Pevný solárny panel EcoFlow 2 x 100 W

Pevný solárny panel EcoFlow 2 x 100 W

100W pevný solárny panel, ktorý využíva špičkovú technológiu článkov, má vysokú účinnosť konverzie až 23 %, vďaka čomu nabije batérie vašich Power Kitov v rekordnom čase.

Pevný solárny panel EcoFlow 2 x 100 W

Rýchle nabíjanie – 100W pevný solárny panel s využitím špičkovej technológie článkov má vysokú účinnosť konverzie až 23%, vďaka čomu nabije batérie vašich Power Kitov v rekordnom čase.

Pripravené na inštaláciu – Predvŕtané štrbiny okolo okraja panelu umožňujú pohodlnú bezpečnú montáž na strechu dodávky.

Odolný voči poveternostným vplyvom a odolný – Pevný panel vyvažuje dizajn s robustnými materiálmi, ktoré umožňujú panelu odolávať akejkoľvek búrke a zároveň ponúkajú rovnaký vynikajúci výkon a estetiku po celé roky.

Univerzálne kompatibilný – So solárnym konektorom typu all-inclusive funguje 100W pevný panel s inými solárnymi systémami a elektrárňami tretích strán.

Používajte vysokoúčinné monokryštalické články

Nabíjajte rýchlejšie vďaka vysokej solárnej konverzii

Náš 100W pevný solárny panel má vynikajúce hodnotenie konverzie 23 %, čo vám umožňuje nabíjať ešte rýchlejšie. Skombinujte ako súčasť vášho nastavenia Power Kits alebo prenosnej elektrárne EcoFlow a integrovaný MPPT algoritmus optimalizuje váš solárny príkon.

Predvŕtané štrbiny na solárnom paneli pre bezpečnú montáž

Pripravené na inštaláciu na vaše povrchy

S predrezanými otvormi na paneli je 100W pevný panel pripravený na montáž na vašu dodávku alebo zostavu mimo siete. Spárujte so 100W pevnými montážnymi nožičkami na solárny panel pre bezpečné pripevnenie na akýkoľvek povrch.

Vodotesnosť IP68*

Vydrž každé počasie

Náš 100W pevný solárny panel je navrhnutý pre vonkajšie počasie. Vďaka vodotesnosti IP68* panel odolá špine, prúdom vody s nízkym tlakom, extrémnemu vetru s rýchlosťou až 130 mph a dokonca aj silnému sneženiu.

*Odolnosť voči vode a prachu bola testovaná v kontrolovaných laboratórnych podmienkach s hodnotením IP68 podľa normy IEC 60529 (maximálna hĺbka vody 1 meter po dobu až 72 hodín.)

Potiahnuté vysoko ochrannou lamináciou a tvrdeným sklom

Odolný dizajn konštrukcie pre dlhotrvajúci výkon

Náš 100W pevný solárny panel, vyrobený s robustným antikoróznym hliníkovým rámom, je navrhnutý na udržiavanie solárneho zberu vonku po celé roky. Jeho monokryštalické články sú potiahnuté vysoko ochrannou lamináciou a tvrdeným sklom, ktoré zvyšujú výkon a ponúkajú dlhotrvajúcu odolnosť.

Solárny kábel pre univerzálnu kompatibilitu

Spojte sa s vašimi energetickými systémami jednoducho

Pomocou all-inclusive solárneho konektora možno náš 100W pevný solárny panel ľahko pripojiť k akémukoľvek z vašich existujúcich solárnych systémov tretích strán. Môžete nabíjať 48 V napájacie systémy a prenosné elektrárne s jedným alebo viacerými panelmi.

Čo je v krabici

1. 2×100W pevný solárny panel 2. Používateľská príručka a záručný list

* Solárny nabíjací kábel na XT60 je súčasťou prenosných solárnych panelov EcoFlow.

Špecifikácie

Hmotnosť solárneho panelu Pribl. 6,2 kg (13,7 libier)

Rozmery 98*58,6*3 cm(38,6*23,1*1,2 palca)

Menovitý výkon 100 W(+/-5W)

Napätie otvoreného obvodu 20,3 V

Skratový prúd 6,3 A

Maximálne prevádzkové napätie 17,1 V

Maximálny prevádzkový prúd 5,9 A

Teplotný koeficient menovitého výkonu -0,39%/°C

Teplotný koeficient napätia v otvorenom okruhu -0,33 %/°C

Teplotný koeficient skratového prúdu 0,06%/°C

Maximálne napätie systému 600 V DC(UL)

Maximálny prúd poistky 15 A