Satelitný internet v Iraku

Satelitný internet v Iraku

]Spustením novej služby Ka-Band na Hylas-2 spoločnosť TS2 s hrdosťou predstavuje najnovšiu technológiu zákazníkom v Afganistane, Iraku, Kuvajte, Sýrii, Arménsku, Líbyi, Tadžikistane, Tunisku, Čiernej Hore, Grécku, Taliansku, Albánsku a Malta

Satelitný internet v Iraku

Nová služba umožňuje rýchlosť sťahovania až 20 Mbps, čo je päťnásobok predchádzajúceho maxima, s použitím menšej antény. Vyšší výkon je dosiahnutý za oveľa nižšie náklady. Čo umožňuje až štvornásobne vyššiu rýchlosť pripojenia pri rovnakých nákladoch v porovnaní s predchádzajúcou službou v pásme Ku bez toho, aby bola ohrozená spoľahlivosť a stabilita pripojenia. Satelit HYLAS 2 nesie 24 aktívnych užívateľských lúčov v Ka-pásme a šesť vstupných lúčov. Bodové lúče v pásme Ka poskytujú obojsmerné komunikačné služby na uľahčenie vysokorýchlostného doručovania údajov do aplikácií koncových používateľov, ako sú podnikové siete, širokopásmový prístup na internet, služby kontinuity podnikania a distribúcia videa.

Nová služba Ka-band je založená na rovnakej, v praxi testovanej a overenej technológii poskytovanej spoločnosťou iDirect . Služba v pásme Ka vyžaduje menšiu anténu, čím sa znižujú náklady na vybavenie a prepravu a inštalácia je jednoduchšia.

V cene je zahrnuté 1-mesačné predplatné služby 1 mbps x 1 mbps (10 GB dátový limit/ 10:1).

SATELIT

Hylas-2 má trikrát väčšiu kapacitu ako Hylas-1 a približne 40 samostatných lúčov, z ktorých každý pokrýva inú pevnú oblasť, plus jeden riaditeľný lúč, ktorý možno nasmerovať kamkoľvek. Naraz môže byť aktívnych až dvadsaťpäť lúčov. Dodatočné nosníky poskytujú určitú flexibilitu v oblastiach, ktorým môže TS2 slúžiť.

Prevádzkovateľ: Avanti Communications,

Dátum spustenia: 8.12

Štartovacia hmotnosť (kg): 3235,

Výrobca: Orbital,

Model (autobus): GEOStart-2.4 Bus.

Požadované modemy: Newtec Elevation Series (EL470), idirect Evolution X1, idirect Evolution X3, idirect Evolution X5.

Požadovaná verzia softvéru: Evolution IDX 3.1

Požadovaná veľkosť taniera: 98 cm