Puškohľad EOTech Vudu 1-10×28 FFP – LE5 (MRAD)

Puškohľad EOTech Vudu 1-10x28 FFP - LE5 (MRAD)

EOTECH Vudu 1-10×28 ponúka robustný 34 mm, jednodielny tubus z leteckého hliníka a jednodielny okulár, ktorý obsahuje odnímateľnú páčku pre rýchle zmeny zväčšenia.

Puškohľad EOTech Vudu 1-10×28 FFP – LE5 (MRAD)

EOTECH Vudu 1-10×28 ponúka robustný 34 mm, jednodielny tubus z leteckého hliníka a jednodielny okulár, ktorý obsahuje odnímateľnú páčku pre rýchle zmeny zväčšenia. Nízkoprofilová výšková veža obsahuje uzamykací systém push/pull a krytú vežu proti vetru pre bezpečnú nulu. Osvetlený, sklom leptaný zámerný kríž a dizajn prvej ohniskovej roviny umožňuje odhad vzdialenosti pri akomkoľvek zväčšení a svetelných podmienkach.

Vlastnosti

Stupeň lietadla

Jednodielna konštrukcia z leteckého hliníka s eloxovaným povrchom pre extrémnu odolnosť. Laserom leptané indikátory nastavenia a ovládanie osvetlenia tlačidlami pre jednoduchú manipuláciu.

Odolný voči zahmlievaniu

Preplachovanie dusíkom zabraňuje vnútornému zahmlievaniu v rozsahu prevádzkových teplôt.

Odolné voči nárazom

Robustná konštrukcia zabraňuje poškodeniu v dôsledku silného spätného rázu a hrubého zaobchádzania.

Vodeodolný

Jednodielne tesnenie tubusu a tesniacich krúžkov zabraňuje vniknutiu vlhkosti a prachu do ďalekohľadu aj v najdrsnejších podmienkach.

Antireflexné šošovky

XC™ sklo s vysokou hustotou a nízkou disperziou a šošovkami s antireflexnou vrstvou poskytuje efektívny prenos svetla a bezkonkurenčnú čistotu od okraja po okraj.

Priemyselný dizajn

Elegantný skalpovací dizajn na jednodielnom okuláre umožňuje väčší nákup a rýchlejšie nastavenie zväčšenia a poskytuje odnímateľnú páčku pre ešte lepšiu manipuláciu.

Špecifikácie zameriavacieho kríža

Zámerný kríž Vudu SR-4 MOA

SR-4 obsahuje ikonický osvetlený rýchlostný krúžok EOTECH spolu s vnútorným krížovým krížom s krížovou čiarou, ktorý využíva podťahové čiary MOA na nastavenie rozsahu a kompenzácie vetra. S 1MOA stredovým zameriavacím bodom poskytuje čistý pohľad zlepšenú viditeľnosť smerom nadol, pričom stále umožňuje plné využitie horizontálnych a vertikálnych línií štadióna na preskoky a vetrom.

Úprava Stupňovanie na kliknutie

0,25 MOA

Úprava Stupňovanie na otáčku

40 MOA

Celková výška cestovania

100 MOA

Celkový pohyb vetra

80 MOA

Zámerný kríž Vudu SR-5 MRAD

SR-5 obsahuje ikonický osvetlený rýchlostný krúžok EOTECH spolu s vnútorným krížovým krížom s krížovou čiarou, ktorý využíva podťahové čiary MRAD na nastavenie rozsahu a kompenzácie vetra. Zámerný kríž v štýle vianočného stromčeka ponúka presnú stredovú zameriavaciu bodku s veľkosťou 0,25 MRAD a sekundárne funkcie natáčania a elevácie umožňujú presné držanie pri týchto výstreloch na dlhšiu vzdialenosť.

Úprava Stupňovanie na kliknutie

0,1 MRAD

Úprava Stupňovanie na otáčku

15 MRAD

Celková výška cestovania

29 MRAD

Celkový pohyb vetra

23 MRAD

Zámerný kríž Vudu LE-5 MRAD

LE-5 obsahuje ikonický EOTECH osvetlený rýchlostný krúžok spolu s vnútorným krížovým krížom s krížovou čiarou, ktorý využíva podťahové čiary MRAD na nastavenie rozsahu a kompenzácie vetra. Zámerný kríž v štýle vianočného stromčeka ponúka precízny nitkový kríž a funkcie sekundárneho natáčania a elevácie umožňujú presné držanie pri týchto strelách na dlhšiu vzdialenosť.

Úprava Stupňovanie na kliknutie

0,1 MRAD

Úprava Stupňovanie na otáčku

15 MRAD

Celková výška cestovania

29 MRAD

Celkový pohyb vetra

23 MRAD

Súčasťou balenia:

Puškohľad Vudu® 1-10X28

Návod na obsluhu

Manuál zameriavača

Hoď páku

Čistiaca handrička na šošovky

Prvá ohnisková rovina

Celková dĺžka 10,63″ (270 mm)

Hmotnosť 21,3 oz (603 g)

Zväčšenie 1-10X

Priemer rúrky 34 mm

Priemer objektívu 28 mm

Zdroj napájania CR2032

Očný reliéf 1X: 3,27-3,90″ (83-99 mm), 10X: 3,35-3,62″ (85-92 mm)

Zorné pole @ 100 yardov 1X: 116,6 stôp (35,5 m), 10X: 11,7 stôp (3,6 m)

Krajina pôvodu Vyrobené v Japonsku