Mobilná brána Thuraya PTT (jednotka + slúchadlo PTT + prerušenie napájania a siete Ethernet)

Mobilná brána Thuraya PTT (jednotka + slúchadlo PTT + prerušenie napájania a siete Ethernet)

Riešenie Thuraya PTT vyvinula spoločnosť Thuraya v spolupráci so spoločnosťou Cobham SATCOM , aby používateľom pomohlo riadiť komunikáciu hladko a čo najefektívnejšie z hľadiska nákladov. Udržuje vašu mobilnú pracovnú silu v spojení a rozširuje rozsah hlasovej komunikácie nad rámec priamej viditeľnosti (BLOS), bez ohľadu na to, kde sa pracovné skupiny nachádzajú.

Mobilná brána Thuraya PTT (jednotka + slúchadlo PTT + prerušenie napájania a siete Ethernet)

Thuraya Push-To-Talk

Riadenie medziľudskej komunikácie je náročné, keď vaša práca zahŕňa konverzácie naprieč rôznymi komunikačnými líniami. Verejné subjekty a súkromné skupiny používateľov, ako sú polícia, hasičské zbory, armáda, sanitky, verejné služby a mimovládne organizácie na celom svete vyžadujú vyhradené komunikačné systémy, aby mohli vykonávať svoje každodenné operácie – bezpečne, bezpečne a efektívne.

Riešenie Thuraya PTT vyvinula spoločnosť Thuraya v spolupráci so spoločnosťou Cobham SATCOM , aby používateľom pomohlo riadiť komunikáciu hladko a čo najefektívnejšie z hľadiska nákladov. Udržuje vašu mobilnú pracovnú silu v spojení a rozširuje rozsah hlasovej komunikácie nad rámec priamej viditeľnosti (BLOS), bez ohľadu na to, kde sa pracovné skupiny nachádzajú. Okrem efektívneho zefektívnenia komunikácie Thuraya PTT zvyšuje súkromie, produktivitu pracovnej sily a spoluprácu.

Neprerušovaná hlasová a dátová komunikácia v reálnom čase

Spojením technologických znalostí Cobham SATCOM s bohatými trhovými skúsenosťami Thuraya vytvára Thuraya PTT robustnú, spoľahlivú a bezpečnú komunikačnú platformu, ktorá umožňuje používateľom osloviť aktívnu pracovnú skupinu stlačením tlačidla. Naše riešenie PTT pozostáva z rádiového komunikačného riešenia založeného na IP, ktoré podporuje satelitné/3G/LTE/LAN backhaul a integráciu pozemného mobilného rádia (LMR), aby sa zabezpečilo bezproblémové prepínanie medzi dostupnými sieťami v akejkoľvek situácii. Ide o nákladovo efektívne integrované riešenie poskytujúce bezproblémovú konektivitu a interoperabilitu.

Výhody

  • Zvýšené pokrytie vďaka zlúčeniu starého 2-pásmového rádia, mobilného satelitu a satelitu L-Band
  • Interoperabilita medzi rôznymi skupinami s jednoduchou integráciou ich existujúceho rádia – analógové, DMR, P25, UHF, VHT a Tetra so satelitom L-Band
  • Znižuje drahé náklady na pozemnú infraštruktúru
  • Kompatibilita so širokou škálou značiek pozemných mobilných rádií
  • Neprerušované a bezproblémové prepínanie medzi satelitom, mobilným telefónom a LAN, čo zaručuje nulovú stratu konektivity
  • Pre každý hovor PTT je potrebná obmedzená šírka pásma
  • Dostupnosť kedykoľvek pre kritickú komunikáciu
  • 256-bitové šifrovanie hlasu AES
  • Poskytuje údaje v reálnom čase
  • Konkurenčné ceny