Vodotesné obojsmerné rádio Motorola Talkabout T92

Vodotesné obojsmerné rádio Motorola Talkabout T92

Udržíme vás v spojení pri vašich najdivokejších dobrodružstvách

Vodotesné obojsmerné rádio Motorola Talkabout T92

Plávajúci vodotesný dizajn1, odolná konštrukcia a dosah až 10 km2, T92 H2O vás udrží v spojení s rodinou a priateľmi. Integrovaná baterka má jasný biely a červený režim a automaticky sa aktivuje pri kontakte s vodou. Stlačením tlačidla núdzového upozornenia aktivujte hands-free hovor a zaznie hlasný varovný tón vo vašom rádiu, aby ste ostatným vo vašej skupine dali najavo, že potrebujete pomoc3. T92 H2O je dodávaný s nabíjateľnými batériami, sieťovou nabíjačkou s 2 konektormi micro USB, sponami na opasok so vstavanou píšťalkou a pevným puzdrom na prenášanie, má všetko, čo potrebujete, aby ste zostali v spojení počas svojich najdivokejších dobrodružstiev.

Vlastnosti

Vodotesnosť IP67 1

Spoľahnite sa na obojsmerné vodotesné rádio T92 H2O, ktoré vás udrží v spojení, či už na súši alebo na mori. Vďaka triede krytia IP67 vydrží T92 H2O neustále ponorenie do hĺbky 1 m po dobu 30 minút a odpudzuje aj ten najsilnejší dážď.

Floats1 lícom hore s baterkou aktivovanou vodou pre ľahké vyhľadávanie

Vďaka starostlivému inžinierstvu rádio pláva a je viditeľné na vodnej hladine. A s baterkou aktivovanou vodou ho nájdete ešte jednoduchšie.

Buďte pripravení na núdzovú situáciu 3

Toto rádio obsahuje funkciu núdzového varovania, ktorá vám umožní vychutnať si útek do prírody s dôverou, že ostatní môžu byť informovaní o nebezpečenstvách, ktoré sa vám môžu stretnúť. Keď je aktivované výstražné tlačidlo, rádio vysiela výstražnú sirénu, po ktorej nasleduje prenos hovorených alebo náhodných zvukov. To vám umožní vysielať signál do iných rádií a varovať pred blížiacim sa nebezpečenstvom.

Môžete tiež použiť píšťalkovú sponu na opasok, aby ste ostatným dali vedieť, že potrebujete pomoc. Okrem toho je tu vstavaná LED baterka pre pokoj počas večerných dobrodružstiev, neočakávaných núdzových situácií a výpadkov elektriny.

Pokročilá vstavaná baterka s bielymi a červenými LED diódami

Zvoľte si nastavenie bielej LED na vstavanej baterke, aby ste si posvietili na cestu počas večerných aktivít, neočakávaných núdzových situácií alebo výpadkov elektriny. Ak sa vaše dobrodružstvo odohráva za tmy, napríklad ak v noci pozorujete hviezdy alebo lovíte a potrebujete si pozrieť mapy, mapy alebo iné dokumenty, prepnite na nastavenie červenej LED. To vám umožní prečítať si, čo potrebujete, a zároveň si zachovať nočné videnie.

Sila cez vaše dobrodružstvá

Existujú dva spôsoby, ako napájať rádio: použite priložené NiMH dobíjacie batérie až na 17 hodín5 alebo použite tri batérie AA až na 23 hodín5,6. T92 H2O je dodávaný so sieťovou nabíjačkou s 2 micro USB konektormi, ktoré vám umožňujú dobíjať dve rádiá naraz.

16 kanálov4 Každý so 121 súkromnými kódmi

So 16 kanálmi4 a 121 súkromnými kódmi, čo predstavuje takmer 2 000 kombinácií, je ľahké nájsť dostupný kanál.

Buďte bez použitia rúk

Vďaka funkcii iVOX/VOX, ktorá funguje ako hlasitý odposluch a umožňuje komunikáciu bez použitia rúk, môžete pokračovať v pohybe bez zastavenia a prijatia hovoru.

Prispôsobte si tóny hovorov

Zvoľte si, čo volajúci počujú predtým, ako začnete hovoriť, výberom jedného z 20 volacích tónov.

Buďte diskrétni

Funkciu upozornenia vibrovaním použite tam, kde by boli rušivé tóny zvonenia.

Rýchlo nájdite kanál

Ak chcete zistiť, ktoré kanály sa momentálne používajú, použite funkciu skenovania.

Upozornenie na slabú batériu

Upozornenie na slabú batériu vám pripomenie, keď sú batérie takmer vybité.

Kompatibilné s akýmkoľvek rádiom PMR446

T92 H2O je kompatibilný s PMR446, takže môžete komunikovať s inými rádiostanicami Talkabout PMR446 alebo dokonca s rádiami od iných dodávateľov tým, že budete na rovnakom kanáli a privátnom kóde.

Zámok klávesnice

Zámok klávesnice zabraňuje neúmyselnej zmene vašich osobných nastavení.

Voliteľné rozšírené batérie

Užite si hodiny neprerušovaných outdoorových aktivít výberom vysokokapacitnej batérie. (Batéria s vysokou kapacitou sa predáva samostatne.)

T92 H2O Balenie obsahuje:

• 2 rádiá

• 2 píšťalkové spony na opasok

• 2 nabíjateľné batérie NiMH

• 1 sieťová nabíjačka s 2 micro USB konektormi

• 1 puzdro na prenášanie

• 1 používateľská príručka

generál

Rozsah (optimálne podmienky)

Dosah až 10 km2

Kanály

16 4

Ochranné kódy

121

Volacie tóny

20 riadnych

Tlačidlo núdzového upozornenia

Áno

Baterka

Áno

Rozmery

6,1 x 18,0 x 3,8 cm

(2,4 x 7,1 x 1,5 palca)

Hmotnosť (s batériou)

246 gramov

(0,54 libier)

Životnosť batérie

Až 17 hodín s dodanými batériami5

1 Toto rádio spĺňa normy IP67. Vydrží ponorenie do hĺbky 1 m po dobu 30 minút. Rádio plaváky s pribalenou NiMH batériou. S niektorými batériami typu AA nemusí plávať. Slúchadlá by sa mali používať iba v suchom prostredí.

2 Uvedený komunikačný dosah je vypočítaný na základe testu priamej viditeľnosti za optimálnych podmienok. Skutočný dosah sa bude líšiť v závislosti od terénu a podmienok a často je menší ako maximálne možné. Váš skutočný dosah bude obmedzený niekoľkými faktormi vrátane, ale nie výlučne: terénu, poveternostných podmienok, elektromagnetického rušenia a prekážok.

3 Funkciu Emergency Alert by ste mali používať iba v prípade skutočnej núdze. Motorola Solutions nie je zodpovedná, ak skupina príjemcov neodpovie na núdzové varovanie.

4 V Rusku je zo zákona obmedzené na 8 kanálov. Pozrite si používateľskú príručku.

5 Na základe štandardného použitia cyklu 5/5/90.

6 S prémiovými alkalickými článkami (nie sú súčasťou dodávky).