Poľnohospodársky dron DJI AGRAS MG-1S

Poľnohospodársky dron DJI AGRAS MG-1S

Séria AGRAS MG-1S

Poľnohospodársky dron DJI AGRAS MG-1S

Agras MG-1S integruje množstvo špičkových technológií DJI , vrátane nového A3 Flight Controller a radarového snímacieho systému, ktorý poskytuje dodatočnú spoľahlivosť počas letu. Striekací systém a prietokový senzor zaisťujú presné operácie. Pri použití s MG Intelligent Operation Planning System a DJI Agriculture Management Platform môže používateľ plánovať operácie, riadiť lety v reálnom čase a pozorne sledovať prevádzkový stav lietadla. MG-1S je vysokovýkonné lietadlo schopné ponúknuť komplexné riešenia pre poľnohospodársku starostlivosť.

LETOVÝ OVLÁDAČ A3

MG-1S, vybavený pokročilým letovým ovládačom A3 od DJI , je schopný vysokej úrovne spoľahlivosti. Jeho algoritmus bol optimalizovaný pre poľnohospodárske využitie, zaisťuje stabilný let aj so striekajúcimi kvapalinami. Navyše redundantný dizajn A3 obsahuje duálne kompasy. Ak sa vyskytne chyba v jednom senzore, systém sa automaticky prepne na druhý senzor, aby pokračoval bezpečný a spoľahlivý let.

RADAROVÉ SNÍMENIE

Tri vysoko presné mikrovlnné radary sú umiestnené na prednom svahu, zadnom svahu a na dne rozprašovacej nádrže. Radary na predných a zadných svahoch detegujú terén a umožňujú lietadlu približne upraviť svoju výšku. Radar smerom nadol potom poskytuje vysoko presnú výšku. Ako radary snímajú, MG-1S je schopný vnímať zmenu terénu, prispôsobiť svoju nadmorskú výšku a udržať si nadmorskú výšku nad plodinami.

PRESNÉ STRIEKANIE

Nový striekací systém umožňuje presnejšie striekanie. Vďaka dvom kompatibilným čerpadlám, ktoré samostatne ovládajú predný pár a zadný pár dýz, sú teraz k dispozícii tri režimy striekania: dopredné striekanie, spätné striekanie a plné striekanie. Nový snímač tlaku a prietokový snímač monitorujú rýchlosť postreku v reálnom čase, pričom realizujú dynamickú kontrolu nad rýchlosťou a množstvom postreku počas prevádzky. Na lepšie využitie prúdenia vzduchu smerujúceho nadol sa použili trysky s predĺženými rozprašovacími ramenami. Tento striekací systém teraz presnejšie reaguje na príkazy a pridáva tak presnosť a efektivitu striekacím operáciám.

MG INTELIGENTNÝ SYSTÉM PLÁNOVANIA PREVÁDZKY

Inteligentne plánujte a upravujte letové trasy s MG-1S. Keď nastavíte množstvo tekutiny na plochu, lietadlo za vás vypočíta zostávajúce parametre, čím sa zvýši pohodlie. Môžete si tiež vybrať medzi efektívnym režimom a režimom intenzívneho striekania pre rôzne prevádzkové potreby.

PROFESIONÁLNY OVLÁDAČ

Ovládač MG-1S obsahuje jasný 5,5-palcový/1080p displej, ktorý je viditeľný aj pri silnom slnečnom svetle. Vďaka vstavanému systému plánovania prevádzky môžu používatelia použiť ovládač na zvýšenie efektivity práce. Batéria ovládača podporuje pracovný čas až 5 hodín, čo umožňuje dlhodobé vonkajšie operácie.

  • Jasná obrazovka displeja
  • Operačný plánovací systém
  • 5-hodinový pracovný čas

PLATFORMA RIADENIA POĽNOHOSPODÁRSTVA DJI

DJI spolu s MG-1S poskytuje komplexnú platformu pre správu postrekovania. Použite platformu na dohľad nad letovým stavom každého lietadla, ovládajte stav postrekovania a spravujte svoj postrekovací tím, aby ste zvýšili efektivitu práce. Môžete tiež priradiť polia každému operátorovi a skontrolovať nasadené polia. Vďaka zdieľaniu inteligentného plánovania s operátormi bude riadenie postrekových operácií efektívnejšie a hospodárnejšie, pretože operátori sa môžu vyhnúť opakovanému postreku.

OPTIMALIZOVANÁ MECHANICKÁ ŠTRUKTÚRA

Rameno rámu MG-1S je odnímateľné a podvozok je optimalizovaný, čo znižuje potenciálne náklady na údržbu. Na ochranu ESC bol pridaný vodeodolný film. Kvapalinový ventil bol umiestnený na boku výtlačného čerpadla a výtlačné čerpadlo je umiestnené nad rozprašovacou nádržou, čo uľahčuje vstrekovanie kvapaliny, demontáž a čistenie.

INTELIGENTNÁ LETECKÁ BATÉRIA

MG-1S využíva inteligentnú batériu s kapacitou 12000mAh, dokáže sa vznášať 22 minút* bez záťaže. Vysoko pevný ochranný plášť a tlmiče sú aplikované mimo batérie a káble sú tiež dobre chránené pre bezpečnosť a spoľahlivosť. Batéria navyše poskytuje stabilnejšie napätie, čím sa predlžuje jej životnosť.

