Reflexný zameriavač Bushnell RXS-250

Reflexný zameriavač Bushnell RXS-250

Špičkový výkon vo svojej triede a neuveriteľná multiplatformová všestrannosť.

Reflexný zameriavač Bushnell RXS-250

Špičkový výkon vo svojej triede a neuveriteľná multiplatformová všestrannosť.

  • ČISTÝ 4 MOA BOD S 10 NASTAVENIAMI JASU LED bodového zdroja vytvára čistý lúč, ktorý vytvára silný bod bez straty životnosti batérie. 10 nastavení jasu umožňuje jasné sledovanie denného svetla a nízke nastavenia pre vynikajúcu viditeľnosť v noci. Táto optika tiež funguje dobre, keď je spárovaná s nočným videním.
  • DLHÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE S 50 000 hodinami (5+ rokov) pri strednom nastavení (Nastavenie 5) nebudete musieť tak skoro vymieňať batériu. Batéria s horným nabíjaním sa ľahko vymieňa a pomáha udržiavať nulu bez problémov s vyberaním zameriavača zo strelnej zbrane.
  • MONTÁŽE NA SÚBOR PIŠTOLÍ, ARS A BROKOVNÍK Funguje na všetkých bežných držiakoch s červeným bodom s pôdorysom DeltaPoint® Pro a vrátane nízkopodlažného držiaka Weaver.
  • PRACHOtesnosť/vodotesnosť IP67 S KOVOVOU KONŠTRUKCIOU Odolné hliníkové puzdro zaisťuje ochranu skla a elektronických vnútorných častí počas používania v teréne a utesnenie elektroniky s krytím IP67 umožňuje krátke ponorenie optiky bez poškodenia.
  • POHODLNÉ ROZLOŽENIE A DIZAJN Zafixované nastavenie Windage/Elevation s 1 MOA na kliknutie. Batéria s horným vkladaním (CR2032) pre jednoduchú výmenu. Ľahký prístup, dizajn zakrytého tlačidla na nastavenie jasu. Zkosené hrany kapucne chránia optiku pred možnosťou zachytenia na oblečení alebo prostredí. Zahŕňa ochranný kryt.
  • DIZAJN POUZDRA A VIDITEĽNOSŤ Optimalizovaná geometria tienidla a dizajn šošovky reflektora poskytujú veľké zorné pole bez obetovania odolnosti. Fully-Multi potiahnuté farbou True Tone, ktorá nemá modrý odtieň na skle, poskytuje presné zobrazenie farieb a vysokú priepustnosť svetla (priemerne 86 %). Poťahový systém zmierňuje bludné artefakty zo sekundárnych svetelných zdrojov.
  • SCHOPNOSŤ SPOLUSVEDKA Kompatibilné s mnohými továrenskými pištoľami pripravenými na optiku a popredajnými supresorovými výškovými mieridlami.

JASNÝ 4 MOA BOD S VÝNIMOČNOU VÝŽIVOU BATÉRIE

Bodový zdroj LED na Bushnell RXS-250 Reflex Sight vytvára čistý lúč, ktorý vytvára silný bod 4 MOA bez plytvania výdržou batérie a ponúka 50 000 hodín (viac ako 5 rokov) používania pri strednom nastavení jasu. Keď je čas vymeniť batériu, dvierka s horným plnením zaistia, že pri inštalácii nebudete musieť vyberať jednotku zo strelnej zbrane. Desať nastavení jasu umožňuje jasné sledovanie denného svetla a vynikajúcu viditeľnosť v noci spolu s kompatibilitou nočného videnia.

UŽÍVATEĽOM VOLITEĽNÝ ČASOVAČ AUTOMATICKÉHO VYPNUTIA

Integrovaná logika vám umožňuje vybrať, či sa má alebo nemá zapnúť časovač automatického vypnutia. Keď je zapnutý, časovač automaticky vypne optiku po tom, čo počas 12 hodín nestlačíte žiadne tlačidlo, čím sa zabezpečí, že zameriavač bude vždy pripravený bez ohľadu na zvolenú hodnotu jasu.

