Puškohľad Bushnell Banner 2 3-9×40

Puškohľad Bushnell Banner 2 3-9x40

Náš klasický puškohľad s jasom za súmraku a úsvitu teraz s vylepšeným optickým výkonom a ľahko použiteľným rýchlym balistickým zameriavačom DOA.

Puškohľad Bushnell Banner 2 3-9×40

Nový puškohľad Banner 2 3-9×40 je puškohľad klasickej konfigurácie s jasom za súmraku a úsvitu a vylepšeným optickým výkonom a ľahko použiteľným DOA Quick Ballistic Reticle.

DOA RÝCHLY BALLISTICKÝ NÁSTROJ

DOA Quick Ballistic Reticle poskytuje 5 bodov padania s lankami na zadržanie vetra 5 mph. Zámerný kríž možno použiť pre akýkoľvek kaliber, ktorý zodpovedá vašim typickým poľovníckym nábojom do vzdialenosti 500 yardov. S bezplatnou aplikáciou Bushnell Ballistics App môžete rýchlo určiť svoje presné vzdialenosti na zameriavacom kríži, čo uľahčuje dôveru v každý výstrel.

ODOLNÝ A ĽAHKÝ

Banner je skonštruovaný tak, aby odolal prírodným živlom a zostane pri hľadaní na dlhú trať, pričom je ľahký, aby ho mohol zdvihnúť na porast. Vďaka odolnému telu z jedného kusu, ktoré má vodotesnosť IPX7, môžete veriť, že Banner vydrží rok čo rok.

KRÚŽKY SÚ ZAHRNUTÉ

Banner 2 obsahuje v krabici aj hliníkové krúžky v štýle Weaver, ktoré budú fungovať na koľajniciach Weaver aj Picatinny, aby ste mohli rýchlo a bez dodatočných nákladov namontovať na rad.

VODEODOLNÉ – HMOTNÉ

Puškohľady Banner 2 sú skonštruované z jednodielneho tubusu vyrobeného z leteckého hliníka a sú vodotesné a preplachované dusíkom, takže sa nebudete musieť obávať zahmleného skla alebo zlyhaných tesnení, keď budete vonku na jeleňovom stanovišti.

VEŽIČKY S VEĽKOU

Vežičky Banner 2 sú jednoduché 1/4 MOA na kliknutie pre ľahké videnie a nízkoprofilové kryty chránia vašu nulu pred pohybom na vás, keď ste vonku v teréne alebo počas sezóny.

VLASTNOSTI BEZ SNAG

Či už idete po lese a snažíte sa byť ticho, alebo len vyťahujete strelnú zbraň z puzdra, Banner 2 sa nezadrhne vďaka hladkým a zaobleným prvkom. Aj keď zväčšovací krúžok poskytuje správnu priľnavosť pri zmenách výkonu, nebude to ani príčinou zachytenia kefy – A to isté platí pre kryty vežičiek a priložené krúžky.

  • KLASICKÁ KONFIGURÁCIA 3-9×40 Dlho považovaný za štandardnú konfiguráciu pre Whitetail a ďalšie, tento 3-9×40 má bezkonkurenčný výkon za svoju cenu a dokonca obsahuje krúžky na jeho montáž.
  • VYNIKAJÚCI VÝKON ZA NÍZKEHO SVETLA A KVALITA OBRAZU Banner 2 má v porovnaní s pôvodným Bannerom vylepšený optický výkon, ktorý zvyšuje kontrast a jasnosť spolu s výkonom pri slabom osvetlení v režime Dusk & Dawn, ktorý fanúšikovia Banneru milujú.
  • VYLEPŠENÝ DIZAJN OPTICKÉHO SKLA PRE ZLEPŠENÝ KONTRAST A ČISTOSŤ Vylepšený optický dizajn s povrchmi s viacnásobnou povrchovou úpravou zlepšuje už aj tak skvelú kvalitu obrazu, vďaka ktorej je spoločnosť Banner vhodná na optiku pre váš ďalší lov.
  • DOA RÝCHLY BALLISTICKÝ ZÁMER PRE RÝCHLE, PRESNÉ STRELE S AKÝMKOĽVEK KALIBROM Zámerný kríž DOA Quick Ballistic poskytuje 5 bodov padania so šnúrami na zadržanie vetra 5 mph. Zámerný kríž možno použiť pre akýkoľvek kaliber, ktorý zodpovedá vašim typickým poľovníckym nábojom do vzdialenosti 500 yardov. S bezplatnou aplikáciou Bushnell Ballistics App môžete rýchlo určiť svoje presné vzdialenosti na zameriavacom kríži, čo uľahčuje dôveru v každý výstrel.
  • ĽAHKÉ, VODEODOLNÉ UZATVORENÉ, JEDNO KUSOVÉ HLINÍKOVÉ TELO LIETADLA Banner je skonštruované tak, aby odolalo prírodným živlom a zostane pri love tak dlho, ako len budete môcť. Vďaka odolnému telu z jedného kusu, ktoré má vodotesnosť IPX7, môžete veriť, že Banner vydrží rok čo rok.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-RB3940BS11

názov Puškohľad Banner 2 3-9×40

Zväčšenie x Objektív 3-9×40

Reticle DOA Quick Ballistic Reticle

Osvetlené Nie

Hmotnosť 14,8 oz

EyeRelief 3,5 palca

Ohnisková rovina Po druhé

Typ paralaxy Opravené

Minimálna vzdialenosť paralaxy 100 yds

Zorné pole (ft @ 100 yds) 37,5 stôp @ 3X až 12,2 stôp @ 9X

Povrchová úprava šošoviek Multi-Coated

Ultra Wide Band Coating Nie

EXO bariéra Nie

ED Prime Nie

Priemer rúrky 1 palec

Úprava nadmorskej výšky 60 MOA

Výšková vežička Nezamykateľné

Nastavenie vetra 60 MOA

Veterná vežička Nezamykateľné

Vodeodolný IPX7

Zero Stop Nie