SAILOR 600 VSAT Ku

SAILOR 600 VSAT Ku

SAILOR 600 VSAT Ku je dokonalé riešenie kompaktnej antény.

SAILOR 600 VSAT Ku

Superľahká, vedecky navrhnutá a softvérovo riadená, SAILOR 600 VSAT Ku je dokonalým riešením kompaktnej antény. Vďaka vynikajúcej RF a dynamike anténa SAILOR VSAT nestráca signál ani v tých najťažších podmienkach na mori, dokonca ani na menších plavidlách.

Toto je dôkladne testované v najlepších testovacích zariadeniach Cobham vo svojej triede a na skutočných plavidlách v Severnom mori.

NASIELITEĽNÉ VŠADE, KDE JE POKRYTIE KU PÁSMA

S príchodom nových výkonných služieb High Throughput Satellite (HTS), ako je Intelsat EpicNG, môžu teraz menšie antény poskytovať služby s vysokou priepustnosťou v rámci dostupných satelitných stôp v pásme Ku – teraz aj globálne (v rámci všetkých dostupných stôp v pásme Ku). S bezprecedentnou G/T 15,9 dB/K je nový SAILOR 600 VSAT Ku najvýkonnejšou 60 cm anténou, aká bola kedy postavená. Spolu s HTS môže poskytnúť stabilné, vysoko výkonné spojenie, ktoré umožní námorné širokopásmové pripojenie pre akékoľvek plavidlo v akomkoľvek pokrytí v Ku-pásme.

KOMPAKTNÉ A ĽAHKÉ

SAILOR 600 VSAT Ku je navrhnutý pre rýchle a cenovo výhodné nasadenie. Je ideálny pre menšie plavidlá a keďže váži iba 35 kg, je možné ho prenášať na palube, čo ho robí obzvlášť dôležitým pre inštalácie, kde nie sú k dispozícii žiadne žeriavy alebo vysokozdvižné vozíky. Dynamické motorové brzdy znamenajú, že kryt môže zostať zapnutý počas prepravy a v situáciách bez napájania, akonáhle je nainštalovaný, a keďže ide o superľahké riešenie, jeho preprava je nákladovo efektívnejšia, zatiaľ čo jediné číslo dielu zaisťuje jednoduchú objednávku.

ZJEDNODUŠENIE VSAT

Množstvo jedinečných funkcií umožňuje bezkonkurenčnú jednoduchosť a rýchlosť inštalácie, vrátane jediného kábla medzi anténou a podpalubím. P1dB kompresia nad frekvenciou znamená, že antény môžu byť inštalované bez kontaktovania NOC kvôli uvedeniu do prevádzky. Antény SAILOR sú tiež vybavené automatickou kalibráciou azimutu pomocou modemu Rx Lock, takže dokážu automaticky nájsť stredovú čiaru lode, čo šetrí čas počas inštalácie a znižuje chyby.

VEDECKY NAVRHNUTÉ

Antény SAILOR sú testované pomocou skutočných údajov o pohybe lode v prvom pokročilom dynamickom simulátore antén na svete. Táto jedinečná kombinácia vedeckého prístupu a živého testovania pri vývoji produktov, podporovaná alfa testovaním v Severnom mori, poskytuje istotu, že antény SAILOR budú poskytovať najvyššiu dostupnosť služieb na akomkoľvek type plavidla.

PREVÁDZKA DUÁLNEJ ANTÉNY

Platforma SAILOR VSAT Technology umožňuje prevádzkovať dva systémy SAILOR 600 VSAT Ku na jednom predplatnom, na jedinom modeme, čo zjednodušuje a zlacňuje zabezpečenie vysokej dostupnosti služieb. Jedinečné, pokročilé anténne ovládače riadia spojenie medzi satelitným a satelitným routerom automaticky, bez potreby nákladnej a komplikovanej jednotky RF rozhrania.