UNIVERZÁLNE DIZAJNOVÉ DRŽÁKY NA PIŠTOLE, PUŠKY A BROLKY

Bushnell RXS-250 Reflex Sight sa dodáva s nízkoprofilovým držiakom typu weaver a je tiež kompatibilný pre smerové pripojenie k akémukoľvek držiaku nakonfigurovanému pre stopu DeltaPoint® Pro. RXS-250 sa dá jednoducho namontovať na rôzne pištole, pušky a brokovnice.

ODOLNÁ VODE A PRACHODOUSTNÁ KOVOVÁ KONŠTRUKCIA

Tento reflexný zameriavač je odolný voči poveternostným vplyvom a má krytie IP67 proti vniknutiu vody a prachu. Odolné hliníkové puzdro leteckého typu je vyrobené tak, aby vydržalo opakované namáhanie a zároveň chránilo optické sklo zameriavača a vnútorné komponenty. Zameriavač je tiež hodnotený/testovaný podľa noriem MIL-STD-810H. Pozdĺžne nastavenie strany a elevácie vám umožní spoľahlivo upraviť bod zamerania vášho zameriavača s prírastkami 1 MOA na kliknutie.

OPTIMALIZOVANÝ DIZAJN A VIDITEĽNOSŤ BÝVANIA

Tento reflexný zameriavač je navrhnutý s optimalizovanou geometriou clony a dizajnom šošoviek reflektora, ktoré poskytujú veľké zorné pole bez obetovania odolnosti. Zkosená a zaoblená clona znižuje oslnenie a zabraňuje zachyteniu, zatiaľ čo tienené okno vysielača ponúka zvýšenú redukciu oslnenia. Plne viacvrstvová optika poskytuje vysokú priepustnosť svetla a zároveň pomáha zmierniť rozptýlené artefakty zo sekundárnych svetelných zdrojov. Farebné nátery True-Tone nemajú modrý odtieň a poskytujú presné zobrazenie farieb.

BUSHNELL DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA NA ŽEHLENIE

Všetky produkty Bushnell sú navrhnuté tak, aby splnili vaše očakávania a vyrobené tak, aby odolali náročným vonkajším podmienkam počas celej životnosti produktu. Bushnell Reflex Sight má životnosť produktu 5 rokov. V prípade, že sa vám náš produkt pokazí, budeme za ním stáť a opravíme ho bezplatne. Ak ho nedokážeme opraviť, nahradíme ho produktom rovnakej alebo lepšej hodnoty. Nevyžaduje sa potvrdenie a je plne prenosné.

BUSHNELL: LÍDR V ODVETVÍ VO VÝKONNOM ŠPORTOVEJ OPTIKE

Od roku 1948 je našou hlavnou zásadou poskytovanie najkvalitnejšej, najspoľahlivejšej a cenovo dostupnej športovej optiky na trhu. Naše ocenené produkty zvyšujú pôžitok z každého outdoorového vyžitia a umožňujú každému dostať sa von a zažiť svoju vášeň. Bushnell, ktorý kombinuje špičkový dizajn a najlepší výkon vo svojej triede so záväzkom byť dostupný pre všetkých, je najuznávanejšou a najuznávanejšou značkou športovej optiky na svete.

ŠPECIFIKÁCIE

ID BU-RXS250

názov RXS-250 REFLEXNÝ ZAMIERATEĽ

Form Factor Otvorte Reflex

Rozsah nastavenia 100+ MOA

Farba bodu Červená

Zväčšenie x Objektív 1 x 24 mm

Minimálna vzdialenosť paralaxy 50 yds

Nastavenia jasu 10

Reticle 4 MOA Dot

Vodeodolný IP67

Hmotnosť 1,4 oz

MOA Per Rev 28

Mount Priama montáž na Deltapoint® Pro Standard; Vrátane držiaka v štýle Weaver

Životnosť batérie až 50 000 hodín

Typ batérie CR2032

Automatické vypnutie Áno, 12 hodín bez stlačenia tlačidla. Používateľsky voliteľné (poraziteľné)