SAILOR 6120 SSA Systém s príslušenstvom SSAS

SAILOR 6120 SSA Systém s príslušenstvom SSAS

SAILOR 6120 mini-C SSAS predstavuje novú funkcionalitu zasielania správ a spĺňa všetky požiadavky systému výstrahy bezpečnosti lode.

SAILOR 6120 SSA Systém s príslušenstvom SSAS

SAILOR 6120 mini-C SSAS predstavuje novú funkcionalitu zasielania správ a spĺňa všetky požiadavky systému výstrahy bezpečnosti lode.

SAILOR 6120 mini-C SSAS stavia na úspešnom dedičstve systému SAILOR TT-3000SSA, ktorý od svojho uvedenia v roku 2004 znovu a znovu dokazuje svoju hodnotu v skutočných udalostiach.

Plne schválené

Systém SAILOR 6120 mini-C SSA je schválený Inmarsat a všetkými hlavnými klasifikačnými spoločnosťami a správcami národných vlajkových štátov a prekračuje požiadavky uvedené v IMO MSC. 136(76) a MSC. 144(77) podľa rezolúcie SOLAS XI-2/6.

Takže si môžete byť istí, že spĺňate požiadavky, nová terminálová riadiaca jednotka umožňuje operátorom jednoducho určiť stav systému, ako je napájanie, prihlásenie do Inmarsat a fixácia GPS.

Funkčnosť novej generácie

Funkcionalita viacerých adries umožňuje odosielanie dodatočných správ vybraným príjemcom okrem správ vlajkového štátu a vlastníka lode, ktoré vyžaduje kód ISPS.

Buďte si istí, že správu môžete bez problémov dostať k úradom, operátorovi, rodine posádky alebo iným zainteresovaným stranám, ak by sa stalo horšie.

Technická inovácia

Nový uzavretý dizajn samostatného terminálu, 50-kanálový modul GPS, všesmerová anténa s vysokým ziskom a pribalená sada káblov NMEA 2000 a RJ45 SAILOR 6120 mini-C SSA System oddelene.

Presná, spoľahlivá fixácia a poloha satelitu, nižšie náklady na životnosť, žiadne problémy s kondenzáciou a lepšia inštalácia a údržba vďaka unikátnej kabeláži a modernizovanému dizajnu/technológii.

Navrhnuté pre akciu

Výstražné tlačidlá sú malé, aby uľahčili inštaláciu a skrytie, zatiaľ čo konfiguráciu a opätovnú konfiguráciu môže vykonať na diaľku alebo niektorý z našich technikov.

Udržujte svoj výstražný systém skrytý pred útočníkmi a profitujte z jednoduchšej inštalácie a údržby, ktorá si nevyžaduje zásah posádky.

Obsluha dotykovej obrazovky

Prevádzka prebieha prostredníctvom nového terminálu správ SAILOR 6006, ktorý vyniká ako prvý dotykový displej na svete, terminál GMDSS s označením Wheel.

Multimediálne rozhranie je užívateľsky prívetivé, čo zase zaisťuje bezpečnú prevádzku bezpečnostných a sledovacích systémov plavidla.

Efektívna komunikácia

Systém SAILOR 6120 mini-C SSA obsahuje ThraneLINK, jedinečný nový systém, ktorý umožňuje efektívnu komunikáciu v rámci siete.

Inžinieri majú prístup k sieti plavidla z jedného miesta, čím sa znížia náklady na údržbu a životnosť. Systém tiež identifikuje nové produkty v sieti, čím uľahčuje inštaláciu.

Systém SAILOR 6120 SSA
Balíček pozostávajúci z:
– Terminál SAILOR 3027 SSA
– SAILOR 6194 Riadiaca jednotka terminálu
– 30M NMEA2K Mini Device kábel
– Mini/Micro NMEA2K tričko
– 6m napájací kábel NMEA2K
– Súprava tlačidiel US SSAS
– Používateľská/inštalačná príručka
– Sada príslušenstva SSAS
– Používateľská/inštalačná príručka