Osobná Prepaid karta Globalstar 50

Osobná Prepaid karta Globalstar 50

Osobné predplatené karty Globalstar / elektronické poukážky / predplatené jednotky 50 / uplynutie dní platnosti 60

Osobná Prepaid karta Globalstar 50

Osobné Prepaid FAQ

Čo je osobné Prepaid? ?

The Personal Prepaid služba je duplexná služba, ktorá vám umožňuje aktivovať váš telefón pomocou a Prepaid kredit, ktorý môžete použiť na volanie do akejkoľvek destinácie alebo pripojenie na internet. Na rozdiel od Postpaid, , Prepaid nevyžaduje žiadny mesačný ani ročný poplatok a nevznikajú žiadne zmluvné záväzky. Môžete voľne používať jeho telefón a kupovať poukážky, kedykoľvek uznáte za vhodné.

Koľko stojí a Prepaid cena telefonneho hovoru?

Efektívna rýchlosť za minútu závisí od Prepaid zakúpený voucher a miesto určenia. 5 Prepaid k dispozícii sú poukážky: 50, 100, 250, 500 a 1000 minút. Odporúčaná maloobchodná sadzba sa pohybuje od 60 centov za minútu až po 48 centov za minútu za hovory do ľubovoľného miesta na svete okrem hovorov do iných satelitných sietí. V takom prípade bude cena za minútu desaťnásobná. Inými slovami, 10 minút bude zľavnených z vášho fondu minút za každú minútu hovoru.

Ako prebiehajú hovory iným Globalstar telefóny nabité?

Tieto hovory sú spoplatňované ako hovory do akejkoľvek destinácie po celom svete.

Sú dátové pripojenia možné z osobných Prepaid telefón?

Áno. Dátové pripojenia s prepínaním okruhov sú dostupné od januára 2014. Paketové dátové pripojenia sú dostupné od marca 2014.

Sú Osobné Prepaid poukážky dostupné len v tvare fyzickej plastovej karty?

Nie. Na základe vašich potrieb si môžete zakúpiť fyzické alebo virtuálne karty Prepaid poukážky od vášho miestneho predajcu.

Ako aktivujem a Globalstar Osobné Prepaid telefón?

Budete si musieť zakúpiť a Globalstar kompatibilné slúchadlo od miestneho predajcu (alebo mu poskytnite svoje kompatibilné slúchadlo DEC ESN a telefónne číslo) a zakúpte si jeden z našich dostupných osobných Prepaid poukážky. Budete si tiež musieť zakúpiť Personal Prepaid kartou alebo poukážkou, ktoré budú v procese použité.

Môžem požiadať o aktiváciu Osobného Prepaid Telefón bez použitia osobného Prepaid voucher alebo karta?

Toto nie je možné. Aktivácia osobného Prepaid Telefón vyžaduje zakúpenie jedného z našich existujúcich osobných Prepaid karty alebo poukážky.

Platí sa nejaký aktivačný poplatok?

Nie. Za aktiváciu Osobného účtu sa neplatia žiadne ďalšie poplatky Prepaid Telefón iný ako cena telefónu a váš prvý Prepaid voucher.

Aké sú prírastky?

Hovory do celosvetových pevných a mobilných destinácií sa odpočítavajú z vášho účtu po 1 minúte bez ohľadu na povahu hovoru (Hlasový alebo Dátový). Hovory do iných satelitných sietí sa odpočítavajú z vášho účtu po 10 minútach.

Čo Globalstar telefón robí Osobné Prepaid pracovať s?

Osobné Prepaid je v súčasnosti k dispozícii pre telefóny Qualcomm GSP, ako sú mobilné telefóny GSP1600 a GSP1700 alebo pevné telefóny GSP2900.

Hovoríte, že Osobné Prepaid Služba nie je dostupná pre slúchadlá TELIT SAT550 / SAT600 a Ericsson R290, ako aj pre pevné telefóny FAU200?

To je správne. Telefóny založené na GSM (ktoré používajú Globalstar SIM karty) nie sú kompatibilné s osobným Prepaid služby.

Vypršia moje minúty, ak svoj telefón dlhší čas nepoužívam?

Každé dobitie má po načítaní do účtu obmedzenú dobu platnosti. Táto doba platnosti je napísaná na fyzickej karte a pohybuje sa od 60 do 365 dní v závislosti od veľkosti poukážky.

Kedy začína Obdobie platnosti, napríklad od 60-dňového Obdobia platnosti pre 50-minútovú kartu?

Doba platnosti začína plynúť od nabitia kreditu na účet, či už pri aktivácii telefónu alebo pri použití dobíjacej karty či voucheru.

Ako môžem skontrolovať, koľko času mi zostáva do vypršania platnosti kreditu?

Ak chcete získať tieto informácie, budete musieť kontaktovať miestneho predajcu. Systém IVR vás tiež vyzve, aký kredit vám zostáva, keď dosiahne nízky zostatok.

Budem informovaný prostredníctvom SMS alebo iným spôsobom, ak je môj kredit nízky?

Nebude odoslané žiadne upozornenie. Ak chcete skontrolovať zostatok, budete musieť zavolať do IVR.

Je moja linka deaktivovaná, ak svoj telefón dlhší čas nepoužívam?

