Puškohľad Bushnell Elite Tactical 3,5-21×50 DMR3 EQL zameriavač

Puškohľad Bushnell Elite Tactical 3,5-21x50 DMR3 EQL zameriavač

Pýtali ste sa, počúvali sme. Špičkový výkon s dlhým dosahom s najnovšími funkciami v osvedčenom kompaktnom balení s najzhovievavejšou kombináciou úľavy očí a výstupnej pupily. Nestrácajte čas preberaním rozsahu. S DMR3 sa zameriavate na cieľ.

Puškohľad Bushnell Elite Tactical 3,5-21×50 DMR3 EQL zameriavač

Ďalšia generácia série Elite Tactical DMR, DMR3 stavia na osvedčenej platforme s úplne novými funkciami, ako je nitkový kríž EQL so značkami 2/10 MIL, viacpolohová páčka zväčšovania Throwhammer ™, 25-yardová paralaxa a odvážnejší- než kedykoľvek predtým. Je to náš najpokročilejší optický systém pre vážnu presnosť na veľké vzdialenosti v ľahkom a kompaktnom balení.

25 YARDOVÁ PARALAXA

Paralaxu je teraz možné nastaviť až na 25 yardov, vďaka čomu je na vašom .22 LR rovnako doma ako na vašom .375 Cheytacu.

DVOJPOLOHOVÝ VHAZOVAČ

Nastavte páčku zväčšovania do pravej alebo neutrálnej polohy, aby vyhovovala vášmu štýlu streľby a aby vám neprekážala pri manipulácii s puškou. Gombík je odnímateľný a súčasťou balenia je náhradná plniaca skrutka na ochranu slepého závitového otvoru.

OBMEDZOVAČ REV OBMEDZOVAČA NULOVÉ ZASTAVENIE

Puškohľady Elite Tactical sú známe tým, že majú pevný nulový doraz, ktorého nastavenie trvá len niekoľko sekúnd. DMR3 pokračuje v tejto tradícii a má náš nulový doraz RevLimiter pre rýchly návrat na nulu a bezproblémové nastavenie.

EQL PRECISION RETICLE

Zámerný kríž EQL bol vyvinutý s profesionálnymi strelcami, aby poskytoval ponuku v štýle mriežky 2/10 MRAD. Vyznačuje sa primárnym plávajúcim bodom POA a sekundárnym plávajúcim bodom POA pozdĺž hlavných štadiónov v prírastkoch 1 MRAD. Medzi ďalšie funkcie patrí: rozpolený hašovací systém vo vnútri 1 MRAD pozdĺž horizontál a pozdĺž celej vertikálnej štadióny, ktorý prechádza mimo 1 MRAD v horizontálnych smeroch do vlnového hašovacieho systému pre rýchle počítanie; Plávajúce bodky polovičnej hodnoty; Prekrývajúce sa bodky s polovičnou hodnotou a frézovacia časť 1/10 MRAD umiestnená pozdĺž zvislej plochy na pozícií 7 MRAD.

DEAD SPOĽAHLIVÉ SLEDOVANIE

DMR3 má sledovanie, ktoré môžete vziať do banky. Elite Tactical má povesť spoľahlivosti pri testoch boxov a DMR3 to posúva ďalej. Keď vytočíte 0,1 MIL na 1300 yardov, presne to dostanete. S dôverou natáčajte vežičky. Nie je tu žiadna chyba sledovania.

TUČNÉ OZNAČENIA VEŽIČKY

Veľké, tučné značky sú lepšie viditeľné, keď sú pod tlakom alebo v tmavšom prostredí, aby sa ušetril drahocenný čas, keď na milisekundách a miliradiánoch záleží.

ED PRIME SKLO

DMR3 má najlepšie sklo, aké sa doteraz nachádzalo v našej rade Elite Tactical DMR. Začali sme s optickým systémom a sklom z DMR II Pro, potom sme zvýšili priepustnosť svetla a čistotu od okraja po okraj.

OPTIMALIZOVANÉ OVLÁDANIE

Používateľské ovládacie prvky DMR3 sú vylepšené so zlepšeným pocitom a zvýšenou priľnavosťou spolu so zníženou silou otáčania na bočnom zaostrení a prstenci zmeny výkonu.

  • Precíznosť na veľké vzdialenosti v kompaktnom balení – Široký, 6-násobný pomer zväčšenia v krátkom a ľahkom balení poskytuje všetko, čo potrebujete, či už idete na malé ciele na blízko alebo na dosah viac ako 1000 yardov.
  • RevLimiter™ Zero Stop – Nastavuje sa jednoducho a rýchlo a poskytuje skalopevnú zastávku pre pohyb veže, takže sa môžete vždy spoľahnúť na svoju nulu.
  • Náš najpokročilejší optický systém – Kombinácia objektívu ED Prime, prvkov FMC, bariérovej ochrany EXO a nového povlaku nitkového kríža zvyšuje priepustnosť svetla o 2 % v porovnaní s predchádzajúcou generáciou DMR II Pro.
  • Sklo ED Prime Glass – sklo s extra nízkym rozptylom redukuje farebné lemovanie a umožňuje najostrejšie zobrazenie, takže môžete vidieť rozdiel medzi úderom ľavého okraja alebo stredovým úderom.
  • Vodotesná a prachotesná ochrana IP67 s leteckou hliníkovou konštrukciou – 34 mm trubica vyrobená z hliníka je vyrobená ako nádrž s argónovým preplachom na zníženie zahmlievania a je úplne utesnená, aby prekročila normy IP67.
  • Pohodlné rozloženie a dizajn – používateľské ovládacie prvky a identifikačné značky sú špeciálne navrhnuté tak, aby zlepšili manipuláciu so zameriavačom pre rýchle zmeny v náročných prostrediach.
  • Priložená slnečná clona má vonkajší aj vnútorný závit M56x0,75, takže na prednú časť inštalovanej slnečnej clony môžete pripevniť príslušenstvo tretích strán, ako sú ARD, držiaky filtrov, závitové kryty ďalekohľadu atď.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-ETDMR3EQL

názov Elite Tactical 3,5-21×50 DMR3 puškohľad EQL zameriavač

Zväčšenie x Objektív 3,5-21×50

Reticle EQL

Osvetlené Nie

Hmotnosť 35,5 oz

EyeRelief 4 palce

Ohnisková rovina najprv

Typ paralaxy Bočné zaostrenie

Minimálna vzdialenosť paralaxy 25 yds

Priemer rúrky 34 mm

Vodeodolný IPX7

Zero Stop Áno