NÁBOJ NA NABÍJANIE BATÉRIE

Špeciálne navrhnutý Charging Hub pripojí až 6 batérií a každá inteligentná vyrovnávacia nabíjačka môže pripojiť 2 nabíjacie huby. Celkovo je možné pripojiť a postupne nabíjať 12 batérií, čo vám ušetrí námahu s výmenou batérií na nabíjanie. Dokáže vyrovnať napätie každej batérie pri nabíjaní, čo umožňuje dlhšiu životnosť batérie.

BALÍK POĽNOHOSPODÁRSKYCH RIEŠENÍ 2.0

Poľnohospodárstvo Solution Package 2.0 je komplexné riešenie dronov pre výrobcov vyrábajúcich lietadlá pre poľnohospodárstvo. Pozostáva z A3-AG 2.0/N3-AG 2.0 Flight Controller, Agricultural Management Unit (AMU), výtlačného čerpadla, vysoko presných mikrovlnných radarov, prispôsobeného priemyselného regulátora, prietokomeru a pohonných systémov série E. Súčasťou je aj novo pridaná platforma pre riadenie poľnohospodárstva DJI a vysoko presný radarový modul na vyhýbanie sa prekážkam. Poľnohospodárstvo Solution Package 2.0 umožňuje výrobcom vyvíjať špecializované a prispôsobiteľné lietajúce platformy a prispôsobiť sa rôznym potrebám, prostrediam a požiadavkám.

RÁM LIETADLA

Diagonálny rázvor 1515 mm

Dĺžka ramena rámu 625 mm, 1471 mm×1471 mm×482 mm(rameno rozložené, bez vrtúľ)

Rozmery 1471 mm×1471 mm×482 mm(rameno rozložené, bez vrtúľ)780 mm×780 mm×482 mm(rameno zložené)

STRIEKACÍ SYSTÉM

NÁDRŽ NA KVAPALINU

Objem 10 l

Štandardné prevádzkové zaťaženie 10 kg

Maximálna veľkosť batérie 151 mm × 195 mm × 70 mm

TRYSKA

Model XR11001VS(0,379 l/min)

Odporučiť model TK-VK8(0,525 l/min)

Množstvo 4

Veľkosť kvapiek XR11001VS: 130 – 250 μm (v závislosti od pracovného prostredia a rýchlosti striekania)

LETOVÉ PARAMETRE

Celková váha 10 kg (bez batérie)

Štandardná vzletová hmotnosť 23,8 kg

Maximálna vzletová hmotnosť 24,8 kg (na hladine mora)

Maximálny pomer ťahu a hmotnosti 1,71 (so vzletovou hmotnosťou 23,8 kg)

Napájacia batéria Batéria určená pre DJI (MG-12000S)

Maximálna spotreba energie 6400 W

Spotreba energie pri vznášaní 3800 W(@so vzletovou hmotnosťou 23,8 kg)

čas vznášania* 22 min (@12 000 mAh & 13,8 kg vzletová hmotnosť) 10 min (@ 12 000 mAh & 23,8 kg vzletová hmotnosť) * Čas vznášania získaný na hladine mora, s rýchlosťou vetra nižšou ako 3 m/s.

Maximálna prevádzková rýchlosť 7 m/s

Maximálna rýchlosť lietania 12 m/s(režim P & F,s GPS))15 m/s(režim A)

Maximálny servisný strop nad hladinou mora 2000 m

Odporúčaná prevádzková teplota 0 ℃ až 40 ℃

RADAROVÝ MODUL

Detekčný rozsah 1-5 m

Pracovný rozsah 1,5 – 3,5 m

Presnosť

NABÍJAČKA NA DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ

Model A14-057N1A

Napätie 17,4 V

Menovitý výkon 57 W

DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ

Model DLG60A

Prevádzková frekvencia 2,400 GHz až 2,483 GHz

Maximálny rozsah prenosu 1 km (bez prekážok, bez rušenia)

EIRP ≤ 20 dBm

Vstavaná batéria 9000 mAh, 2S LiPo

Výstupný výkon 7 W

Rozsah prevádzkových teplôt -10 ℃ až 40 ℃

Rozsah skladovacích teplôt Menej ako 3 mesiace: -20 až 45 ℃, viac ako 3 mesiace: 22 až 28 ℃

Rozsah teplôt nabíjania 5 ℃ až 40 ℃

POHONNÝ SYSTÉM

MOTOR

Veľkosť statora 60 × 10 mm

KV 130 ot./min

Maximálny ťah 5,1 kg/rotor

Maximálny výkon 770 W

Hmotnosť 280 g (s chladiacim ventilátorom)

SKLADACIA VRTULA

Materiál Vysokovýkonné spracované plasty

Priemer/Rozstup 21 × 7 palcov

Hmotnosť 58 g

ESC

Maximálny povolený prúd (nepretržitý) 25 A

Prevádzkové napätie 50,4 V (12S LiPo)

Frekvencia pohonu PWM 12 kHz