Po 12 mesiacoch bez dobitia bude váš účet a telefón deaktivovaný. Potom budete musieť kontaktovať miestneho predajcu, aby váš telefón znova aktivoval, ak ho budete chcieť znova použiť.

Môžem si kúpiť osobné Prepaid dobiť a ponechať si ho na dobu neurčitú až do dňa, keď ich potrebujem načítať na účet?

Na kartách je vytlačený dátum vypršania platnosti. Musia sa preto načítať na váš účet pred týmto dátumom, inak sa stratia minúty, ktoré obsahujú.

Dobre, rozumiem tomu, ale kedy uplynú moje minúty, ak si na svoj účet načítam 50 minút (platných 60 dní) a potom 100 minút (platných 120 dní) o mesiac neskôr?

Keď sú na váš účet pripísané rôzne dobitia v rôznych dátumoch, platí neskorší dátum vypršania platnosti. V tomto príklade budú všetky minúty vrátane zostávajúcich minút z prvých 50 minút dobitia platné 120 dní odo dňa nabitia 100 minútového kreditu na váš účet.

Ako si dobijem osobné Prepaid účtu, keď mi dôjdu minúty alebo keď moje minúty vypršali?

Musíte si kúpiť nový Prepaid kartu alebo poukážku od miestneho predajcu a potom zavolajte do svojho IVR buď z pevnej linky alebo z vašej Globalstar Telefón, kde budete mať možnosť zadať svoje Prepaid PIN a dobitie účtu.

Čo je IVR?

Platforma IVR (alebo Interactive Voice Response) je vaša osobná Prepaid Používateľské rozhranie. Táto interaktívna ponuka vás prevedie možnosťami správy účtu, dobitia zostatku a kontroly hlasovej schránky.

Ako sa k nemu dostanem?

Dostanete sa k nemu vytočením jednotného prístupového kódu *888 z vášho Globalstar telefón alebo +33582881606 z vašej pevnej linky alebo mobilného telefónu. Potom môžete prechádzať cez ponuku rozhrania.

Koľko stojí volanie do IVR?

Hovory sú bezplatné, ak voláte zo svojho Globalstar Prepaid Zavolajte a môžete volať toľkokrát, koľkokrát potrebujete. Ak voláte z pevnej linky alebo mobilného telefónu, hovory sa účtujú sadzbou za medzinárodný hovor na francúzske číslo pevnej linky +33582881606.

Ako môžem skontrolovať, koľko kreditu mi zostáva v osobnom účte Prepaid účet?

Tieto informácie môžete kedykoľvek nájsť prostredníctvom ponuky IVR.

Existuje priame číslo, z ktorého sa dostanem do svojej hlasovej schránky alebo musím vždy prejsť cez ponuku IVR?

Do svojej hlasovej schránky sa dostanete priamo vytočením *877 z vášho Globalstar slúchadlom alebo vytočením čísla +33582880420 z akejkoľvek pevnej linky alebo mobilného telefónu.

Kde sa nachádza Personal Prepaid servisná práca?

Vaše osobné Prepaid Služba je dostupná v Globalstar Európe Prepaid Domovská zóna, ktorej mapa je dostupná online na http://ts2.shop/pdf/globalstar-coverage.jpg

Je možné roamingovať s osobným? Prepaid Telefón v iných oblastiach služieb?

Nie. Osobné Prepaid Telefóny je možné používať iba v rámci našej domácej zóny. Naša domáca zóna momentálne pokrýva oboje Globalstar Európa a Globalstar Oblasti služieb Avrasya. Neskôr rozšírime The Personal Prepaid mapa pokrytia, aby zahŕňala ďalšie Globalstar oblasti služieb do našej domácej zóny. Od marca 2014 budú do našej domácej zóny pridané servisné oblasti pre Severnú a Latinskú Ameriku.

Už mám a Globalstar telefón aktívny s a Postpaid Plán. Môžem ho použiť aj ako Osobný Prepaid telefón bez deaktivácie môjho Postpaid predplatné?

Toto nie je možné. Musíte deaktivovať svoje Postpaid Telefón predtým, ako ho budete môcť aktivovať pomocou osobného Prepaid voucher.

Musím preprogramovať svoj telefón alebo zmeniť svoje telefónne číslo, aby som mohol prejsť z a Postpaid predplatné a Prepaid servis?

Nie. Môžete použiť presne ten istý telefón s rovnakým telefónnym číslom bez toho, aby ste čokoľvek menili. Všetko, čo musíte urobiť, je uistiť sa, že váš telefón už nie je aktívny s a Postpaid Naplánujte si pred požiadaním o jeho aktiváciu s Osobným Prepaid karta/poukaz.

Ak môj telefón nemá a Globalstar Európske telefónne číslo, môžem si ho aktivovať pomocou Osobného Prepaid voucher?

Nie Podobné ako Postpaid predplatením služby poskytovanej spoločnosťou Globalstar Európa vyžaduje, aby bol váš telefón naprogramovaný pomocou a Globalstar Európsky profil a telefónne číslo.

A čo SMS?

Služba SMS je obmedzená. V skutočnosti nie je možné odosielať SMS z telefónov Qualcomm GSP. A SMS je možné posielať iba na telefóny Qualcomm GSP z nášho nástroja SMS dostupného na našej webovej stránke.