Monokulár Bushnell Equinox Z2 Night Vision 4,5×40

Monokulár Bushnell Equinox Z2 Night Vision 4,5x40

Monokulár nočného videnia Bushnell® Equinox Z2 vám umožňuje vidieť ciele vzdialené viac ako 500 stôp vo dne alebo v noci s výkonným vstavaným IR žiaričom.

Monokulár Bushnell Equinox Z2 Night Vision 4,5×40

Monokulár nočného videnia Bushnell® Equinox Z2 vám umožňuje vidieť ciele vzdialené viac ako 500 stôp vo dne alebo v noci pomocou výkonného vstavaného IR žiariča. Streamujte živé video do svojho mobilného zariadenia a ovládajte zoom, nahrávanie videa, snímanie obrázkov a IR jas priamo z mobilného zariadenia.

  • HD VIDEO ZÁZNAM – Zachyťte vysokokvalitné 1080p video vo dne alebo v noci.
  • ZDIEĽAŤ – Nahrajte videá a obrázky do smartfónov, tabletov a počítačov na rýchle zdieľanie.
  • VSTAVANÝ IR ILUMINÁTOR – Umožňuje prezeranie cieľov na veľké vzdialenosti vo dne aj v noci

POZORUJTE SVOJE OKOLIE V ÚPLNEJ TME

Monokulár Bushnell Equinox Z2 Night Vision, vybavený výkonným vstavaným infračerveným žiaričom, umožňuje jasné sledovanie pri slabom osvetlení a dokonca aj v úplnej tme. Snímač CMOS (Complementary-Metal-Oxide-Semiconductor) citlivý na infračervené žiarenie poskytuje rozlíšenie od okraja po okraj a vynikajúcu kvalitu obrazu, zatiaľ čo optika s plne viacerými vrstvami zvyšuje priepustnosť svetla a znižuje odlesky pre jasný a osvetlený obraz. Vďaka 4,5-násobnému zväčšeniu a 40 mm objektívu vám tento kompaktný monokulár nočného videnia umožňuje efektívne prezerať objekty až do vzdialenosti 900 stôp v nočnom režime, keď je úroveň infračerveného osvetlenia nastavená na vysokú úroveň.

NAHRAJ A STREAMU VIDEO

Pomocou monokuláru Equinox Z2 Night Vision Monocular môžete nielen sledovať svoj objekt v noci, ale môžete tiež zaznamenať jeho obraz ako fotografiu alebo videoklip. Stačí vložiť micro SD kartu (nie je súčasťou balenia), aby ste mohli zachytiť vysokokvalitné video (až 1080p) a obrázky a potom jednoducho nahrať súbory do smartfónu, tabletu alebo počítača. Môžete tiež streamovať živé videozáznamy cez Wi-Fi pomocou aplikácie Bushnell Equinox, ktorá obsahuje robustné možnosti ponuky pre diaľkové ovládanie a je ideálna na monitorovanie a ovládanie jednotky Equinox Z2 namontovanej na statíve.

KOMPLEXNÉ A CENOVO DOSTUPNÉ RIEŠENIE NOČNÉHO VIDENIA

Zatiaľ čo možnosti nočného videnia sú mimoriadne užitočné, až doteraz bola väčšina monokulárov na nočné videnie neúmerne drahá. Monokulár Bushnell Equinox Z2 je robustné, ale nákladovo efektívne riešenie pre jasné videnie v tme. Či už chcete nočné videnie používať na rekreačné účely, ako je poľovníctvo, rybárčenie a kempovanie, alebo na bezpečnostné a sledovacie aplikácie, Equinox Z2 ponúka komplexné funkcie, ktoré potrebujete, za konkurencieschopnú cenu.

BUSHNELL DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA NA ŽEHLENIE

Všetky produkty Bushnell sú navrhnuté tak, aby splnili vaše očakávania a vyrobené tak, aby odolali náročným vonkajším podmienkam počas celej životnosti produktu. Bushnell Night Vision má životnosť produktu 5 rokov. V prípade, že sa vám náš produkt pokazí, budeme za ním stáť a opravíme ho bezplatne. Ak ho nedokážeme opraviť, nahradíme ho produktom rovnakej alebo lepšej hodnoty. Nevyžaduje sa potvrdenie a je plne prenosné.

BUSHNELL: LÍDR V ODVETVÍ VO VÝKONNOM ŠPORTOVEJ OPTIKE

Od roku 1948 je našou hlavnou zásadou poskytovanie najkvalitnejšej, najspoľahlivejšej a cenovo dostupnej športovej optiky na trhu. Naše ocenené produkty zvyšujú pôžitok z každého outdoorového vyžitia a umožňujú každému dostať sa von a zažiť svoju vášeň. Bushnell, ktorý kombinuje špičkový dizajn a najlepší výkon vo svojej triede so záväzkom byť dostupný pre všetkých, je najuznávanejšou a najuznávanejšou značkou športovej optiky na svete.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-260240

názov Monokulár Equinox™ Z2 Night Vision 4,5 x 40

Zväčšenie x Objektív 4,5 x 40 mm

Rozsah 750 stôp

1080p HD Áno

Wifi Enabled Áno

Aplikácia je povolená Áno

Audio / Video Obaja

Typ batérie 4 AA

Vrátane batérií Nezahŕňa

Typ pamäťovej karty Micro SD, 32 GB Max