Terminal v60G(X-pol only) 4W std.

Terminal v60G(X-pol only) 4W std.

Terminál v60G (iba X-pol) 4W std.

Terminal v60G(X-pol only) 4W std.

Špičkový výkon sledovania
V60 poskytuje vždy zapnutý, nekompromisný výkon s najvyššou kvalitou a spoľahlivosťou a poskytuje nepretržité spojenie na mori. V60 je dokonalou voľbou pre námorníkov, ktorí hľadajú komerčnú širokopásmovú skúsenosť s kompaktným, robustným a nákladovo efektívnym riešením.

Patentovaná RF technológia

V60 obsahuje patentované globálne PLL LNB od Intellianu, ktoré podporujú neobmedzený počet LO frekvencií, cross-pol aj co-pol napájanie a ponúka možnosti BUC od 4W do 16W. Ide o ideálny systém pre nádoby, ktoré vyžadujú malú montážnu plochu, ako aj jednoduchú inštaláciu, jednoduchú obsluhu a spoľahlivú vzdialenú dostupnosť údržby.

V60G dodáva napájanie BUC pomocou signálového kábla TX priamo z ACU, čím sa znižuje počet spustených anténnych káblov pri zachovaní vynikajúcej linearity signálu a vyhýbanie sa bežným problémom spojeným so stohovaním signálu do jedného kábla.

V60 môže byť nakonfigurovaný pre SCPC, TDMA alebo hybridné širokopásmové satelitné siete. Je vhodný pre vysokorýchlostný internet, aktualizácie počasia a máp, e-mail, prenos súborov a obrázkov, videokonferencie, VoIP, VPN a zálohovanie databáz.