Puškohľad Bushnell Engage 6-18×50

Puškohľad Bushnell Engage 6-18x50

Puškohľad Engage™ predstavuje najnovší vývoj v optike Bushnell®. Nová zameriavacia osnova Deploy™ MOA obsahuje 1-MOA hashmarky vetra a nadmorskej výšky a môže ľahko dosiahnuť krátke a stredné ciele.

Puškohľad Bushnell Engage 6-18×50

Puškohľad Engage™ predstavuje najnovší vývoj v optike Bushnell®. Nová zameriavacia osnova Deploy™ MOA obsahuje 1-MOA hashmarky vetra a nadmorskej výšky a môže dosiahnuť krátke a stredné ciele. Vytáčanie v ďalekohľade je tiež jednoduché, s beznástrojovou uzamykacou vežou (TLT). TLT tiež umožňuje beznástrojový reset ZERO. Zistite, prečo sú čírosť a sklo Bushnell najlepšie vo svojej triede s Engage™.

  • Engage™ 6-18×50 je skvelá voľba pre lovcov na veľké vzdialenosti, s 18-násobným zväčšením a veľkým 50 mm objektívom pre jasný obraz. Plne viacvrstvová antireflexná vrstva na všetkých povrchoch vzduch-sklo poskytuje jasný, obrázky s vysokým kontrastom.
  • Zameriavací kríž Deploy™ MOA – Kompatibilný s viacerými kalibrami. Tenký zámerný kríž nezakrýva cieľ a hashmarky MOA pomáhajú pri zadržiavaní vetra a nadmorskej výšky.

Puškohľady BUSHNELL: 65+ ROKOV INOVÁCIÍ. VEDÚCI VÝKON V PRIEMYSLE.

Naša optika svetovej triedy využíva množstvo technológií a my vám pomôžeme urobiť informované rozhodnutie. Pripravte sa na to, že zistíte, čo robí Bushnell.

NIKDY NENECHAJTE

Od nájdenia menej prejdenej stopy až po zdokonalenie záberu – patríte von. V Bushnell vyvíjame optiku, ktorá vám umožní dostať sa von a zažiť vašu vášeň, pretože milujeme prírodu rovnako ako vy.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-REN61850DW

názov Puškohľad Engage™ 6-18×50

Zväčšenie x Objektív 6-18×50

Reticle Nasadiť MOA

Osvetlené Nie

Hmotnosť 18.3

EyeRelief 3.5

Ohnisková rovina Po druhé

Nastavenie paralaxy Side

Typ paralaxy Bočné zaostrenie

Minimálna vzdialenosť paralaxy 15 yds

Zorné pole (ft @ 100 yds) 20 stôp @ 6X až 7 stôp @ 18X

Povrchová úprava šošoviek Plne viacvrstvové

Ultra Wide Band Coating Áno

EXO bariéra Áno

ED Prime Nie

Priemer rúrky 1″

Úprava nadmorskej výšky 40 MOA

Výšková vežička Na báze MOA, obmedzená

Nastavenie vetra 40 MOA

Veterná vežička Na báze MOA, obmedzená

Vodeodolný IPX7

Zero Stop Nie