Motorola MOTOTRBO DM2600E DIGITÁLNE MOBILNÉ Obojsmerné RÁDIO UHF

Motorola MOTOTRBO DM2600E DIGITÁLNE MOBILNÉ Obojsmerné RÁDIO UHF

Sila digitálnej komunikácie je teraz na dosah.

Motorola MOTOTRBO DM2600E DIGITÁLNE MOBILNÉ Obojsmerné RÁDIO UHF

Mobilné rádiá MOTOTRBO DM2600 sú kompaktné a schopné, takže pracovníci môžu zostať v spojení, či už vyzdvihujú náklad alebo prepravujú cestujúcich. Ako súčasť rodiny rádií MOTOTRBO poskytuje DM2600 to najlepšie z digitálnej rádiovej technológie s funkciami, ako sú integrované hlasové systémy, dvojnásobná kapacita volania a jasnejšia hlasová komunikácia. Vďaka funkcii inteligentného zvuku vodiči nemusia upravovať hlasitosť rádia, aby nezmeškali hovor, pretože rádio monitoruje hluk pozadia a automaticky sa prispôsobuje.

Pre tých, ktorí pracujú na analógovom zariadení, vám DM2600 umožňuje migrovať na digitál vlastným tempom a rozpočtom, s jednoduchou škálovateľnosťou na pridávanie funkcií a funkcií. Toto rádio je tiež kompatibilné s pokročilými obchodnými funkciami MOTOTRBO, ako je Transmit Interrupt na uprednostnenie kritickej komunikácie.

Pre cenovo dostupné digitálne hlasové systémy, MOTOTRBO DM2600 vykonáva prácu s prehľadom a ľahkosťou.

Vlastnosti

Alfanumerický displej – Zobrazte si informácie, ako je ID volajúceho, číslo kanálu a kontakty, na prehľadnom, vysoko kontrastnom alfanumerickom displeji.

Analógové/Digitálne – Získajte všetky výhody digitálneho vysielania, vrátane lepšej kvality hlasu, lepšieho dosahu a dlhšej výdrže batérie – no zachovajte si kompatibilitu s vašou existujúcou rádiovou flotilou. Vďaka analógovým a digitálnym funkciám máte slobodu migrovať na najnovšiu technológiu vlastným tempom.

Možnosť prerušenia prenosu – umožňuje používateľovi prerušiť ďalšiu rádiovú konverzáciu, aby sa doručila kritická komunikácia presne vtedy a tam, kde je to potrebné.

Kompatibilné s Radio Management Suite – Programujte svoje rádiá rýchlo a efektívne pomocou nástroja Radio Management. Rádia je možné naprogramovať v dávkach podľa štandardizovanej šablóny, čo poskytuje bezchybné výsledky a optimalizovaný výkon.

Programovanie cez vzduch (OTAP) – Spravuje, zapisuje a číta až 5 000 rádiových konfigurácií bezdrôtovo.

Inteligentný zvuk – Hlasitosť rádia sa automaticky nastavuje tak, aby kompenzovala hluk pozadia, takže pracovníci nemusia upravovať hlasitosť rádia, aby nezmeškali hovor v hlučných situáciách alebo nerušili ostatných, keď sa presunú na tiché miesta.

Vylepšené súkromie – Vstavané šifrovanie pre zvýšenú bezpečnosť.

IMPRES Audio – Či už je to šepot počas tajnej operácie v tmavej uličke alebo velenie hlučnej požiarnej scéne, audio príslušenstvo IMPRES je hlasné, čisté a zrozumiteľné v analógovom aj digitálnom režime.

Schopnosť systémov – Vyskúšajte ďalekosiahle pokrytie MOTOTRBO. IP Site Connect využíva IP siete na rozšírenie systému na vytvorenie rozsiahleho pokrytia. Jednostranný trunking Capacity Plus rozširuje kapacitu na viac ako 1 000 používateľov a Linked Capacity Plus spája oboje, čím vytvára rozsiahlu, vysokokapacitnú trunkovú sieť.

Krytie IP54 – Chráni vaše rádio pred prudkým dažďom.

Frekvenčný rozsah

VHF (136-174 MHz);

UHF (403 – 470 MHz)

Výstupný výkon

1-25W, 25-45W (VHF);

1-25W, 25-40W (UHF)

Vstavaný reproduktor

Áno

Hmotnosť

1,3 kg

Rozmery V x Š x H

44 x 169 x 134 mm