Obchodné obojsmerné rádio Motorola XT420

Obchodné obojsmerné rádio Motorola XT420

Robustné, aby podnikalo lepšie

Obchodné obojsmerné rádio Motorola XT420

Umožnite svojmu tímu rýchlejší spôsob komunikácie. Obojsmerné obchodné rádio XT420 vám pomôže okamžite komunikovať bez toho, aby vám unikol. S ostrým, čistým zvukom na pracovisku a výnimočnou odolnosťou poskytuje XT420 skvelý výkon aj pri náročnom používaní vo vysokej hlučnosti a drsných podmienkach.

Rádio XT420 funguje bez poplatkov za predplatné alebo hovory na nelicencovaných frekvenciách PMR446 a ponúka 8 kanálov a 219 užívateľsky voliteľných privátnych kódov, ktoré pomáhajú zabezpečiť čistý signál.

Vylepšená kvalita zvuku, odolný dizajn a všestranný zákaznícky programovací softvér založený na HTML robia z tohto rádia výnimočnú voľbu pre všetky vaše obchodné potreby. Pokročilé funkcie, ako napríklad oznamovanie kanálov, vám zaistia voľné ruky, aby ste sa mohli sústrediť na danú úlohu.

Či už koordinujete zdroje na stavenisku alebo na výrobnej linke, obojsmerné rádio XT420 je testované tak, aby vydržalo. Uvoľnite výkon svojho rádia XT400 s príslušenstvom, ktoré je pohodlné, odolné a diskrétne, aby vyhovovalo spôsobu vašej práce.

Vlastnosti

Bezlicenčné frekvencie PMR446

Funguje bez poplatkov za predplatné alebo hovory na nelicencovaných frekvenciách PMR446, ponúka 8 kanálov a užívateľsky voliteľné PL kódy, ktoré pomáhajú zabezpečiť čistý signál.

Vylepšená kvalita zvuku

Výkonný 1500 mW reproduktor zaisťuje čistú komunikáciu bez rušivej spätnej väzby v hlučných podmienkach.

Odolný dizajn

Spĺňa vojenské špecifikácie pre utesnenie proti prachu, vetru, nárazom, vibráciám a iným nepriaznivým podmienkam. Tieto rádiá tiež prechádzajú exkluzívnym testom Motorola Accelerated Life Testing (ALT), ktorý simuluje až 5 rokov používania v teréne.

Programovateľné tlačidlá

Dve programovateľné tlačidlá umožňujú rýchly a jednoduchý prístup k bežne používaným funkciám.

Oznámenie kanála s hlasovým aliasom

Nechajte svoje rádio na opasku a presne viete, na akom kanáli komunikujete. Prispôsobte si zoznam kanálov výberom zo 16 vopred zaznamenaných pracovných funkcií, ako je bezpečnosť, zákaznícky servis, pokladňa atď.*

Pokročilá hlasová aktivácia (VOX)

Umožňuje hands-free prevádzku s použitím alebo bez použitia voliteľného príslušenstva.

Antimikrobiálny náter

Pomáha predchádzať rastu plesní a baktérií na povrchu rádia.

Zákaznícky programovací softvér (CPS)

CPS na báze HTML sa ľahko používa a funguje s akýmkoľvek počítačovým prehliadačom. Profily sú zameniteľné so sériou XTNi, čo uľahčuje pridanie rádií radu XT400 do vašej existujúcej rádiovej flotily (CPS je k dispozícii na stiahnutie zadarmo. Vyžaduje sa samostatný programovací kábel.)

Príslušenstvo

Rádiá radu XT400 sa štandardne dodávajú s puzdrom na prenášanie s otočnou sponou na opasok, ktoré vám umožňuje otáčať rádio, aby sa pohodlne zmestilo. Opätovne použite audio príslušenstvo XTNi pre flexibilný a spoľahlivý výkon.

Zjednodušené klonovanie

Rýchlo skopírujte nastavenia z rádia do rádia (medzi rádiami radu XT400 alebo medzi rádiami XT400 a XTNi). Klonovanie sa vykonáva pomocou klonovacieho kábla z rádia do rádia alebo pomocou nabíjačky viacerých jednotiek.

Trojfarebné LED rozhranie

Umožňuje používateľom identifikovať funkcie a stav rádia.

Zakázať kanál

Umožňuje používateľom deaktivovať a preskočiť nežiaduce kanály prostredníctvom zákazníckeho programovacieho softvéru (CPS)

* Pokročilé funkcie prostredníctvom zákazníckeho programovacieho softvéru (CPS).