Puškohľad Bushnell Engage 4-12×40

Puškohľad Bushnell Engage 4-12x40

Puškohľad Engage™ predstavuje najnovší vývoj v optike Bushnell®. Nová zameriavacia osnova Deploy™ MOA obsahuje 1-MOA hashmarky vetra a nadmorskej výšky a môže ľahko dosiahnuť krátke a stredné ciele.

Puškohľad Bushnell Engage 4-12×40

Puškohľad Engage™ predstavuje najnovší vývoj v optike Bushnell®. Nová zameriavacia osnova Deploy™ MOA obsahuje 1-MOA hashmarky vetra a nadmorskej výšky a môže dosiahnuť krátke a stredné ciele. Zistite, prečo sú čírosť a sklo Bushnell najlepšie vo svojej triede s Engage™.

  • Puškohľad Engage™ 4-12×40 je klasická konfigurácia stredného dosahu vylepšená o EXO™ Barrier a nový zámerný kríž Deploy™ MOA a 50 mm objektív pre maximálnu svietivosť. Plne viacnásobne potiahnutý – Viacnásobné vrstvy antireflexného povlaku na všetkých vzduchových – sklenené povrchy poskytujú jasný, vysoko kontrastný obraz.
  • Zameriavací kríž Deploy™ MOA – Kompatibilný s viacerými kalibrami. Tenký zámerný kríž nezakrýva cieľ a hashmarky MOA pomáhajú pri zadržiavaní vetra a nadmorskej výšky.

Puškohľady BUSHNELL: 65+ ROKOV INOVÁCIÍ. VEDÚCI VÝKON V PRIEMYSLE.

Naša optika svetovej triedy využíva množstvo technológií a my vám pomôžeme urobiť informované rozhodnutie. Pripravte sa na to, že zistíte, čo robí Bushnell.

NIKDY NENECHAJTE

Od nájdenia menej prejdenej stopy až po zdokonalenie záberu – patríte von. V Bushnell vyvíjame optiku, ktorá vám umožní dostať sa von a zažiť vašu vášeň, pretože milujeme prírodu rovnako ako vy.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-REN41240DW

názov Puškohľad Engage™ 4-12×40

Zväčšenie x Objektív 4-12×40

Reticle Nasadiť MOA

Osvetlené Nie

Hmotnosť 20,1 oz

EyeRelief 3,5 palca

Ohnisková rovina Po druhé

Nastavenie paralaxy Side

Typ paralaxy Bočné zaostrenie

Minimálna vzdialenosť paralaxy 10 yds

Zorné pole (ft @ 100 yds) 29 stôp @ 4X až 10 stôp @ 12X

Povrchová úprava šošoviek Plne viacvrstvové

Ultra Wide Band Coating Áno

EXO bariéra Áno

ED Prime Nie

Priemer rúrky 1 palec

Úprava nadmorskej výšky 60 MOA

Výšková vežička Na báze MOA, obmedzená

Nastavenie vetra 60 MOA

Veterná vežička Na báze MOA, obmedzená

Vodeodolný IPX7

Zero Stop Nie