Puškohľad EOTech Vudu 3,5-18×50 FFP – MD2 (MOA)

Puškohľad EOTech Vudu 3,5-18x50 FFP - MD2 (MOA)

Vudu 3.5-18X50 poskytuje robustnú 34 mm trubicu, sklo XC High-Density a je nabitý ďalšími výkonnými funkciami potrebnými na zhotovenie presnej strely na veľké vzdialenosti.

Puškohľad EOTech Vudu 3,5-18×50 FFP – MD2 (MOA)

Vudu 3.5-18X50 poskytuje robustnú 34 mm trubicu, sklo XC High-Density a je nabitý ďalšími výkonnými funkciami potrebnými na zhotovenie presnej strely na veľké vzdialenosti. Nadrozmerné a precízne opracované vežičky s funkciou EZ Chek Zero Stop vám umožňujú rýchlo nastaviť nastavenia a vrátiť sa na nulu, dokonca aj pri slabom osvetlení. Bočné nastavenie paralaxy vám umožňuje ľahko nastaviť zaostrenie nitkového kríža.

Vlastnosti

Stupeň lietadla

Jednodielna konštrukcia z leteckého hliníka s eloxovaným povrchom pre extrémnu odolnosť. Laserom leptané indikátory nastavenia a tlačidlové ovládanie osvetlenia pre sledovanie východu. Vodeodolný, odolný voči zahmlievaniu, nárazuvzdorný s jednoduchou konštrukciou okuláru.

Odolný voči zahmlievaniu

Preplachovanie dusíkom zabraňuje vnútornému zahmlievaniu v rozsahu prevádzkových teplôt.

Odolné voči nárazom

Robustná konštrukcia zabraňuje poškodeniu v dôsledku silného spätného rázu a hrubého zaobchádzania.

Vodeodolný

Jednodielne tesnenie tubusu a tesniacich krúžkov zabraňuje vniknutiu vlhkosti a prachu do ďalekohľadu aj v najdrsnejších podmienkach.

Antireflexné šošovky

XC™ sklo s vysokou hustotou a nízkou disperziou a šošovkami s antireflexnou vrstvou poskytuje efektívny prenos svetla a bezkonkurenčnú čistotu od okraja po okraj. Vodeodolný, odolný voči zahmlievaniu, nárazuvzdorný s jednoduchou konštrukciou okuláru.

Špecifikácie zameriavacieho kríža

V každom modeli puškohľadu Vudu si môžete vybrať z rôznych nitkových krížov. Od rýchlostných krúžkov, ktoré umožňujú rýchle zachytenie cieľa, až po zložité zameriavacie kríže v štýle vianočného stromčeka, ktoré ponúkajú presné riešenia držania pri páde a vetre, puškohľady Vudu vás pokrývajú.

Zámerný kríž Vudu MD1

MD1 je prvá ohnisková rovina hashmark nitkového kríža na báze MRAD, ktorá poskytuje rozsah, zadržanie a kompenzáciu vetra vo veľmi čistom obraze. Celý zameriavací kríž je osvetlený pre vynikajúcu viditeľnosť pri slabom osvetlení. MD1 je vynikajúci univerzálny zameriavací kríž pre strelca, ktorý uprednostňuje podpätia založené na MRAD.

Úprava Stupňovanie na kliknutie

0,1 MRAD

Úprava Stupňovanie na otáčku

10 MRAD

Celková výška cestovania

29 MRAD

Celkový pohyb vetra

23 MRAD

Zámerný kríž Vudu MD2

MD2 je prvý ohniskový krížový kríž na báze MOA, ktorý poskytuje rozsah, zadržanie a kompenzáciu vetra vo veľmi čistom obraze. Celý zameriavací kríž je osvetlený pre vynikajúcu viditeľnosť pri slabom osvetlení. MD2 je vynikajúci viacúčelový zameriavací kríž pre strelca, ktorý uprednostňuje podpätia založené na MOA.

Úprava Stupňovanie na kliknutie

0,25 MOA

Úprava Stupňovanie na otáčku

25 MOA

Celková výška cestovania

100 MOA

Celkový pohyb vetra

80 MOA

Zámerný kríž Horus H59

Zámerný kríž H59 založený na MRAD sa vyznačuje populárnym vzorom horizontálnej a vertikálnej mriežky, ktorý umožňuje zabudované určovanie vzdialenosti, pridržiavanie a kompenzáciu vetra, aby sa maximalizovala presnosť extrémneho rozsahu. Veterný strom je tiež ideálny pre rýchle následné opravy.

Úprava Stupňovanie na kliknutie

0,1 MRAD

Úprava Stupňovanie na otáčku

10 MRAD

Celková výška cestovania

29 MRAD

Celkový pohyb vetra

23 MRAD

Súčasťou balenia:

Puškohľad Vudu® 3,5-18X50

Návod na obsluhu

Manuál zameriavača

Hoď páku

Čistiaca handrička na šošovky

Nulový dorazový kľúč

Batéria

Prvá ohnisková rovina

Celková dĺžka 15,13″ (384 mm)

Hmotnosť 33,6 oz (952 g)

Zväčšenie 3,5-18X

Priemer rúrky 34 mm

Priemer objektívu 50 mm

Zdroj napájania CR2032

Očný reliéf 3,5X: 3,58-3,97″ (91-101 mm), 18X: 3,54-3,97″ (90-101 mm)

Zorné pole @ 100 yardov 3,5 x: 29,5 stopy (9 m), 18 x: 5,7 stopy (1,74 m)

Krajina pôvodu Vyrobené v Japonsku