Puškohľad Bushnell Trophy Xtreme 20-60×65

Puškohľad Bushnell Trophy Xtreme 20-60x65

Tento odolný lovecký partner Xtreme zdedil rovnaký robustný ergonomický dizajn ako náš ďalekohľad Trophy®. Nastaviteľná slnečná clona so vstavaným krytom objektívu chráni veľké 50 mm alebo 65 mm objektívy.

Puškohľad Bushnell Trophy Xtreme 20-60×65

Najlepší jas vo svojej triede z neho robí jasnejšieho lovca vo svojom odbore. Vďaka cenovej dostupnosti je tou najjasnejšou voľbou pri pokladni. Tento odolný lovecký partner Xtreme zdedil rovnaký robustný ergonomický dizajn ako náš ďalekohľad Trophy®. Nastaviteľná slnečná clona so vstavaným krytom objektívu chráni veľký 65 mm objektív. Pevné vodotesné puzdro a mäkké puzdro na bočné prenášanie bezpečne obsahujú vylepšený statív a najpracovitejší pozorovací ďalekohľad, ktorý si môžete za peniaze kúpiť.

  • Extra výkon pre extra dosah, toto je ultimátny prenosný pozorovací ďalekohľad do každého počasia na trofejný lov a vtáctvo. Zelená s rovným okulárom
  • Fully Multi Coated – Viacnásobné vrstvy antireflexného povlaku na všetkých povrchoch vzduch-sklo poskytujú jasný a vysoko kontrastný obraz.
  • Vodeodolný
  • Porro hranolový dizajn
  • Dodáva sa s kompaktným statívom s montážou na okno
  • Prémiové vodeodolné pevné puzdro
  • Kompaktné puzdro z mäkkej strany

ROZSAH ZOBRAZOVANIA

Pozorovacie ďalekohľady Bushnell vám dávajú výhodu svetového najvyššieho bodu jasu, jasnosti a detailov od okraja po okraj – či už sledujete vtáctvo na hladine mora alebo lovíte nad hranicou lesa. HDOS (optický systém s vysokým rozlíšením) kombinuje naše kľúčové technológie: sklo ED Prime s extra nízkym rozptylom, prémiové hranoly BaK-4 a šošovky s plne viacerými vrstvami. Spoločne poskytujú bezchybnú vernosť farieb, mimoriadne ostrý obraz a optimálnu priepustnosť svetla.

OPTIKA BUSHNELL. NIKDY NENECHAJTE

Od nájdenia menej prejdenej stopy až po zdokonalenie záberu – patríte von. V Bushnell vyvíjame optické zariadenia, ktoré vám umožnia dostať sa von a zažiť vašu vášeň, pretože milujeme prírodu rovnako ako vy.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-886520

názov Pozorovací ďalekohľad Trophy Xtreme 20-60×65

Hmotnosť 36,5 oz

Dĺžka 15 palcov

Zväčšenie x Objektív 20-60 x 65 mm

Zorné pole (ft @ 100 yds) 35 m @ 20X až 17 m @ 60X

Zatvoriť zaostrenie 30 stôp

Výstupný žiak 3,1 – 1 mm

EyeRelief 18 mm

Očnice Twist Up

Povrchová úprava šošoviek Plne viacvrstvové

PC-3 fázový náter Nie

Hranolový systém Porro

Prism Glass Bak-4

Reticle žiadne

ED Prime Nie