E úpravy sú ľahko dostupné.

ŠPECIFIKÁCIE

ID PG3513381

názov Mikroreflexné mieridlá RX

Form Factor Otvorte Reflex

Rozsah nastavenia 100

Farba bodu Červená

Zväčšenie x Objektív 1 x 21 mm

Minimálna vzdialenosť paralaxy 25 yds

Nastavenia jasu Lineárne

Reticle 6 MOA Bod

Vodeodolný IPX7

Hmotnosť RXU-200: 23 oz | RXC-200: 25 uncí

MOA Per Rev 55

Mount Stopa SHIELD™ RMS alebo RMSc

Životnosť batérie až 50 000 hodín

Typ batérie CR2032

Automatické vypnutie N/A